DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Rizamrs mülakat almadan açtırmayın hiçbir şekilde onun için mülakat aldıktan sonra açtırın güncellemek isterseniz diye belirttim. Ben yerinizde olsam mülakat aldıktan sonra mail atarım ankara konsolosluğuna bu bilgiyi güncellemem gerekiyor derim onlar zaten yardımcı olur. Ama dediğim gibi kıbrısdan polis raporu almak 1 ay süren bir işlem oluyor bu süreçte o işlemi başlatırım yerinizde olsam

• @gacal Ekim ayı bülteni açıklanmadı daha

• Ekim cut-off'u açıklandı hocam 4500 olarak.

• merhabalar, farklı konsolosluk için bazı adımlar atmalımıyım tam emin değilim. olursa hangi ülkeyi önerirsiniz.? ortalama olarak eşim ve kızım ile beraber 3 kişi için ne maliyet çıkar.?
    Teşekkürler

• @OzzieOzzy8 şu an ki bülten Eylul bulteni , ama dv204 Ekim sayilarini da iceriyor. Bu ay Ekim bülteni yayinlanacak dv2024 kasim sayilarini icerecek.

• @gucarslan Merhabalar. öncelikle herkese karşılıksız sağlamaya çalıştığınız destek için size teşekkür ederiz. [email protected] bu adrese ds-260 formumuzdaki eksiklikle alakalı mail atıp sorumuzu sorabilir miyiz ?

• @jtcarlos tahminen ne zaman yayınlanır acaba, geçen senelerde daha erken yayınlandığı görünüyor sanırım

• @barbie Bu hafta içinde yayınlanır diye tahmin ediyorum ben, genelde ayın 2. çarşambası açıklanıyor ama bakalım

• @Umut-Şele Dediğinize göre o zaman umarım yarın açıklanır, artık bekleyecek yerimiz kalmadı gerçektennn :((

• @barbie açıkçası tahmin etmek zor ama bu ay alırım umarım diye düşünüyorum 😕 , ayrıca herkesin elinde süreci tahmin ettirebilecek veriler oluşmaya başlar

• @Umut-Şele Evet bence de siz bence ekim-kasım gibi alırsınız, dediğiniz gibi düşük CN sahibi arkadaşlar aldıkça süreç şekillenir ve excel tablosuna işlenirse hiç değilse tahminlerimiz biraz daha kuvvetlenmeye başlar belirsizliklerle yaşamak kadar zor bir şey yok.

• merhabalar ds formunu actırma evrelerı nasıl oluyor? actırma talebınde bulunduguma daır maıl alıyormuyum. sıstem tam olarak nasıl ıslıyor acaba ? surecı genellıkle bılgısayarım bozuk oldugu ıcın ev arkadasımın bılgısayarından halledıyordum. kendısıyle aramızın baya acık olmasından dolayı acıkcası bıraz gergınım. case no mun bulundugu dosya pcsınde kayıtlımı degıl mı emın degılım form actırma talebınde bulunursa benım bu konuda bılgım olurmu acaba ve bılgılerıme sahıp olmasının boyutu ne olur acaba ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ashtrem seneye dv talihlisi olursanız eğer DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığında yazarsınız o zaman.

artık bu başlığı kullanmayın lütfen.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rizamrs arkanıza yaslanıp mülakat bekleyin.
    bahsettiğiniz konunun mülakat sürecinize zerre etkisi yok.
    bu arada, iletilerinizde büyük harf kullanmayın 😉

• merhaba. ben dv24 talıhlısıyım. yakın zamana kadar pcım bozuk oldugu ıcın ev arkadasımın laptounu kullanarak ıslemlerı yaptım. kendıyle aramızın baya bozulmasından dolayı formumu ctırabılecegını bıle dusunuyorum boyle bır durumda bana form actırma talebı ıcın maıl gelır mı acaba

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Rizamrs mülakat almadan açtırmayın hiçbir şekilde onun için mülakat aldıktan sonra açtırın güncellemek isterseniz diye belirttim. Ben yerinizde olsam mülakat aldıktan sonra mail atarım ankara konsolosluğuna bu bilgiyi güncellemem gerekiyor derim onlar zaten yardımcı olur. Ama dediğim gibi kıbrısdan polis raporu almak 1 ay süren bir işlem oluyor bu süreçte o işlemi başlatırım yerinizde olsam

@Emre-Kurtulmuş hocamında dediği gibi minimum 1 ay sürüyor büyükelçiliklerden almak. Gidip almak almak daha kısa sürüyor.

Bende KKTC den karakter belgesi aldım tecrubemi buradan okuyabilirsiniz.

• Bu ileti silindi!

• @barbie bildigim kadariyla net bir gunu yok.
    Şuradan takip edebilirsiniz
    Visa bülteni

• @gucarslan O halde mülakat maili aldıktan sonra formu açtırmayayım. bende biraz araştırdım forumda. Genel olarak eksik ikametgah yazanlar problem yaşamamış. Bizde korktuk İstanbul ve Kıbrısı ikatmet olarak belirtmediğimiz için. İnsanlık hali onlarda anlasınlar stresliyiz 🙂 çok teşekkür ederim

• @barbie siz de bi terslik olmazsa birkac aya alirsiniz en azindan mailini alirsiniz. Biz cok bekleyecegiz gibime geliyor , tabi birde dosya tasimalar aklimizda ucusuyor. Belirsizlik belirsizlik...

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   sefasonmez sefasonmez 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |