Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Teşekkürler

@caglaror Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

Hayırlı olsun. Bundan sonrası için yolunuz açık olsun.

• Teşekkürler

@sefa Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

gözünüz aydın. bol şanslar.

• Bunu arıyordum teşekkür ederim 😉

@knnrn Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

@cemeskiyurt USCIS fee ödemesini yapabilmek için Alien Registration Number gerekiyor, onun için de pasaportu ve zarfı teslim almış olmalısınız. Ödemenin nasıl yapılacağını şuradan öğrenebilirsiniz: https://yesilkartforum.com/forum/topic/113/uscis-immigrant-fee-ödeme-ekran-görüntüleriyle

• @cemeskiyurt hayırlı olsun gözünüz aydın.Yeni hayatınızda başarılar deneyimlerinizi bekliyoruz..

• @cemeskiyurt hayırlı olsun. Gözünüz aydın.

• @cemeskiyurt geçmiş olsun , tebrikler , hayırlı olsun 🙂 .

• Teşekkürler Arkadaşlar Hepinize

• @cemeskiyurt Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

Evet arkadaşlar sabah gittim konsolosluğa derdimi meramımı tüm gerçekliği ile ilk önce güvenlik görevlisine anlattım oda içeriden yetkili kişi yı çağırdı ayni seyleri bide ona anlattım benden pasaportumu istedi biraz beklermişsiniz sesi ama iki kişide de gördüğüm nezaket bambaşka idi sanki benim hatam değil de kendi hataları imiş gibi yaklaşık 5 dakika sonra içeri çağırıldım tanı o anda nasıl bir ohh cekmissem bütün herkes bana baktı velasil kelam hayırlısı ile vize mızı aldık

Sadece sizden şunu sormak istiyorum belki başka yerlerde cevabı vardır ama bilemedim

Bana herhangi bir kagit veya evrak vermediler götürülecek seyler posta ile mi geliyor acaba ?

Birde önceden greencard parasını yatirabilmek için ne yapmam lazım ?

Yardımlarınız içim çok teşekkürler şimdiden

Hayırlı olsun.

• Arkadaşlar peki bişi sormak istiyorum forumda aradım ama istediğim bilgiye ulaşamadım pasaport ancak kargo ya verildiği zaman size bilgi geliyor değil mi verilene kadar ne durumda herhangi bir done ye ulaşamıyoruz

• ⭐⭐

Geçmiş olsun. İyi haberlerinize sevindik. Bundan sonra önemli tarihleri elektronik ve size birkaç gün önceden hatırlatan bir ajandaya kaydetmeyi ihmal etmeyin. 🙂

• @cemeskiyurt evet vize basılıp ptt ye verilme sürecine kadar sistemden takip edebileceğimiz bir yer yok. Kurye hizmet bölümünün bana yazdığı cevaba göre, Pasaport kargoya verildiğinde Ais sisteminde takip numarası oluşuyormuş. Aynı zamanda telefona Ptt den mesajda gelebiliyormuş. Ama arada geçen süreci takip edemiyoruz. Zaten bizimde merak ettiğimiz nokta o aradaki süreç. Şöyleki 20 Kasımdan beri halen pasaport ve vizem hakkında bilgi alamıyorum. En son o tarihte bilgilendirme mesajı geldi bana. Ek bilgi: pasaportunuz kuryeye teslim edildikten sonra gelen mesajın üzerinden 5-7 gün geçtiği halde, pasaport elinize ulaşmamışsa o zaman bizimle iletişime geçin diyorlar.

• Hiç sormayın iste basiret bağlanıyor bazen 🙂

@saulgoodman Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

Geçmiş olsun. İyi haberlerinize sevindik. Bundan sonra önemli tarihleri elektronik ve size birkaç gün önceden hatırlatan bir ajandaya kaydetmeyi ihmal etmeyin. 🙂

• Ouww sanki sizinki biraz extreme olmuş gibi peki konsolosluk veya Ptt merkez ile iletişime geçebildiniz mi ??

