DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@tohma31 Her bir hikaye hayat kesiti sunuyor hepimize, zorlu yolunuzun sonu neyse ki guzel bir baslagicin saglanabilecegi vize ile bitti. Esinizle mutlu bir hayat dilerim, yolunuz acik olsun. Sevgiler 💚

• ⭐⭐

@tohma31 Öncelikle vizeniz hayırlı olsun. Depremdeki kayıplarınız için başsağlığı diliyorum.Hem mülakat alamama, hemde depremle iyice zorlaşan bu süreci atlatarak Amerikada kuracağınız yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• @incomprisa Sağ sağlim gidin gelin. Mutlu haberlerinizi bekliyoruz. 🙏🙏

• @incomprisa kolaylıkla vizenizide alırsınız inşallah.

• @tohma31 vizeniz hayırlı olsun bol şans dilerim.

• @Şener-Uysal Teşekkür ederim ve rica ederim. Umarım yardımcı olabilmişimdir yeterince 🙏🏼☺

• @norta Ahaha teşekkür ederim. Şans sizin de yanınızda olsun 🙏🏼☺

• @Ömer-Şerif-BAYAZIT Çok teşekkürler. Sizin de ☺

• @incomprisa Unganlar da oldukça nazikti ama fiyatlar fena.

• ⭐⭐

@tohma31 Oradan oraya benim bile başım döndü 🙂 Oh neyse ki sonu güzel bitti. Çok tebrik ederim, hayırlı olsun.
    Bu arada dedeniz için başınız sağolsun ailenize çok geçmiş olsun.

• @ALİ Unganlar faslı hızlı ve kolay geçiyor.

• @ozgurcc Yeni hayatınızda başarılar.

• @emiroz Sanırım aynı gün unganlar ve vize mülakatına katılmışız. Her şey gönlünüzce olsun.

• @jacky_y Tebrik ediyorum, tüm süreçlerin sorunsuz hallolmasını dilerim.

• @erkan-serpinli Zorlu bir süreç, herkes bilgisi dahilinde birbirine yardımcı olmaya çalıştı ama tabi tam tersini yapanlarda olmuştur muhakkak. Sabredip kendi süreçlerimize odaklanmamız lazım. Tabi dayanışmayı da elden bırakmadan. Her şey gönlünüzce olur umarım.

• @warmgrey Umarım vizenizi sorunsuz almışsınızdır.

• @aggdk92 Heyecanlı ve aksiyonlu bir süreç olmuş. Vizeniz hayırlı olsun.

• @jacky_y Umarım vize mülakatı da sorunsuz bitmiştir.

• @myna Hayırlı olsun. Umarım gönlünüzce olur yeni hayatınız.

• @tohma31 Tekrardan tebrikler Gökay. Bu kadar emek ve çabanın karşılığı almış olmana çok sevindim. Darısı bekleyen herkesin başına. Amerika'da görüşmek dileğiyle:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |