Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @zeynomistan evet biz de atlantaya gideceğiz eylül ortası gibi. cumming için güzel yorumlar okumuştum. biz de dunwoody taraflarına bakıyoruz. viyana grubundan birini yakınımızda görmek mutlu etti beni 😊

• @senamd Aaa çok sevindim ne güzel. Siz ne zaman gidiceksiniz bilet aldınız mı?

• @zeynomistan henüz almadık eylül 15-20 arası düşünüyoruz. anca kesinleşebildi tarihimiz erken de alamadık fiyatlar uçmuş gitmiş

• @senamd Evet malesef uçtu gerçekten. Biz 14 eylüle aldık biletimizi. Görüşelim orada inşallah ❤

• @zeynomistan yarım saat mesafe gözüküyor aramızda görüşürüz mutlaka. telegramdan yazacağım size 😊

• @senamd Tamamdır 😍 Görüşmek üzere ❤

• Bu ileti silindi!

• @lumos Merhaba ds 260 formunu mayıs ayında doldurdum ama hala Bi cevap gelmedi ne kadar zaman sonra dönüş yapılır Bi bilginiz varmı şimdiden teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@onurr-Ersöz Merhaba, oncelikle lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin.

Nasil bir donus bekliyorsunuz bilmiyorum ama bu tip sorular icin dogru baslik: DV2023 Green card Lotosu Asamalari....

• Merhaba arkadaslar. Subat ayinda mulakate girdim ve vizemi aldim. Mayis ayinda Texas eyaletinin Austin sehrine tasindim. Ilk hafta banka hesabi actim. Debit ve kredi karti aldim. Green card ve ssn numaram haziran ayi icerisinde geldi. Temmuz ayinda da surucu belgesini aldim. Henuz kendi meslegimi bulamadim.Su anda Uber Eats soförlugu yaparak para kazaniyorum. Bu zamana kadar arkadasimin yaninda gecici olarak kaldim. Kiralik ev arayisindayim. Cogu yer son 3 aylik banka dokumu istiyor. Veya kira tutarinin en az 3 Kati olacak sekilde brut Maas kazanmami istiyor ve bunun kanitini talep ediyor. Simdilik austinde kalmak icin yer ariyorum. Ev arkadasi arayan varsa benimle iletisime gecebilir mi.

• @mesutyilmaz Merhaba, kolaylıklar diliyorum. Ben de Texas'a gelmeyi düşünüyorum. Austin'i başlangıç için önerir misiniz?

• @mesutyilmaz arkadaşınızın ev adresini göstererk banka hesabı açabildiniz mi ?

• @ozgurcc Merhaba, evet acabildim.

• @kuzey Merhaba, ben buraya gelirken acikcasi cok arastirmadim. Yakin arkadaslarim burda oldugu icin tercih ettim diyebilirim.
    Oneri konusu hakkinda sunlari soyleyebilirim.

Burasi yazin asiri sicak. 110F'lara kadar sicaklik yukselebiliyor. Evde arabada, mekanlarda klima olmazsa olmaz. Toplu tasima sehir merkezleri haric gelismemis. Hemen hemen herkes araba sahibi. Ben Austin de yasiyorum. bildigim kadariyla burda suc oranlari az. Diger sehirler hakkinda pek bilgim yok. Austin biraz pahali bir sehir diyebilirim. Sehir duzeni cok iyi.

• @mesutyilmaz tskler.

• @mesutyilmaz Bilgilendirme için teşekkür ederim.

• @mesutyilmaz Merhaba ssn numarası olmadan nasıl banka hesabı açabildiniz acaba?

• ⭐⭐⭐

@zeynomistan SSN şart koşmuyor her memur, vizenizin durumunu ve ssnin geleceğini anlatırsanız yardımcı olabilirler. Ben biraz şöyle düşünmeye başladım artık kaçaklara banka hesabı açmak istemiyorlar bunun için ssn şart koşuyorlar sizin legal olduğunuza inandıklarında sorun kalmıyor sanırım

• @Emre-Kurtulmuş Olabilir mantıklı geldi açıklmanız. Teşekkürler

• @Emre-Kurtulmuş Peki kredi kartı limitini neye göre belirliyolar bilginiz var mı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

140

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |