Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @eray26 kesinlikle forumu takip etmeniz de çok önemli

• @senamd ilk bülten çıktı dediğiniz gibi daha da yükselerek 3600 civarı olmuş bu sefer, yanılmışım 😃

• Umarım cut-off içindeki herkese mülakat vere vere ilerler Ankara bu sefer,4500 açıklanmış ilk bültende.

• Dosya numaram 13 binlerde ds260 formumu sonuçlardan 2 gün sonra gönderdim. Sizce dosyamı farklı bir ülkeye taşımalımıyım yoksa Ankaradan mülakat alırmıyım
    Diğer sorumda mülakat yapılırken pasaportmunun geçerlilik süresinin ne kadar olması gerekiyor

Cevaplarınız için teşekkür ederim şimdiden

• @Revolter, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Umarım cut-off içindeki herkese mülakat vere vere ilerler Ankara bu sefer,4500 açıklanmış ilk bültende.

Bu nedemek oluyor? Yani 4500'e kadar olanlara mülakat verilebilir demekte. Sormak istediğim geçen senelere göre nasıl? bu sene hızlı ilerler sinyali veriyor mu?

• Turkiye de kazanan talihli sayısı belli oldu mu?

• @hsn-kartal evet 3684 kişi

Umarım cut-off içindeki herkese mülakat vere vere ilerler Ankara bu sefer,4500 açıklanmış ilk bültende.

Geçen yıl ilk bültende kac açıklamıştı ankara?

• @mrt-gkce, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@hsn-kartal evet 3684 kişi

Demek ki excelden gerçekten haberi olmayan çok kişi varmış,×3 diyebiliriz

• @yusufalak Geçen sene ilk cut-off 5700 dü.

• @yusufalak Bu başlığın ilk iletisinin 3 numaralı bölümünde Dosya numarasının aktif olmasıyla alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz, ayrıca geçen senelerin istatistiği için buyrunuz; EU Bölgesi için son 8 yılın DV dosya numarası takibi .

Bu veriler aslında sürecin nasıl ilerleyeceğiyle alakalı tek ve asli parametre değil. Mülakata gireceğiniz konsolosluğun performansı da son derece önemli.

• tüm 2024 talihlerine ilk bülten hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel bi yıl olur biizm için daha önceki senelerde yaşanan aksıklılar yaşanmaz.

• @hsn-kartal aynen çok kişi var forumdan haberi olmayan demek bu.

@yusufalak Bu başlığın ilk iletisinin 3 numaralı bölümünde Dosya numarasının aktif olmasıyla alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz, ayrıca geçen senelerin istatistiği için buyrunuz; EU Bölgesi için son 8 yılın DV dosya numarası takibi .

Bu veriler aslında sürecin nasıl ilerleyeceğiyle alakalı tek ve asli parametre değil. Mülakata gireceğiniz konsolosluğun performansı da son derece önemli.

Evet bende kişisel yorumları merak etmiştim. Geçen senelere nazar bu sene kapıyı 4500 den actılar. Tek parametre bu değil tabikide ama sanki biraz daha yavaş ilerleyecek gbi duruyor. Siz ne dersiniz?

• @yusufalak, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Revolter, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@yusufalak Bu başlığın ilk iletisinin 3 numaralı bölümünde Dosya numarasının aktif olmasıyla alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz, ayrıca geçen senelerin istatistiği için buyrunuz; EU Bölgesi için son 8 yılın DV dosya numarası takibi .

Evet bende kişisel yorumları merak etmiştim. Geçen senelere nazar bu sene kapıyı 4500 den actılar. Tek parametre bu değil tabikide ama sanki biraz daha yavaş ilerleyecek gbi duruyor. Siz ne dersiniz?

Banada öyle geldi

• @hsn-kartal Belki de kazandığını bile bilmeyen birçok kişi vardır. Çünkü ben seneler öncesinden bile biliyordum bu forumu. Googlelayan kişilerin ilk yada bilemediniz ilk beş deneme sonrasında ulaşabileceği bir site burası bence. Pasaport zorunluluğu olmadan başvurular olduğu için bir şekilde şansını denemek için başvurup sonucuna bile bakmayanlar yada kazanıp iş ciddiye binince kafasında göçmenlik üzerine bazı şeyleri netleştiremediği için süreci devam ettirmeyecek olanlar geçen seneye nazaran çoğunluktadır diye düşünüyorum. Çünkü geçmiş 3-5 senede pasaport zorunluluğu olduğu için ciddi anlamda gitmek istemeyenlerin sürece bile başlamadığı doğal olarak kazananların bilinçli kazanan olduğunu düşünüyorum. Yoksa bu siteyi bulamamış olmaları ya da excelden haberlerinin olmaması geçen sene ile bu sene arasında bu kadar büyük farklar oluşturması bana yanlış geliyor.Tabi bunların hepsi birer varsayım, külliyen de yanılıyor olabilirim sadece kendi düşüncelerim bunlar.

• @Revolter dediğiniz gibi olduğunu varsayarsak bu kişiler eğer ds 260 formunu doldurmadiysa lehimize, yok doldurdularsa aleyhimize

• Cut off olmadan kcc aracılığıyla değil,direk ilgili konsoloslukla iletişime geçip dosya taşıyabilen oldu mu? Büyük ihtimalle olumsuz ama sormam lazımdı.

• @yusufalak yani adminler sayılarla 2024 başlığında yorumlarını ieleticeklerdir. Ama geçen yil 5700 ile başlamasına rağmen berbat bi yıl.oldu .

• @hsn-kartal Maillerimizi hazırlayalım şimdiden 🙂 dışarıda kalanlara kapılarını açan konsolosluklar umarım olur, yoksa geçen seneden daha beter bir sene de olabilir. Her ihtimale hazır olmak lazım sizin sıranız da benim sıram da 23 yılı ankara için hüsranla sonuçlandı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |