DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @buyysse Vizeniz ve yeni hayatınız size mutluluk getirsin. Darısı başımıza. 🙏😁

• @ProofMoon tebrikler, Amerika'da ki hayatınızda mutluluklar

• @ProofMoon Tebrikler, vizeniz hayırlı olsun. Hayatınızın yeni döneminde başarılar.

• @rebul59 Tebrikler, vizeniz hayırlı olsun. Hayatınızın yeni döneminde şans ve mutluluk dilerim.

• @kuzey iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim 🙏

• @ProofMoon ABD yolunda maddi, manevi baya bedeller ödemişsiniz çoğu kişi gibi. Ankara'dan mülakat almak bu zamanda lüks gibi. Yüksek CN sahibi olan bizler için yollar baya zorlu geçiyor. Siz de emeğinizin karşılığını almışsınız, ne güzel. Tebrikler, yeni hayatınızda bol şanslar ..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ProofMoon biraz sancılı oldu ama neyse ki sonu güzel bitti.
    tebrikler, abd'de bol şans diliyorum.

• @rebul59 Tebrik ederim. Konsolos baya bi zorlamış sizi gibi duruyor 🙂

• @ProofMoon Tebrikler vizeniz hayırlı olsun

• @ProofMoon vizeniz ve evliliğiniz hayırlı olsun. Amerika yolunuz açık olsun.

• @ProofMoon Tebrikler ABD’deki hayatınızda başarılar dilerim. Bizde bekle bekle şiştik yani. 😂 Vizemizi alıp mülakat deneyimimizi yazacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Neyse ki çok az kaldı…😌

• @ProofMoon Tebrik ederim tekrar 🙂 sizi ve eşinizi 🙂 Sidney konusunda verdiğiniz bilgiler için ayrıca teşekkür ederim. Bu konu üzerinden sizden bilgi alıyorken dosyamı Muscat a taşıyabilmem gerçekten büyük şans oldu benim için . Kalbiniz çok güzel gerçek bir beyefendi arkadaşsınız yolunuz bahtınız açık olsun 🙂

• @ProofMoon Yeni hayatınızda başarılar dilerim 🙂

• @misha90 tesekkur ederim 👍evet biraz uzun sürdü ama mülakat gergin geçmedi herşey yolunda gozuksede evrak konusunda yabancı olmaları ve oldukça hassas olduklarını gördüm.

• @ProofMoon vizeleriniz hayırlı olsun. böylesi bir emeğin ve çabanın ardından bu vizeye kavuşmak daha da mutlu ediyor biliyorum. yeniz hayatınız da sağlık başarı ve mutluluklar dilerim.

• @rebul59 çok uzun bir mülakat olmuş sizinkisi. vizeniz hayırlı olsun. yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• ⭐⭐

@ProofMoon tebrikler vizeniz hayırlı olsun. Amerika'daki yeni yaşantınızda başarılar dilerim.

• @Mr-Dexter iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim 🙏🙏🙏

• @rebul59 Vizeniz hayırlı olsun. ABD'de başarılar

• ⭐⭐

@rebul59 tebrikler.Vizeniz hayırlı olsun. Amerika'daki yeni hayatınızda başarılar dilerim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.8k

| | | |