Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Begum Merhaba Begüm Hanım maalesef bende aynı durumdayım Dünya'nın en ücra köşeleri dahil mail atmadığım konsolosluk kalmadı tekrar tekrar yazıyorum ama hala bir sonuç alamadım maalesef.

• @ogzylmz Merhaba, umarım hiç beklemediğimiz bir anda güzel haberleri alırız.

• @senamd Merhabalar Türkmenistan böyle dönüş yaptı bunun için sordum.

Selamlar,

Ne yazık ki, Ağustos ve Eylül göçmen vizesi programlarımız tamamen dolu ve KCC ayrıca DV-2023 programı için programı kapattıklarını bildirdi, bu da yeni vakaların planlanmayacağı veya aktarılmayacağı anlamına geliyor.

• @Begum hanim malesef bizde daha . dosyamizi tasiyamadik.Bazilari oturum istiyor bazı yerler cevap bile vermiyor.Son ana kadar mail atmaya devam elbet dosyaları taşımayı kabul eden bir yer çıkar.

• @SeyfettinB Merhaba, çok teşekkür ederim. Umarım dediğiniz gibi olur.

• @Gül-Kazancioğlu Gül Hanım, inşallah dönüş alırız. Son güne kadar devam.. hep birlikte umarım buradan güzel haberleri paylaşırız.

• @ogzylmz Biz de bu şekilde dönüş yaptılar.

• @ogzylmz @Begum böyle yazmaları olumsuz olsa da ne olursa olsun eylül 30 olana kadar vazgeçmeyin. geçen sene son anda mülakat alanlar oldu. bir tavsiye de şöyle verebilirim, mail atarken taslak mail atmak yerine kendinizi, mesleğinizi, bu vizenin sizin için önemini, giderseniz orada yapmak istediklerinizi vs. yazıp denemeniz

• @senamd Desteğiniz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.

• Bende 2 gün önce yaklaşık 60 ülkeye mail attım, dediğiniz gibi ya oturum isteniyor yada hiç cevap gelmiyor. İnşallah her birimiz dönüş alır ve hayallerimizin peşinden gidebiliriz.

• @mamaryoo umman-maskat’a biraz da ısrarcı bir şekilde davranabilirsiniz bence

• ⭐⭐

@R-Mutt Maskat ile ilgili olan tavsiyenizin kaynagi nedir? Gercekten merak ettigim icin soruyorum bu arada yanlis anlasilmak istemem. Cunku Maskat surecini bildiginiz uzere oldukca yakindan takip ediyorum ve tasirim dediklerinin bile bir kismini tasimadilar, iki ay once ustelik.

Sayin @mamaryoo kapasitelerinin cok ustunde islem yapan yerlerden ziyade lutfen size yer ayarlayabilecek yerlere yogunlasmanizi tavsiye ederim.

• @lumos çok teşekkür ederim nerdeyse tüm haritayı taradım diyebilirim. İnşallah herkes için bir dönüş olur ve güzel haberler vermek nasip olur. @gucarslan bey hiç bir zaman Ankara'ya güvenmememiz gerektiğini en başında söylemişti. Ben hep sürecime güvenmek istedim ama bu olacakları hiç düşünmemiştim. Ne kadar mağdur edilen insan var ve bu çok canımı sıkıyor ama yinede son ana kadar ümidimi kesmeyeceğim 🙏🏻

• @Begum Son zamanlarda taşıyabilen yok ama geçmiş yıl deneyimlerine bakarsak vazgeçilcek zamanda değil. Bence denemeye devam edin belli mi olur biri kabul eder

• @ogzylmz Türkmenistan bana da geçtiğimiz mart ayında Ankara'dan mülakat tarihi aldıktan sonra bize mülkat yerinizi Aşkabat'a aldırmak için yazın diye cevap vermişti.
    Ankara'dan mülakat tarihi aldıktan sonra insanlar niye mülakat yerini değiştirmek istesinler ki. bu cevaba bir anlam verememiştim, kaldıki Türkmenistan vizesini almakta çok çok zor.

• @incomprisa merhaba, siz dosya taşıma mailini ne zaman atmaya başladınız? 2024 talihlisi olarak sizce şimdiden başlamalı mıyım mail atmaya ?

• @zeynomistan merhaba, siz dosya taşıma mailini ne zaman atmaya başladınız? 2024 talihlisi olarak sizce şimdiden başlamalı mıyım mail atmaya ?

• @evrimooloji merhaba, siz dosya taşıma mailini ne zaman atmaya başladınız? 2024 talihlisi olarak sizce şimdiden başlamalı mıyım mail atmaya ?

• @SeyfettinB merhaba, siz dosya taşıma mailini ne zaman atmaya başladınız? 2024 talihlisi olarak sizce şimdiden başlamalı mıyım mail atmaya ?

• @mamaryoo Hong Kong'a da mail atmayı unutmayın. Özellikle bu sene dosya taşımaya yeşil ışık yakmış yerleri mutlaka her hafta deneyin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |