DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @oguztexas Merhaba bildiğim kadarıyla US için almanıza gerek yok. Ayrıca konuyu şu başlık altında inceleyebilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/150/türkiye-dışındaki-ülkelerden-adli-sicil-kaydı-almak

Kolaylıklar dilerim.

• @cicekemre Bu yazılı bir kural değil ama; Ankara için yeni mülakat dağıtımları (Muhtemelen) bu ay açıklanacak olan bültenden sonra olacaktır. Bülteni bekleyip yeni mülakatları takip edin lütfen.

• @mamudo en garantisi normal 10 yıllık pasaportu çıkarmak ve öyle devam etmek

• @Azad-Bilmez erken hareket etmek illa ki size bir avantaj sağlar ama cutt-off olmadan kriterleri sağlamanız lazım

• @Movistar74 dönemlerimiz farklı olsa da Dv23 17K ile aynı cn bandındayız. Söz konusu Ankara ise yılbaşından öncesi değil Dv24 mali yıl içinde mülakat alabilir misiniz bilemem. Tek bildiğim şey Dv 23 lüler olarak biz Ankara'da mülakat alamadık. AOS imkanınız varda yapın yoksa dosya taşıyın şiddetle tavsiyemdir. Bol şans...

• ⭐⭐⭐

@Serapp Caniniz sag olsun 😅😊

• Bu ileti silindi!

• Selamlar, 2007-2009 yılları arasında en uzun kalışım 6-8 ay olmak üzere iş gereği birkaç kez Ukraynada bulundum,DS260 formunu doldururken orda yaşadığım adresi vs. hatırlamadığım için iş deneyimlerine bunu girmemiştim. Mülakat tarihi aldıktan sonra (umarım alırız:) , çocukların pasaport bilgilerini girmek için formu açtırdığımda sizce bu yurtdışı bilgisini forma eklemeli miyim? Mülakata giderken eski pasaportu'da götüreceğim için bi tutarsızlık oluşur mu diye sormak istedim.
    Biraz uzun olucak ama diğer bir sorumda; günlük işlerimi etkilemeyen genetik bir kalp rahatsızlığım sebebiyle askerlikten muaf olmuştum. Bu bir sorun olmaz sanıyorum ama sağlık muayenesinde bu durumu doktorla sormasa bile paylaşmalı mıyım?
    İlginiz için şimdiden çok teşekkürler

• @SeyfettinB benim 17k değil ama 1.7k sadece submit tarihim 12 Haziran bu beni ne kadar ileri atar diye merak ediyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@guroltr geçmişiniz ve sağlık durumunuzla ilgili hiçbir bilgiyi gizlemeyin. ilgili formlarda ve muayenede paylaşın.

• @misha90, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@yigitberberoglu merhaba yeterli derken ne kadar göstermiştiniz tek kişi miydiniz ve hangi eyalet acaba?

Merhaba,

Texas , Houston için 27.500 USD dolar göstermiştim. Tek değilim eşimle beraber 2 kişiyiz.

Ayriyetten ne olur ne olmaz araba ruhsatını ve arabanın değerini gösteren internetten alınmış çıktıyı da göstermiştim ama ona bakmadılar bile.

Mülakat esnasında sadece ne kadar birikimim olduğunu sordular ve 27.500 USD olduğunu belirtmiştim.

• merhaba bizim case number imiz 7XX vize bulletine baktigimda ekim ayi icin avrupadan 4.500 rakamini goruyorum bu benim case numberim aktif olmus mu demek oluyor? Henuz herhangi bir mail almadim randevu yada mulakat belgeleri ile alakali, belgeleri hazirlamaya baslamali miyim simdiden? tesekkurler.

• @Movistar74 çok pardon. O halde 17xx olan ve geç submitli talihlilerin mülakat tarihi ve vize onay tarihlerini tablolardan inceleyin lütfen. Buna göre bir çıkarımda bulunbilirsiniz.

Geçmiş yıllar ve DV24 excell tabloları
    DV2021 tablosu: https://bit.ly/3csLtWZ
    DV2022 tablosu: https://bit.ly/3ep3byM
    DV2023 tablosu: https://bit.ly/3KzLHwc

Bu da bu yilin tablosu: https://bit.ly/428RByc

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@imrank, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

merhaba bizim case number imiz 7XX vize bulletine baktigimda ekim ayi icin avrupadan 4.500 rakamini goruyorum bu benim case numberim aktif olmus mu demek oluyor? Henuz herhangi bir mail almadim randevu yada mulakat belgeleri ile alakali, belgeleri hazirlamaya baslamali miyim simdiden? tesekkurler.

Evet numaranız aktif. Bir sonraki dağıtımda mülakat alırsınız umarım. Belgelerin tarihleri mülakata yakın olmalı, şimdiden hazırlamaya gerek yok.

• @yigitberberoglu mülakata Ankara’da mı girdiniz ?

• @deep_blue merhabalar, her ayın bülteni bir önceki ay başından 15ine kadar olan süre zarfında açıklanıyor diye biliyorum, doğru mu acaba ?

• @barbie hayır yanlış, tarih ile sınırlamak doğru değil. Her ayın 2. veya 3. haftasında açıklanıyor ait visa bülteni

• @ATS16 teşekkür ederim

• Herkese merhabalar, 3 konuda yardiminiza ihtiyacim olucak daha onceki yorumlari okudum ama kafamda netlestiremedim endiselerim devam etmekte
    1- bekar olarak kayit yapmistim 29 agustosta nikahimi gerceklestirdim. Esimin dosyasini actirmam icin randevuyu mailini bekleyip dosyayi mi actirmaliyim? Yoksa suan bi guncelleme yapabilirmiyim? Herhangi bi guncelleme submit tarihimi degistirir mi?
    2- adres bildirisinde net olmadigi icin belirsiz diye girmistim bu konuyuda dosya actirinca mi guncellemeliyim ?
    3- excell dosyasina giris yapmak istiyorum bunun icin nasil bi yol izlemeliyim?
    Yardimlarinizi fikirlerinizi bekliyorum
    Simdiden cok tesekkurler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.6k

| | | |