DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• Şuan siteyi kontrol ettiğimde “Administrative Processing “ yazıyor. Umarım onaylanır

• @Gönül-Akbaş Çok sevindim, kısa sürede “issued”olacaktır, bu iyi haber!

• @Handan issued oldu vizem onaylandı anlamına mı gelıyor ?

• İssued yazması onayladı anlamına mi gelıyor ?

• @almira Evet “issued” olduğunda vizeniz basılmış ve pasaportunuz size geri gönderilmeye hazır demek. Bir kaç saat sonra da cep telefonunuza “ Amerikan Büyükelçiliğinden size gönderi kabul edilmiştir” yazısı geliyor PTT den. Takip numarası veriyorlar oradan da takip ediyorsunuz. Eşimin “issued” diye değiştikten 6 saat kadar sonra PTT den mesaj gelmiş.

• @Handan teşekkür ederim ptt den mesajimizda geldi darısı tüm bekleyenlerin başına 🙏

• @almira İyi çok sevindim 👍

• @Samet-Ünlü Tebrikler Samet bey! 🙂 tam olarak ne sordular acaba soruları paylaşır mısınız?

• @ceren-2, içinde söyledi: IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

@Samet-Ünlü Tebrikler Samet bey! 🙂 tam olarak ne sordular acaba soruları paylaşır mısınız?

Teşekkür ederim. İlk pasaport kontrolü yapan beyefendi eşimin Türk olup olmadığını sordu. Değil diyince " e o zaman nasıl tanıştınız?" Dedi. Sosyal medya cevabını duyunca "bilgisayarlarla aranız iyi anladığım kadarıyla, Amerika'ya hoş geldiniz" dedi. Başka soru soran olmadı.

• @Samet-Ünlü Hayirli olsun ben de atlanta georgia'da olacağım.. Tahmini olarak ocak sonu gibi sanirim 🙂

• Herkese Günaydın. Vizem issued olmuş. Pasaportum elime ulaştıktan ertesi güne bilet alacağım. Herkese çok teşekkür ederim, hiç görmedim sizleri ama aynı hisleri stres ve heyecanı paylaştığımızı biliyorum. Destekleriniz için çok çok teşekkür ederim

• Eşim pasaportunu bugün teslim almış, yarın hayırlısı ile ABD ye yanımıza uçuyor.

Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Sadece bilgi ile değil manevi destek ile de yardımcı olan çok insan oldu, hepsine de teşekkür ederim.

Vizesini bekleyen herkese de hayırlısı olsun.

• @Handan gözünüz aydın hayırlıyla kavuşursunuz darısı en kısa zamanda ben bekleyen diğer arkadaşlara inşaallah 🥰🥰🥰

• @Handan gözünüz aydın, bana da çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim, her şey gönlünüzce olsun dilerim

• @Gönül-Akbaş hayırli uğurlu olsun

• @Gönül-Akbaş Tebrikler Gönül hanım sizin adınıza çook sevindim! Şimdiden iyi yolculuklar dilerim. 🙂

• @Gönül-Akbaş hayırlı olsun herşey gönlünüzce olsun inşallah 🙏

• Case tracker uygulamasindan nvc numarami sorguladigimda bu yaziyo

“Your case is in transit to the Consular Section. Your interview date was provided to you by the National Visa Center.”

Mulakat tarihiniz size bildirildi diyo fakat ben herhangibi bi mail almadim bunu nerden sorgulaya bilirim mulakat tarihi verilip verilmedigini 2 gundur degisti bu durum ama mulakat tarihine ulasamadim

• Herkese merhabalar,
    Dün sabah mülakatım vardı ve vizem onaylandı çok şükür!🥳😍 Bu süreçte bu platformdan o kadar çok şey öğrendim ki yardımcı olan, bu forumu açan, destekleyen herkese çok ama çok teşekkür ediyorum💜

Bu arada PTT Kargo takip numaram da az önce gönderildi. Pasaportum yola çıkmış ✨ Darısı tüm bekleyenlere olsun...🌸

• @almira çok teşekkür ederim

Benzer Başlıklar

• 9
  • 116
  • 2
  • 2982
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

52

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.4k

| | | |