Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ugursway öncelikle çok teşekkür ederim deneyimlerinizi paylaşılıp bilgi aktarımlarınız için gerçekten şu an daha rahat bu konuda içim.Son olarak kafanızı da ağrıttım biliyorum ama şunu sormak istiyorum babamın antetli kağıda yazacağı yazıyı el yazısı ile mi yazması lazım yoksa bilgisayar üzerinde yazıp antetli kağıda çıktı alıp imzalaması mı?Tekrardan teşekkürler

• @Muratsim kcc ye durum hakkında attığım maile aynı gün içinde cevap geldi ne yazık ki tip 1 olarak tanımlı türden geldi.30 eylül 2024 tarihine kadar eğer bir mülakat alamazsam tüm haklarımı kaybediyorum değil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@karaloyunlar1 bilgisayarda yazıp imzalayın..
    bir de siz dosyanızı nereye taşımaya çalışıyorsunuz?
    bütün bu telaş hangi konsolosluk için?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muratsim evet.

• @maliek42 Biz de hafta sonu attık fakat henüz bir dönüş gelmedi.

• @sumeyyenur Numaranız şuan current değil. Cut off içerisine girdiğinizde mail atınız. Büyük ihtimalle taşıyacaklardır.

• @dkanar Teşekkür ederim planımız o şekilde. Cutoff a girince tekrar atacağız ama şimdi de atmasak içimiz rahat etmeyecekti.

• @raltan gürcüstana attım. azerbaycanda konsolosluk yok. var da dv lottery ile uğraşan konsolosluk azerbaycanda yok. hani türkiyede hem istanbulda hem ankarada abd kons. var ya, herkes ankaradakinden greencard mülakatı kovalıyor. o hesap , azerbaycanda greencard mülakatı veren kons. yok. bu yüzden gürcüstana yazdık

• @sumeyyenur İyi yapmışsınız. Denemekten zarar gelmez tabii ki.

• @gucarslan Tip 1 olması garip değil mi sanki en az tip 4 mail alması gerekmez mi

• ⭐⭐⭐

@Muratsim aralıklı olarak mail atıp durumunuzu takip edin, her gün her gün mail atmanıza gerek yok ama. Geç submit nedeniyle henüz dosyanız işlenmemiş durumda ne yazık ki tabii şöylede bir ihtimal var yanlış taslakla cevapta vermiş olabilirler size

• Tip 4 mail alan arkadaşlara mülakat tarihinin gelmeme olasılığı var mı ?

• @Lifepark-0

[email protected] adresine aşağıdaki taslak şeklinde mail atıp sorabilirisniz.

Name Surname :
    Date of Birth :
    Case Number :

Dear KCC Officer,

Could you please give me information about where my interwiew place will be ?

Thanks

Best Regards

• @horizon59 DS-260 Formunun ne zaman doldurulduğuna imzasından bakabilirsiniz muhtemelen geç submitten kaynaklanıyor KCC denTip -1 maili gelmesi.

• sayın yesilkartforum kullanıcıları , bir sorum olacak.
    bu forum konusunun altında , daha önceden dosyamı gürcüstana taşıdığımı söylemiştim. galiba taşıyamamışım. bana "sizin dosyanızı taşıdığımızı kcc'ye söyleyeceğiz" gibi bir mail gelmişti.

image.png

bugün tekrardan ceac'ın sitesine girip bi bakayım belki düzelmiştir diye... değişmemiş. hala TURKEY yazıyor.

image.png

ne yapmalıyım ? nasıl bir yol önerirsiniz , gürcüye mail atıp "merhabalar. ne yaptınız , benim dosya taşınmamış" demek mantıklı mı ? yoksa kcc'ye mi sormalıyım?

• @emirhankarakoc
    [email protected] adresine aşağıdaki taslak şeklinde mail atıp sorabilirisniz.

Name Surname :
    Date of Birth :
    Case Number :

Dear KCC Officer,

Could you please give me information about where my interwiew place will be ?

Thanks

Best Regards

• ⭐⭐⭐

@emirhankarakoc turkey yazan yer sizin FCSniz. Nereye taşırsanız taşıyın o değişmez. O sizin doğum ülkenizi gösterir

• @Emre-Kurtulmuş öncelikle ilginiz için teşekkür ederim gerçekten süreç ile ilgili çok bilgi sahibi oldum Case numaramın 63xx civarinda olması az da olsa ümitlendiriyor ama normal hayatıma döneceğimi kabullenmiş sayılırım. 21 günde bir mail atmayı düşünüyorum several weeks dediler sonuçta 🙂

• Merhabalar

01.03.2024 de Viyanaya dosya taşımak için mail attım fakat mail atarken navigatörden gelen konu başlığının tamamını kopyala yapıştır yapmışım farkında olmadan ve halen bir yanıt gelmedi (((( M77 - NON-RESIDENT TRANSFER - FULL NAME ))) dün akşam konu başlığını düzelterek tekrar bir mail attım değişen bişey olmadı halen yanıt yok acaba konu başlığından kaynaklımı yanıt alamıyorum

Bu konuda bir yorumu olan varsa yanıtlayablir mi ne yapmam gerekiyor

Teşekkürler

• Merhaba, mülakat yeri değişikliği için taslak maili görmüştüm daha önce fakat şu an bulamıyorum. Müsait birisi cevap olarak atabilir mi ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |