Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sy61 kalmayan hastalar oluyormuş hemşire öyle söylemişti. Dışarda yapılan testleri kabul etmiyorlar maalesef. Eğer doktor test isterse uganlarda olur.

• @Sy61 unganlar disaridan hiç bir testi kabul etmiyor. Eşim astim icin unganlardan 1 hafta önce röntgen çektirmişti onu kullanirmisiniz kisa sürede iki kez radyasyon almiyim dedi. Bir gün önce bile çektirseniz olmaz dediler

• @ozzgedenizz hmm anladım daha sonradan lekeler kaybolabiliyormuş doğru anladıysam. Randevunuz iptal mi oldu ? Yoksa ileri bir tarihe veriyorlar mı ? Asıl en önemli soru bu ? O halde gönül rahatlığı yaşamak istiyorsak dışarıdan kendimiz için röntgen çektirmeliyiz . Duruma göre hareket etmeliyiz sanırım .

• @Sy61 Benim de çocukluktan bronşit geçmişim var o yüzden ciğerimde leke var. Bizde çok korktuk lekeden dolayı AP ye kalırsak diye. Bir sürü doktora danıştık hatta gidip film çektirdik. Doktorların bazıları bunun bronşit lekesi olduğu anlaşılır dedi bazısı belli değil balgam testi istenebilir dedi. Yani biraz doktorun yorumuyla ilgili. Sonra biz Viyanada girdik sağlık kontrolüne temiz çıktı Allahtan

• @Sy61 biz Hong Kongda girdik balgam testi istenince mülakatamız iptal oldu test çıktıktan sınra girdik mülakata. Ama sanırım Ankara'da böyle bir durum yok mülakata giriyorsunuz eski deneyimlerde öyle okumuştum

• @zeynomistan bende şimdi bir doktora gittim . Röntgen çektirdim . Kişisel bir fikir almak için . Doktor beyin bana dediği , eğer bana hasta olarak gelseydiniz balgam testi istemeyeceğini ve aktif bir leke durumu söz konusu değil . Ufak bir bronş izi gibi duruyor . Akciğerin gayet sağlıklı görünüyor . Herhangi bir tetkit istemeyeceğini söyledi . Bakalım gidip görücez . Çok teşekkür ederim tecrübelerinizi paylaştığınız için .

• @ozzgedenizz teşekkür ederim tecrübelerinizi paylaştığınız için . Bende gönlüm rahat etsin diye az önce röntgen çektirdim iz duruyor çok ufak birşekilde . Doktora sorduğum da eğer bana hasta olarak gelsen hiç bir tetkit istemem çünkü gayet sağlıklı bir akciğeriniz var . Aktif görünen hiç bir sempton görünmediğini söyledi . Bakalım yaşayıp göreceğiz . Tekrar teşekkür ederim

• @Sy61 umarım sizden balgam testi istemezler ve sıkıntısız alırsınız vizenizi 🙏🏻

• @ozzgedenizz çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için 🤲

• @Sy61 bu durumunuzu aslında doktordan bulunan lekenin sadece bronştan olan bir iz olduğunu belirten belge alabilseniz veya ona benzer birşey yanınızda götürseniz hiç yoktan sizin için iyi olur aslında bir farkta yaratmayabilir bu tabi ama en azından aklınızda kalmamış olur böyle bir imkan varsa

• @Tuğberk-Önder dışarıdan gelen hiç bir rapor ile ilgilenmiyorlarmış . Sadece kendi yaptıkları üzerinden yola çıkıyorlarmış maalesef .

• Merhaba,
    Aos yapma hakkı devam ediyor mu şu anda? Henüz Amerika’da değiliz ama hızlıca gidilirse bundan faydalanılabilinir mi? Ne önerirsiniz?

• Bu ileti silindi!

• @muratss Fiscal Year suresince devam eder.

• ⭐⭐⭐

@muratss eğer vizeniz varsa kararlıysanız vakit kaybetmeden hemen amerikaya giriş yapıp işlemleri başlatmanız lazım kaybedecek süreniz yok artık

• @Gül-Kazancioğlu, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@devrim09 tebrik ederim vizeniz hayırlı olsun bol şans dilerim

Çok sağolun 🙏

• Sayın @SERDAR-AVCI, konsolosluğa göre değişmekte bu. Muscat elçiliği ingilizce olmayan, çeviri yapılmış belgeler için apostil istiyor.

• Selamlar

Daha öncede yazdığım gibi Manila elçiliği fiziken bulunma kanıtı istediği için Cuma günü Manila'ya geldim ama online form hala hata vermekte isteği almamakta pasaport üzerinde 3 Eylül'e kadar damga bulunmakta online formun ne zaman düzeleceği belli değil. Yarın dönüşüm var Türkiye'ye döndüğümde yine aynı isteği o sistem üzerinden gönderebilir miyim?

• @muratss Bence denemeye değer

• ⭐⭐

@excalibur, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selamlar

Daha öncede yazdığım gibi Manila elçiliği fiziken bulunma kanıtı istediği için Cuma günü Manila'ya geldim ama online form hala hata vermekte isteği almamakta pasaport üzerinde 3 Eylül'e kadar damga bulunmakta online formun ne zaman düzeleceği belli değil. Yarın dönüşüm var Türkiye'ye döndüğümde yine aynı isteği o sistem üzerinden gönderebilir miyim?

Dönene kadar olmazsa, döndükten sonra da gönderebilirsiniz. Foma giriş damgasının olduğu sayfayı içeren pasaport görüntüsünü de ekleyerek yollayın.

Benzer Başlıklar

• 152
  • 296
  • 22
  • 56
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |