DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @halteran yanlış görmüşsünüz. Current olmadan kimse mülakat alamaz.

• @gdv25 rica ederim. Bol şans.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gdv25 zorunda değilsiniz, bu forumda yazan bütün tavsiyeler gibi.
    kendinizi yapmaya mecbur hissetmeyin lütfen.
    her mesajimizin altına ytd yazmıyorum ama; verilen bütün tavsiyeleri yapıp yapmamak elbette talihlilerin inisiyatifinde.
    sürecinizde bol şans diliyorum.

• Daha önce belki paylaşılmıştır ben göremedim. https://savediversityvisa.org/dv2024/ sayfasından kontrol edebilirsiniz. Kendi numaranız veya konsoloslukların sayıları kontrol edilebiliyor. Linki saklayıp daha sonra kontrol edebilirsiniz.

• @gdv25 2023 te çok önemliydi 2024 hiç önemi kalmadı 2025 ne olacağı bilinmiyor

• Arkadaşlar merhaba. Dosyası aktif olmadan önce dosyasını dil okulu vb. bir yontemle KCC üzerinden taşıyanlar var mı?

• @mr-engineer-0 merhaba, şu arkadaşımız dil okulu ile Avustralya'ya taşımıştı: https://yesilkartforum.com/forum/user/goke98

• Merhaba, aklıma şöyle bir soru takıldı. Konsolosluğun taşımayı kabul etmediği bir dosyanın, Kcc ile taşınması durumunda, konsolosluğun yine de kabul etmeme ihtimali var mı? Ya da zorluk çıkarma ihtimali?

• @Kubra-me kcc taşıdığı zaman konsolosluğun bunu kabul etmediği bir örnek ben duymadım, zaten sistemden değişmiş oluyor mülakat yeriniz. yalnız sizin numaranız aktif oldu eğer taşımayı düşünüyorsanız artık kcc üstünden taşıma yapamazsınız diye düşünüyorum. konsolosluklar ile halletmeniz gerekli.

• Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar selamlar dil okulu ile Avrupa’nın bı ulkesınden dil okulu vizesi alıp dosyasını tasıyabılen var mı? Avrupa dan bı ülkede dil okuluna yazılsak dosyamızı tasıyabılıyor muyuz?

• @goke98 hocam selamlar profılınızı okudum önce dosya taşıma konusunda ret almıssınsınız.daha sonra nasıl onay aldınız anlayamadım. Bızde dıl okulu ıle dosya taşımayı düşünüyoruz. Bunun ıcın önce kcc ye mi yoksa dil okulu alacağımız ulkedekı konsolosluğa mı maıl atmalıyız.

• @ugursway Uğur Bey merhabalar, izniniz olursa Kuala Lumpur ABD Büyükelçiliğinde mülakat sırasında vize ücreti sadece nakit yoluyla mı tahsil ediliyor yoksa banka kartı veya kredi kartı ile tahsil edilebiliyor mu bizden sormak istiyorum.

• @mr-engineer-0 selamlar ben beyfendının profılını okudum fakat nasıl taşıdığını anlayamadım önce ret almış daha sonra tasıyabılmıs. Siz anladıysanız açıklayabılır mısınız dil okulu ıle dosya taşıma sürecini

• @atalardankalanbirben
    Selamlar, bizimle aynı sene mülakata giren bir diğer kişinin, konsolosluk para üstü vermedikleri için nakit ödemesini kabul etmediler, kendisi kredi kartı kullanarak ödemesini gerçekleştirdi. Siz nakitinizi eksiksiz ve çok yıpranmamış olarak yanınızda bulundurun, alternatif olarak kredi kartınız da yanınıza bulunsun, son olarak kredi kartı limitlerinizi kontrol etmeyi unutmayın. Bol şanslar dilerim.

• @sevketklkn hocam profile baktım, sanırım ilkinde ikaamet bilgisi gibi bişey olmadığı için r et demişler ama sonraa sanırım hocoamiz oturumunun olduğunu belirterek, ,belki ikaamette göstererek tekrarr yazismis, sonrassinda kabul olmus

• @ugursway Teşekkür ederim cevabınız için, peki banka kartı ile ödeyebilir miyim, kredi kartı kullanmadığım için soruyorum.

• @atalardankalanbirben
    Malezya’da o kartınızı diğer harcamalarınız için sorunsuzca kullanıyorsanız evet kullanabilirsiniz. Siz yine de bankanızla konuşup herhangi bir limit kısıtlaması olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

• Milletin düştüğü duruma bak yurt dışına dosya taşıyabilirsiniz ordan vize alabilirsiniz nasıl vize alırız falan filan fişman bize bu hayalleri yükleyip onları yıkanları kınıyorum

• @Esrâ-Nur haklısınız. Sadece 2nl current olmadan gelmiş ve mülakat tarihi ilgili ay a gelecek şekilde verilmiş. Çok şanslı arkadaşlar. Simülasyonda yaşayınca şaşırıyor insan haliyle.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

42.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.7k

| | | |