Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lumos Tebrikler Lumos, bravo, her şey gönlünce, yolun aydınlık olsun. Umarım nasip olur da ben de senin gibi başarı hikayemi burada paylaşırım. Selamlar.

• @lumos Teşekkür ederim. Hepimiz için başarı ve mutluluk diliyorum.

• @incomprisa Teşekkür ederim. 3 çocuklar biraz zorlu oldu, özellikle maddi anlamda, ama sonuç güzel olunca her şeye değiyor.

• @lumos Tebrik ediyorum. Süreci tamamlamanız cidden mutluluk verici.

• @Serkan-YILDIZ Tebrik ediyorum.

• @Serkan-YILDIZ tebrikler amerikada yolunuz açık olsun ☺

• ⭐⭐

@Serkan-YILDIZ Tesekkur ederim, umarim 🤞

• @Serkan-YILDIZ ben bu durumda Mehmet beyi hatırlıyorum (3 çocukla bir ay Hong Kongda kalmak zorunda kaldı sırf Ankara’nın performans yüzünden) yani şanslısınız! Ve umarım Amerika’da da şanslı olursunuz 🙂

• @Tuğberk-Önder Teşekkür ederim. Umarım gönlümüzce olur her şey.

• @incomprisa 3 çocukla 1 ay Honkong düşünemiyorum. Maddi yükü bir tarafa, eğer çocuklar küçükse onları megul etmek te çok zor. Biz İstanbul, Ankara arasında bile oldukça zorlandık.

• @Serkan-YILDIZ tabi ki haklısınız..
    Biz de maddi tarafı hiç düşünmeyerek dosya taşımayı denedik..hatta Rio’ya bile yazdım, allahtan oradan olumsuz cevap geldi (çünkü bilet almam bile mümkün olmazdı :))
    Şimdi Maskata 3 defa gideceğiz 🙂 2 çocukla. Ama olumlu sonucumuzu alalım da, borçları artık Amerika’dan öderiz 🙂

• @incomprisa Hong Kong'a gidenlerden biri olarak şunu söyleyebilirim ki süreci başarılı bir şekilde sonlandırdıktan sonra yaşanılan bütün zorluklar unutuluyor. İçiniz ferah olsun. Gidip rahatça alırsınız vizenizi 🙂

• @Serkan-YILDIZ Tebrikler, yeni hayatınızda başarılar.

• @incomprisa Kolaylıklar diliyorum. Umman biraz pahalı bir ülke. Umman riyali de oldukça değerli. Umarım yolculuğunuz keyifli geçer ve istediğiniz sonucu alırsınız. Dediğiniz gibi bir miktar borç oluşsa da, Amerika dan ödemek kolay olacaktır.

• @lumos Tekrardan hayırlı olsun Tuğba Hanım, Sizin ve eşiniz için en güzelini umuyor başka yerde başka zaman tekrar görüşebilmek dileğiyle diyorum. Amerikada'ki mücadelenizde kolaylıklar ve esenlikler

• @Serkan-YILDIZ Ayrıca mülakata girecek arkadaşlar şunu da önermek istiyorum. Evlilik cüzdanınızın resimli ilk sayfasından sonraki yazılı sayfalarının da fotokopisini almayı unutmayın ve bu fotokopiden en az iki adet yanınızda bulunsun. Bir de çocuklarınız için (her bir çocuk için) asıl talihlinin vukuatlı nüfus kayıt örneğinden çoğaltmayı unutmayın. Adli sicil kaydınızın arşiv kayıtlı olduğundan emin olun. Ve oradaki bazı Türk görevlilerin motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin, sabırlı olun. Mülakatı yapan asıl görevliler oldukça güler yüzlü ve yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bunlar mülakat sırasında gözlemlediğim bazı detaylar. Herkese bol şans diliyorum.

• ⭐⭐

@tohma31 Bilmukabele Gokhay bey, yeni maceralar bizi kose basinda bekliyor olacak. Saglik ve sevgiyle.

• @cerkezkizi09 Çocuklar içinde şu güzel haberlerinizi bekliyoruz 🙂 Amerikada'ki yaşantınızın dv süreci kadar zorluk ve stresli olmamasını diliyorum, esenlikle kalın Gökçe Hanım.

• @gkmn Teşekkür ederim. Her şey gönlümüzce olsun.

• @Tuğberk-Önder Teşekkür ederim. Bu yola çıkan herkesin gönlünce olmasını diliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |