DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Muratsim şu ana kadar görülen sistem ds doldurma tarihini bu sene dikkate almadıkları yönünde. Kccye mail atarak dosya tipinizi sorgulayın forumda nasıl yapacağınızın bilgisi var buradan geç submitin etki edip etmediğinide biraz fikir alabiliriz belki

• @Beykentli ptt'nin e apostil hizmeti varmış googledan arayıp detayına bakabilirsiniz. ben siz şu anda Türkiye'de evrak hazırlıyorsunuz ve Bahreyn'e gideceksiniz diye düşünerek cevap yazmıştım. Bir öceki arkadaşın beni düzelttiği de iyi olmuş ; belgeyi abd elçiliğine sunacağınız için apostili abd olarak almanız gerekecek

• ⭐⭐⭐

@madeby Baska (ikinci) pasaport alip ABD Konsoloslugu'na onu verebilirsiniz...

• Geçen sene ki çekilişte hak kazandım ve ds-260 formunu yolladım fakat hala hiç bir mail almadım sıra numaram da orta sıralardı sıra hakkında bilgisi olan var mı ya da yapılacak bir şey. Bir diğer şey ise bu sene mülakata çağırmazlarsa hak kaybına uğruyor muyum yoksa diğer senelerde çağırabilirler mi? Şimdiden teşekkür ederim

• @rachedion merhaba. Lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın ki size ne yapmanız gerektiğini yazalım. Bu sene mülakat alamazsanız hakkınız yanar.

• ⭐⭐⭐

@İlker-Bulak geçmiş konuşmaları dikkatli şekilde okumanızı öneririm üstün körü bir şekilde bakmışsınız galiba, 10K üstü mülakat alan arkadaşlar genelde yurtdışından mülakatını alan arkadaşlarımız. Ankaradan henüz sizin numaranıza mülakatlar erişmedi

• @Hanhun bilgilendirme için teşekkür ederim yeşil pasaportum var hangi Avrupa ülkesine taşımamı önerirsiniz şansım olması açısından.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yldrmflz önce dosyanızı kabul etmelerini talep edin.
    ilgili detayı da mailde yazabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@blt00 buna kendiniz karar vermelisiniz.
    kimse size dosyanızı taşıyın ya da taşımayın demez, diyemez.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eray26, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba arkadaslar, mulakat evraklarinin cevirisini yaptiracagim onumuzdeki hafta. Ceviri disinda Turkiye konsolosluguna onaylatmamiz gerekiyor mu? Cevirileri kendim yapsam kabul etmezler mi acaba 🤣🤣🤣

ederler tabi, neden boşa para veriyorsunuz.
    çilek reçeli kavanozu üzerine de yemin edersiniz.
    bence sorun olmaz..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lumos, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Lütfen DV süre öyle ilgili paylaşımları foruma yapın, herkes özelden sorup öğrense/tartışsa forumun anlamı kalmaz değil mi? Lütfen rica ediyorum, kişisel olarak özel bir durum yoksa mesaj atmayın özellikle de zaten defalarca aktarılan konuları. Paylaşmaktan korkmayın. Ayrıca deneyimleri okuyun!!! Baya baya bunlardan not alın, tablolar yapın, şarkılar besteleyin…

size ısrarla özelden soru soranları lütfen bana bildirir misiniz sn. @lumos ?
    kendilerini forumdan bir süre uzaklaştıralım ki forum kurallarına uymaları gerektiği konusunda bazı adımlar attığımızı anlasınlar.

• @Emre-Kurtulmuş bilgilendirme için teşekkür ederim
    Önce KCC ile iletişime geçmeyi düşünüyorum.
    Cevap gelirse bilgilendirme yapacağım forumda teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ack cutoff içinde olan dosya için bir sıra beklemek zorunda değiller.
    istedikleri dosyaya, istedikleri tarihe mulakat verebilirler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Satisfaction evet, ilgili kararı ve kanun maddesini yeminli tercüme ettirip götürmelisiniz.

• ⭐⭐⭐

@gucarslan Tabii. Tesekkurler.

• merhaba, Viyana'ya dosya taşıyan arkadaşlar çocuklarını da yanlarında götürecekler mi? belirli bir yaşın altındaki çocukları götürme zorunluluğu yoktu sanırım?

• Herkese MerhabalarMerhabalar Herkese,

Viyana dosyamızı tasımayı kabul etti fakat dosyayı taşımadı ve mülakat maili tarihini paylaşmadı, Bir arkadaşımız mülakat maili gelmedi diye sorduğunda nisan ve mayıs ayları için planlama yapacağız nisanda yerimiz kalmadı mayısda planlama yapacagız hersey yolunda diye geri dönüş aldı. Bende schengen sürecine geçiş yaptım daha önce vizem olmadığı için Kolay veren ülkelere odaklanmış durumdayım. Forumdaki tecrübeleri okuduğum zaman avusturya konsolosluguna bazı arkadaşlar GC mülakatı için gittiklerini belirterek alabilmişler fakat bazı arkadaşlar söylememenin daha iyi olduğuyla alakalı yorum yapmışlar red yiyerek sürecin sonlanmasını istemediğim için kararsız kaldım değerli önerilerinizi bekliyorum. (Evli tek çocuk var)

• @jtcarlos Merhabalar burada sadece randomly selected görüyorum mülakat tarihi geldiğinde nasıl değişiyor biliyor musunuz

• @inanc-ozturk öyle bir şey varmı öyle bir seçenek varsa çok iyi olur

• @gucarslan abi peki bu normal soyadı değişikliği içinde geçerli mi mahkemesiz soyadı değişikliği yaptım bununla ilgili bir şey yapmam gerekiyor mu?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.1k

| | | |