@roccorocco Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

@cemeskiyurt evet vize basılıp ptt ye verilme sürecine kadar sistemden takip edebileceğimiz bir yer yok. Kurye hizmet bölümünün bana yazdığı cevaba göre, Pasaport kargoya verildiğinde Ais sisteminde takip numarası oluşuyormuş. Aynı zamanda telefona Ptt den mesajda gelebiliyormuş. Ama arada geçen süreci takip edemiyoruz. Zaten bizimde merak ettiğimiz nokta o aradaki süreç. Şöyleki 20 Kasımdan beri halen pasaport ve vizem hakkında bilgi alamıyorum. En son o tarihte bilgilendirme mesajı geldi bana. Ek bilgi: pasaportunuz kuryeye teslim edildikten sonra gelen mesajın üzerinden 5-7 gün geçtiği halde, pasaport elinize ulaşmamışsa o zaman bizimle iletişime geçin diyorlar.

• @cemeskiyurt konsoloslukla halen iletişime geçmedim. Ptt ile de geçmedim çünkü pasaport daha ptt ye verilmedi. Tek bildiğim pasaport konsoloslukta öylece bekletiliyor görünüyor. Görünüşe göre vize henüz basılmadı. Konsolos bu gibi durumlarda akıbet hakkında bilgi veriyormu bilmiyorum. Sitede ilan edilen bilgiye göre ceac iv check status dan takip edin yazıyor. Ordada detaylı bilgi yok.

• Bence en azından bir tane 0800 lü numara var nedır ne değildir diye bir arayın derim bu kadar bekletilmesi mantık dışında okuduğum kadarım ile mülakat tan hemen 1-2 gün sonra ptt takip numarası alan arkadaşlar var gerçi bende size kendimle ilgili zaman çizelgesini bildiririm ama gene de yarın bir arayın derim

@roccorocco Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

@cemeskiyurt konsoloslukla halen iletişime geçmedim. Ptt ile de geçmedim çünkü pasaport daha ptt ye verilmedi. Tek bildiğim pasaport konsoloslukta öylece bekletiliyor görünüyor. Görünüşe göre vize henüz basılmadı. Konsolos bu gibi durumlarda akıbet hakkında bilgi veriyormu bilmiyorum. Sitede ilan edilen bilgiye göre ceac iv check status dan takip edin yazıyor. Ordada detaylı bilgi yok.

• Vay arkadaş. Konuyu imdb 8+ gerilim filmi tadında yaşadım ve sonucunda vizeyi almanızla derin bir oh çektim. Darısı başımıza. 🙂

• Sen birde bana sor hele ki otel de tam konsolosluğun karşısında Pazartesi gecesi evrak kontrolünde randevunun sabahleyin olduğunu ve kaçırdığımı anlayınca 😂😂

@hasnotbeen Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

Vay arkadaş. Konuyu imdb 8+ gerilim filmi tadında yaşadım ve sonucunda vizeyi almanızla derin bir oh çektim. Darısı başımıza. 🙂

• @cemeskiyurt Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

Sen birde bana sor hele ki otel de tam konsolosluğun karşısında Pazartesi gecesi evrak kontrolünde randevunun sabahleyin olduğunu ve kaçırdığımı anlayınca 😂😂

Vay arkadaş. Konuyu imdb 8+ gerilim filmi tadında yaşadım ve sonucunda vizeyi almanızla derin bir oh çektim. Darısı başımıza. 🙂

Geçmiş olsun. Çok sıkıntılı anlar yaşamışsınız. Ama korkulan olmamış neyse ki 🙂 Bundan sonraki süreçte başarılar.

• Çok teşekkür ederim onun icin uçaklarda iniş ve kalkışta arma and crosscheck diyorlar kontrol 😂

@entelman Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

@cemeskiyurt Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

Sen birde bana sor hele ki otel de tam konsolosluğun karşısında Pazartesi gecesi evrak kontrolünde randevunun sabahleyin olduğunu ve kaçırdığımı anlayınca 😂😂

Geçmiş olsun. Çok sıkıntılı anlar yaşamışsınız. Ama korkulan olmamış neyse ki 🙂 Bundan sonraki süreçte başarılar.

• pasaportum geldi 2 günde

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

50

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |