DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @misha90 4700

• @ahmetyorulmaz insallah mail gelir , yoksa 5000 e bile gelmemesi cok uzucu

• @ahmetyorulmaz Teşekkürler. O zaman umarım 4700'lere kadar mülakat verilmiştir diye umuyorum.

• @misha90 gelen giden bir şey yok bekliyoruz

• @hsn-kartal söylenecek o kdar çok kelime var ki. Önümüzdeki yil çıkmasını umut eden arkadaşlar neler çektiğimizi görür inşallah bu numaralarla çıkacağına çıkmasaydı daha iyiyidi . Hayatımdan 8 ayımı çaldı ve çalmaya devam ediyor . Gerçekten yazıklar olsun .

• @Satisfaction gözünüz aydın 🙂

• @mrt-gkce o kadar iyi anlıyorum ki seni.Cikti şanslıydik, çıktı (23k) şanssızdik..

• Yani bu dağıtımda 3200-3999 a kadar vermişlerse vay halimize. Sabaha netleşir dediğim gibi en azından bi 4500 e gelir diyordum

• @Meho35 sana geldi mi?

Seni 3 seferdir boi geçtiler

• @yusufalak Evet şimdi onu yazıyordum tam da 6 Mart 2024 tarihine verdiler

• @Meho35 gözünüz aydın olsun

• @Meho35

İnan varya bana gelmiş gibi sevindim senin adına.

Darısı başımıza kardeş. Görünüşe göre en iyi olasılık nisan en kötü olasılık haziran gibi duruyor.

• @Meho35 hadi hayırlı olsun çok üzüldün ama vizene kavuşursun inşallah

• @Meho35 Hadi gözünaydın nihayet aldın mülakatı 🙂

• @yusufalak valla beni hatırlamanıza sevindim başka kişiler de unutmamış umarım en kısa zamanda alırsınız hepiniz 🙏🏻

• @Meho35 senin için çok dua ettik bana mail gelmiş gibi sevindim çok üzüldün ama sabrın sonu selamet sonrası dilediğin gibi olsun

• @Meho35 tebrikler, sabrın sonu güzel sonuçlandı. Mülakatınız da sorunsuz geçer umarım 🙏🏻 bende çok merak ediyordum durumunuzu, bu mülakat dağıtımının en mutlu kişisi siz olsanız gerek 🍀🧿

• @yusufalak bir 4700 var kacirdiniz galiba

• Bu ileti silindi!

• @jtcarlos

Tabloda göremedim. Eğer 4700 lerde varsa mutlu uyuyacağım.

Benzer Başlıklar

• 642
  • 3
  • 89
  • 1515
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.5k

| | | |