Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @SeyfettinB tavsiyen işin teşekkür ederim. Şuan ki planım aralık ocak ayına kadar Ankara'nın hızını ve bültenleri incelemek. aralık ayından sonra Ankara'da ışık görmezsem dediğin gibi başka ülkelere mail atmaya başlamayı düşünüyorum. Fakat AOS in açılımı nedir bilmiyorum.

• Arkadaşlar, DV2023 kazananı (kaybedeni :D) olarak sizlere önemli bir tavsiye vermek istiyorum. Case numaram 145XX. Numaram ortalama sayılabilir, hatta önceki senelere göre düşük bile sayılabilir. Yarın sabah saat 09.15’te mülakatım vardı. Hatta sağlık muayenesine dün girmiştim, 450 dolar ödedim. Fakat bugün ani bir gelişme sonucuyla yarınki mülakatım iptal edildi. Artık 2023 süreci sona erdi, vize kotası dolmuş. Yani diyeceğim o ki, numaranız size düşük geliyor bile olsa, özellikle 13.000 ve üstü için konuşuyorum, AOS yapmaya çalışın. Forumda sürekli söylenirdi, fakat ben geç kaldım yapmak için, bir yandan da bana Ankara’dan mülakat geleceğini düşünürdüm biraz da numarama güvenerek. Şu an sürece bakıyorum da elimde bir greencard olabilirdi ama şu an yok. Kılı kılına şansımı kaybettim. Şahsi fikrim, numaranız cut-off olur olmaz AOS için başka ülkelere yazın eğer 13.000’den yüksek numaraya sahipseniz.

Teşekkürler, iyi günler dilerim.

• @repent haberi bugün sabah ögrendim bende çok çok geçmiş olsun diliyorım öncelikle yani 1 gün ile belki saatler kala böyle bir durumun yaşanması cidden çok can sıkıcı bir haber kendim alamamış kadar üzüldüm bu duruma ve içerledim

• @repent Çok geçmiş olsun, keşke daha farklı şekilde olsaydı iyi haberlerini okuyor olsaydık. Gerçekten üzüldüm adınıza 😞

• @repent cok gecmis olsun.adiniza gercekten cok uzuldum. Ankara tam bir facia , tam bir rezalet

• @repent Kendi ülkemizde abd konsolsluğu bile işini düzgün yapmıyor. sonra bizden bu ülkede umudumuz olsun istiyorlar. siz ve sizin gibi aynı kaderi yaşayan tüm arkdaşlara geçmiş olsun.

• @repent sizin adınıza çok ama çok üzüldüm.😢
    Bu yıl çok ama çok farklı bir yıl oldu. aAynı zamanda çok da öğretici bir yıl oldu. Bir çok arkadaşımız hayallerine kavuşamadı. Bunun temel nedeni bence Ankara konsolosluğunun süreci yavaştan alması oldu. Sizin durumunuz için gerçekten söylenecek söz yok. Hakkınızda her şeyin hayırlısı olsun inşallah.

• en son 15000 kadar mülakat alındı her ülkenin bir kontenjanı yokmu sayı doldu mülakat iptalimi oldu yoksa türkiyeye ait kontenjan başka ülkelerimi aktarıldı

• @weltschmerz
    1- DS260 formunu EN KISA SÜREDE doldurun mülakat tarihi alana kadar formu açtırmayın!

• ⭐⭐

@salih-atilla Olayin Turkiye kotasyila ilgisi yok, DV2023'un kotasi doldu... Bir cok kota var, en onemlisi cekilisisn kotasidir.

• @salih-atilla mülakatlar iptal oldu. başka ülkelere de aktarılmadı. yandı kül oldu bitti

• Umarim yarin visa bulletin yayimlanir ekim icin , insallah 9k ya kadar aktif olur 🙂

• şimdide 5k case olan kişiler dosya taşımaya calısacağını sölüyor buda caosa neden olcak yüksek cn si olanlar zorlanıcak transfer almaya bu seferde işler iyice karıştı

• @eray26 Ben pazartesi gününden beri bülteni görebilmek için sayfayı yeniliyorum 🙂 9k ciddi bir rakam, benim tahminim yani içimden geçen 6100 ama umarım sizin tahmininize daha yakın olur.

• @Revolter benimde beklentim 6k-6.5k arasi ama dualar 9k😊 biran once siramiz gelsin

• @eray26 asil mulakatlar verilse 6k' lara kadar tadindan yenmez.

• Merhaba arkadaşlar. dosya numaramız 3xxx lerde. 13 mayıs ds formu gönderme. Herhangi bir mail almadım. Bu sabah mülakatların iptal olduğunu öğrendim. Hiç bir şansımız kalmadı mı milakat tarihi almak için( başka ir yere taşımak gibi)

• @eray26 evet aslında düşününce isterse 15k acıklansın mülakat dagıtılmadıktan sonra diye düşünebiliriz ama current olanlar dosyasını tasımak isteyecekleri için hemen current olmayı istiyorlar 🙂

• tabloya bakın 3 kişi mülakat almış kalanı bekliyor 4500 açıklanacak bültende kalırsa şaşırmam bu sene çok karışacak bekleyip göreceğiz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |