DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mamudo merhaba. Her Türk vatandaşı 2. pasaportunu (1.'yi iptal etmeden) çıkartabilir, iş gereği 2. pasaporta ihtiyacım var dediğiniz anda Nüfus ve Vatandaşlık Hizmetleri Bürosu onay verir, yeter ki siz defter ve harç parasını ödeyin. Bunun için ilk pasaportunuzu iptal etmeye gerek yok. Esas önemli konu küçük çocuğunuz varsa ona 2. pasaport verirler mi, onu sormak lazım. Bütün iş adamları genelde iki pasaport kullanır (ikisi de bordo ya da biri bordo, diğeri yeşil). Mesela bir pasaportla Suudi Arabistan'a gidersiniz, diğeri ile İsrail'e gibi.

• Merhaba,
    Benim CN 17**
    ds submit 12 Haziran
    Yılbaşından önce mülakat alabilirmiyim acaba

• @Movistar74 Merhabalar öncelikle, inanın bu soruya verilecek cevap ne olursa olsun tahminden öteye gidemez o yüzden süreç içinde yaşayıp tecrübe edeceğiz. Umarım bu ay mülakat maili alırsınız da en yakın zamanda keyifle mülakat tecrübenizi okuruz.

• @Revolter bu güzel dilekleriniz için çok teşekkürler umarım hepimiz için mutlu son olur🙏 (bu arada imzam görünüyor değilmi?)

• @Movistar74 Rica ederim efendim ne demek 🙂 Umarım hepimiz için güzel bir dönem olur. Ayrıca doğrudur, imzanız gözükmekte.

• @deep_blue merhaba. bende emin olmak için sormak istedim. 2007-2010 yılları arasında Amerika da 3 yıl yaşadım. ABD polisinden adli sicil kaydı almama gerek yok mudur ? Teşekkürler.

• ⭐⭐

@Movistar74, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba,
    Benim CN 17**
    ds submit 12 Haziran

2023 yılına bakacak olursak (dosyasını taşıyanlar hariç) 15 bin üzerindekiler Ankara'dan mülakat alamadı. Her sene farklı olmakla birlikte, sizi üzmek istemem ama, bırakın yılbaşından önceyi sonra bile alabilmeniz zor görünüyor. Yine de inşallah alırsınız ama bu arada boş durmayıp bolca forumu okuyun, dosya transferi ve AOS seçeneklerini araştırın.

• @Serapp Merhabalar, yanlış anladınız sanırım17XX' lerde arkadaş, exceldeki verisi de o şekildeymiş ordan da teyitledim 🙂

• ⭐⭐

@Revolter Uyarınız için teşekkürler 17xxx diye gördüm😊
    Neyse bu mesajım 15 bin üzerindekilere gitsin o zaman 🙂

• @Serapp Ben üstüme alınıyorum hocam şu an, sağolun 😃

• ⭐⭐

@Revolter Sizin maşallahınız var çok bilinçli ve araştırmacısınız. Öyle umuyorum ki süreci iyi değerlendireceksiniz. Bol şanslar.

• @Serapp Teşekkür ederim efendim 🙂 Umarım herkes emek verdiği hayallerine birgün ulaşır ki umarım o gün olabilecek en güzel zamanda gelir 🙂

• ⭐⭐

@Serapp 1700 lerde arkadasimizin CN si, bence bu kadar dusuk degil ihtimal... 🤞

• ⭐⭐⭐

@oguztexas almanıza gerek yok kendileri kontrol ediyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Movistar74, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba,
    Benim CN 17**
    ds submit 12 Haziran

siz alamayacak gibi devam edein sürecinize.
    alırsanız süpriz olsun..

• @yigitberberoglu merhaba yeterli derken ne kadar göstermiştiniz tek kişi miydiniz ve hangi eyalet acaba?

• ⭐⭐

@lumos Evet... Benim acilen gözlük edinmem lazım 🤩🤩🤩

• Arkadaşlar herkese selam CN 10xx mail hala gelmedi, maili gelen var mı acaba hiç çok başlarda olmasına rağmen gelemedi bir türlü mail, acaba numarası binlerde olup da mail alan var mı excel de görünmüyor da

• @mamudo merhabalar , size benzer durumdayım. Yeşil pasaportumun süresinin dolmasına tam 2 yıl var. Olurda vizeyi kazanıp gidersek diye ikinci yeşil pasaportumu aldım (10 yıllık gönderdiler) oraya gittikten sonra pasaport çıkarma işlemleri çok zor, buradayken önleminizi alın derim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |