Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @Ercan-Şen @gucarslan beyin hep dediği bişey var Ankara'ya çok güvenmeyin diye , bu süreçte (Ankara için konuşuyorum) hiçbir zaman şu zaman gelmesi gerekiyordu ,bu zamana kadar kesin gelir tarzı bi öngörü pek yapılamıyor Ankara canı ne zaman isterse o zaman mülakat veriyor. Geçen sene bende sizin gibi öngörü yapmıştım haziran temmuz gibi gelir demiştim ama eylüle kalmıştım ve ankara için mali yılın son mülakatıydı ucu ucuna yetişmiştik.

• Sonucta 2023 yılı 30000 cutoff yapti. 2024 ilk 30000 içerde kafadan bol şans.

• @erenist merhaba. Randevunuzu 22 Ocak'tan başlayarak 19 Şubat'a kadar pazar günleri hariç istediğiniz bir güne alabilirsiniz ama işiniz, şartlarınız gereği ABD'ye ağustos ayından önce gidemezseniz, o zaman randevunuzu mülakat tarihinize yakın alınız. Sonuçta sağlık randevunuzdan sonra (bir aksilik olmazsa) ABD'ye girmek için 6 ayınız olacak.

• ⭐⭐

@Ercan-Şen Boyle bir hesaplama yok maalesef. Her yilin dinamikleri farkli DV22 Current oldu bulten ama DV23 olmadi mesela. Gecen sene su dosya numarasina kadar geldiler bu sene kesin gelir veya gelmez denemiyor maalesef.

• @Ercan-Şen her yıl farklı olabilir mülakat durumu önceden öngörülen birşey pek değil. Biraz değişik nasıl bi standarta göre mülakat verdiklerini şuan kimse bilmiyor.

• @erenist
    Okadar detayli aciklamislar ki😂

• @uraz-mert öyle gerçekten sağolsun arkadaşlar güzel açıkladı ancak yine bi çelişki de kaldım. Mülakattan önceki 30 güne randevu almamız gerektiğini biliyorum ama randevuyu da 30 gün sonra ya alabiliyorsak randevu sistemi bize mülakattan 60 gün önce mi açılıyor yani öğrenmek istediğim tam olarak buydu ama soruyu doğru soramadım 😄

• Arkadaslar bir sey sormak istiyorum. Amerikada adres belirtme konusunda problem yasanlar ( misal ben ) posta kutusu kiralama diye bir sey varmis oyle bir sey yapilsa nasil olur?

• @eray26
    Guzel olur.😁https://yesilkartforum.com/forum/post/21163
    Detaylari okuyup arastirin bol sanslar

• @SdasCtz bende oturum almaya çalışıyorum bu zor bir süreç mi bu konuda deneyimlerini yazarsanız memnun olurum

• ⭐⭐

@eray26 Kiralık posta kutusu olmuyor maalesef. Uscis zarfı buraya bırakılamıyor.
    Ama her şeyin bir çaresi var.
    Şu mesajı inceleyin lütfen:
    https://yesilkartforum.com/forum/post/146344

• 29.12.2023 tarihinde 4 kişilik unganlar muayenemiz. Sabah 9 gibi binaya giriş yaptık. Sabah saatlerinde erken gitmenizde fayda var çünkü haftaiçi trafik oluyor biraz . Arabayı uzak bir yere park ettik biraz park sıkıntısı var.
    Verilen adresde pasajın içinde 4.kata çıktık. İlkönce ön kayıt yaptılar. Pasaport ve aşı kartlarımızı aldılar. Sonra 5. Kata laboratuvara yönlendirdiler.
    95 dolar ödedik kan ve akciğer röntgeni 2 kişi. Çocuklara gerek yoktu.
    Eşim ve benden kan aldılar, sonrasında 3. Kata indik akciğer röntgeni çekildi.
    Tekrar 4. Kata yönlendirdiler.
    Burada sırayla muayeneye aldılar bizi.Rutin sorularını sordular.
    Eşime 4, bana 4, çoçuklara da 2 şer aşı yaptılar.
    Kan ve röntgen 95$ + muayene +aşılar 1080$ Totalde = 4 kişilik aile: 1175 $ dolar ödedik. Ertesi gün cumartesi günü saat :11 gibi sonuçlarımızı aldık. 17 ocakta da mülakata gideceğiz.

• @Pamuk-0

Çok yararlı oldu teşekkürler benımde 4 kişilik aile olaral gireceğiz benzer rakamlar çıkacaktır diye tahmin ediyorum.

• Son 12 ayda covid 19 aşısı evrak istedilermi yoksa daha önce olduğumuz Biontec veya snovak gibi aşı belgesi geçerlimi?veya tekrar oldunuzmu son 12 ay içinde covid 19

• Merhaba herkese benim case numberım 6700lerde ve galiba bu ay aktif oldu bu numara bundan sonra mail gelme süreci nasıl oluyor yani aktif olduğunda hemen mail mi geliyor yoksa mailin gelmeside belli bi süre mi gerektiyor nasıl işliyor sistem bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

• @Ercan-Şen merhaba bu alttaki randevu tarihi ile ilgili sayfayı nasıl bulabilirim dv sayfasına giriş yapıyorum fakat böyle bir sayfa çıkmıyor tam nerden bulabilirim

• @yusufalak nasip olursa bizde 4 kişi gircez inş

• @Ercan-Şen biz 1 hafta içinde aşı olmuştuk. Zaten unganların sitesinde son 1 yıl içinde covid aşı isteniyor. E nabızdan çıktı aldık aşı kartı diye hepsi tek seferde çıkıyor. O yeterli oldu.

• Herkese şimdiden mutlu yıllar güzel arkadaşlarım. Umarım yeni yıl bizi umutlarımıza ulaştırır. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu olması dileğiyle ^^

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

145

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.7k

| | | |