DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ozge90 Merhaba. Dosyanız cut-off olduğu için KCC olarak seçmemelisiniz. Diğer şık ile devam etmelisiniz.

• @merve-erdoğan cevap alabilmek için vize sürecinizi imzanıza taşır mısınız? Nasıl yapılacağı aşağıda link'te anlatılıyor.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1623761125532

• @aura

@gucarslan aşağıdaki linkte paylaştığı tavsiyelerini incelemiş miydiniz? böyle bir şansı iyi değerlendirmek adına "kalış sürenizi mülakattan / sağlık muayenesinden min 3 gün önce, mülakattan 5 gün sonra dönecekmiş gibi ayarlamak" sanki yararınıza olacaktır

https://yesilkartforum.com/forum/topic/6410/dv2024-2024-green-card-lotosu-aşamaları/10600?page=530

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   A ATS16 
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@dkanar anladım. o halde konsoloslukla mülakat aldıktan sonra iletişime geçin.
    riske girmeye gerek yok.

• Thank you for your email.
    We will accept your DV case to be processed at the U.S. Consulate in Vienna and KCC will transfer your case to our office.
    Once your case is ready for the interview, we will contact you again with further information.

KCC is responsible for appointment scheduling. Any inquiries must be done with KCC regarding your appointment.
    The COVID vaccination must be within the last 12 months. You may get a COVID vaccination at our doctor's office when taking the medical exam, cost is 15 Euro.
    For further information regarding vaccinations, please contact our Panel Physician’s office at

Böyle bir mail aldım dosyamı taşıdığım anlamınamı geliyor ?

• Xcode.pdf

Arkadaşlar merhaba çorbada benim de katkım olsun istedim DV23 e ait önemli gördüğüm 34 Viyana mülakatını not almıştım.Her mülakatta ayrı bir detay var.Mülakat deneyimlerini okuyup her şeye hazırlıklı olmak isteyen arkadaşlar faydalanabilir.
    PDF olarak paylaştım okuyan arkadaşlar kolaylıkla mülakatları birbirinden ayırabilir anlaşılıyor zaten.

• @atalardankalanbirben emeğinize sağlık, Viyana’dan mülakat alacaklar için çok büyük bir hazine bence bu dosya 👍

• @gucarslan Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Geçen senenin deneyimlerinde @evrimooloji hanımefendinin yaşadıklarına istinaden sormuştum aslında bunu. Kendisine mail üzerinden size neden mülakat verelim tarzı yaklaşımları olmuş. Fakat Evrim hanımın aynı zamanda Sırp vatandaşlığı olduğu için bu sorunu çözebilmiş. Benim öyle bir imkanım olmadığı için aynı yaklaşımı bana yaparlarsa diye korkuyorum. KCC üzerinden açtırıp risk almak istemiyorum. Peki eğer öyle bir sorunla karşılaşırsam veya mülakat tarihi vermeme durumlarında, numaram current olduktan sonra bende Viyana'ya(veya başka bir ülkeye) taşıyabilir miyim? İki defa taşıma yapabiliyoruz sanırım. Arka arkaya sorular sorduğum için kusura bakmayın. Belgrad biraz zor bir konsolosluk olduğu için endişeleniyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• Arkadaşlar Viyana bugün de tam gaz devam ediyor dosya taşımaya. Onay maili aldım 10 dakika önce. Bilginize!

• Selam dostlar, aşagida viyanadan gelen cevabin bir kismini
    aktariyorum.
    Viyana kervanina katilmiş mi oluyorum;

DV dosyanızı Viyana'daki ABD Konsolosluğunda işleme alınmak üzere kabul edeceğiz ve KCC dosyanızı ofisimize aktaracaktır.

Benim şu aşamada yapmam gereken bir sey var mi?
    Hemen vizeye calismalarina baslayayim mi?

• @ATS16 Forum sağolsun bu forumun o kadar çok ekmeğini yedim ki benim yaptığım şey hiçbir şey.Bir arkadaşımıza ufacık yardımım dokunursa ne mutlu bana.Viyana’ya ait a’dan z’ye her şey var.Şimdiden Viyana’da mülakata girecek arkadaşlara başarılar diliyorum.

• @jtcarlos tebrikler kulübe hoşgeldiniz. Sayın @gucarslan ın dün paylaştığı iletiyi okumanızı öneririm.

• @mrokanc tesekkur ederim. Okumaz olurmuyum 👍 aylardir okuyordum dunden beri de Viyana deneyimlerimleri okuyorum.

Herkese cok tesekkur ediyorum, ozellikle @gucarslan ve dunki yardimlarindan dolayi @mamudo 'ya ayrica tesekkur ederim.

• @Fırat-ERKAL teşekkürler

• @mervey bu ay mülakat mail'i alabilirsiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dkanar elbette taşırsınız, denemeye devam edin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

mart ayı'nın ilk gününde sisli bir sabaha uyanıp, kahvesini alan viyana konsolosluğu görevlilileri;
    ankara'nın yapmadığını yapmaya yemin edip mesailerine başlamıştı..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emrea evet, hayırlı olsun.

• @gucarslan Her seferinde sıkılmadan, yorulmadan sorularımızı cevapladığınız için çok teşekkür ederim.

• @jtcarlos vizeniz yoksa hemen schengen almaya bakın

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.6k

| | | |