Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @salih-atilla ne yapacaksiniz ki yaslarini

• arkadaşlar vizemiz onaylandı..mülakat kısmına yazdım ama burdan özden beye de ayrıca teşekkür ederim her konuda cok güzel ve acıklayıcı şekilde yardımcı oldu Allah ondan razı olsun ...

• @Murat-Bice öncelikle Özden abiye, Selami abiye, adminlere ve forumda emeği geçen herkese ben de defalarca teşekkürlerimi iletmek isterim, bu süreçte her konuda emekleriniz geçti, bizim de vizemiz onaylandı, kısmetse yarın teslim alacağız, İstanbula dönünce detaylı bir şekilde sürecimi paylaşacagım, Romanya'da girecek arkadaşlara bi nebze olsun ışık tutmuş oluruz, herkese bol şanslar .

• ⭐⭐

@canym vizeniz hayırlı olsun. Forum başlı başına bir kütüphane kullanmayı bilene. Yeni hayatınızda başarılar.

• @canym öncelikle hayırlı olsun, yeni yaşantınızda hersey istediğiniz gibi olur umarım.Romanya'ya dosya mi taşıdınız oturum vs varmiydi bilgi verebilirseniz çok memnun oluruz..

• @hsn-kartal teşekkürler, eşim Rus vatandaşı asıl talihli, bize Polonya'dan mülakat gelmişti, Rusların otomatik oraya atanıyordu, Ankara bizi kabul etmedi, biz de Bükreşteki konsolosluga bi mail yazdık, schengen vize alamadık, Polonyaya gidemedigimizi ve bizi kabul edip edemeyeceklerni sorduk, dosyamızı kabul ettiler, herhangi bir oturumumuz yoktu.

• @canym, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@hsn-kartal teşekkürler, eşim Rus vatandaşı asıl talihli, bize Polonya'dan mülakat gelmişti, Rusların otomatik oraya atanıyordu, Ankara bizi kabul etmedi, biz de Bükreşteki konsolosluga bi mail yazdık, schengen vize alamadık, Polonyaya gidemedigimizi ve bizi kabul edip edemeyeceklerni sorduk, dosyamızı kabul ettiler, herhangi bir oturumumuz yoktu.

Gerçekten kısmetde varsa geliyor bir şekilde,tüm kalbimle yeni hayatınızda mutluluklar dilerim

• @ozkan-akbulut hocam Belçika DV2024 kazanan kişi sayısı 35 , TÜRKİYE 3684 onun için 11 k mülakat alabiliyor malesef

• @ozkan-akbulut hocam merhaba Belçika’nın 11000 e geldiğini nerden öğrendiniz? Konsoloslukların durumlarını göreceğimiz site var mıdır? Yılbaşından sonra belli olacak diye biliyordum.

• ⭐⭐⭐

@pinbil çok değerli bir üstadın sevdiğimiz bir sözü vardır “aos candır” diye üstüne basa basa belirtir kendisi.

Benim açımdan şöyle düşüncem hali hazırda amerika vizesi olan birinin dosya taşıma gibi bir durumu beklemesinin çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum, çünkü dosya taşıma dediğiniz şey muallakta bir nokta her sene kolaylıkla dosya taşınabilecek konsolosluklar çıkacak diye bir kaide yok ne yazık ki.tabii ki aosun biraz daha masrafı var ama imkanınız varsa o masrafa değer bence. Tabii ki amerika vizesi olmayan kişiler için ankarayı beklemekten daha iyi bir seçenek dosya taşımaya çalışmak.

Kısaca şablona dökersek AoS > dosya taşıma > ankarayı beklemek

• Merhabalar ben bir şey danışmak istiyorum. Asıl talihli eşim o erkek kuaförü 10 yıldır kendi salonu vergisi flan ödüyor.kendi salonu olduğu için kendi yönetiyor . Berberlik mesleği svp puanı düşük. Bu mesleğe artı olarak operasyonu müdürlüğünü eklersem yüksek oluyor şansınız daha yüksek. Fakat müdürlük veya yöneticilik için ekstra belge eklemeye gerek var mı yoksa vergisi ve kendi salonu olduğuna dair belgeleri götürsek yeterli midir? Şimdiden teşekkürler 🙏

• ⭐⭐⭐

@Pamuk-0 eşiniz lise mezunu değil mi bu yüzden mi svp puanını araştırıyorsunuz

• @Emre-Kurtulmuş açıktan okuyor mezun değil henüz. İşletmeci olduğu için bizde meslekli o şekilde göstereceğiz. O zaman oluyor galiba.

• ⭐⭐⭐

@Pamuk-0 anladım evet svp puanına ihtiyacı olucak o zaman. Bazen yanlış anlayabiliyorlar lise mezunu olmasına rağmen svp puanı kanıtlamasını gerektiğini düşünenler vardıda sizdede öyle bir durum olmasın diye sormuştum

• @Emre-Kurtulmuş bizde onu araştırıyoruz. işletmeci olarak svp kodunu bulduk. Vergi levhası yeterli olur mu acaba işletmeci olduğunu kanıtlamak için.

• Yarın Unganlarda sağlık taramam var hatırlatma covid dozum eksik bugün olmamda herhangi bir sakınca var mı? Yoksa yarın onların talimatıyla mı olayım?

• Merhaba arkadaslar tukıyedekı dv260 formuna yazdıgımız adresle alakalı eksik seyler sıkıntı olurmu? Turkıyedekı ikametgahlarımızla alakalı sorunlar sıkıntı olabılıyor mu? Ayrıca amerıkada arkadasımızın olması pozitif bır etkı mı negatif mi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozmell bu başlığın 3. iletisini okudunuz mu?

• @gucarslan gördüm şimdi cok tesekkurler 🙏🏽 bir de ds260 formuma bakmak istiyorum actırmadan hangi linkten girebılıyorduk yardımcı olabılırmısınız?

• @Serapp, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan İlahi Uğur Bey, bu çok ilginç anıyı paylaştığınız için teşekkürler. Neler yaşamışsınız neler...
    Pizza boğazlarında kalmıştır inşallah😊 Christine kalifiye elemanmış belli, ayrıldığına göre 🙂
    Bu GC'nin tekrar size çıktığını görmek istiyorum, gözüm arkada kalmasın lütfen cidden istiyorum 💯

Evet ya bende çok istiyorum çıktığını. Kullanmasa bile bu kadar emeğin uğraşının bir karşılığını aldığını görmeyi gönülden istiyorum. Allah nasip eder inşallah.

Buarada pizza şiparişi güzel fikir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |