DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @baran-bozdogan Tebrikler.. Yeni hayatınız da vizenin onaylandığı andaki gibi hep mutluluklarla dolu olsun 🙂

• @baran-bozdogan tebrikler vizeniz hayırlı olsun.

• @baran-bozdogan hayirli ugurlu olsun dostum, adina cok sevindim.

• @cerkezkizi09 Gökçe hayırlı uğurlu olsun canım, senin ve bu platformda emeği geçen herkesin tüm hayallerinin gerçek olmasını dilerim. Benim üzerimde de emeğin çok umarım en kısa zamanda bende yazacağım mülakat deneyimimi.

• @Mr-Yavuz Çok sağ ol abi iyi uğraştık seninle bu süreçte sonu mutlu bitti.

• ⭐⭐

@cerkezkizi09 tebrikler.Vizeniz hayırlı olsun.amerikadaki yaşantınızda başarılar. Uzun uğraşlar sonucu isteğinize ulaşmışsınız.Takdire şayan.

• @baran-bozdogan Hocam gözünüz aydın olsun, tebrik ederim. Orta Doğu'dan kurtulmayı başaran bir kişiyi daha görmenin mutluluğu ile en az sizin kadar sevindim. Yeni hayatınızda mutluluklar daim olsun sağlıcakla kalın

• @baran-bozdogan Kan, ter, gözyaşı 🙂 Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır kardeşim. Umarım oralarda denk geliriz ama ben kuvvetle muhtemel Michigan da olacağım, kısmet. 🙂

• @ekorkut Yeni hayatınızda başarılar dilerim tebrikler.

• @ekorkut tebrikler vizenin hayırlı olsun 🙂

• @ekorkut hayırlı olsun vizeniz 🙂 Ne güzel daha gitmeden çocuklarınızın eğitimleri de netleşmiş. Harika 😇 Amerika’daki hayatınızda mutluluk ve başarı sizlerle olsun 🙂

• @baran-bozdogan Vizeniz hayırlı olsun Baran Bey. Amerika’daki hayatınızda mutluluklar ve işlerinizde kolaylıklar dilerim 🙂

• @cerkezkizi09 vizeniz hayırlı olsun. Hiç bir emek boşa gitmemiştir. Bunun kanıtından birisiniz. ABD de yeni hayatınızda başarı ve mutluluklar dilerim. Bir gün ABD de Viyana grubu olarak görüşmek dileği ile...

• @ekorkut tebrikler vizeniz hayırlı olsun. yeni hayatınızda başarı ve mutluluklar dilerim.

• @baran-bozdogan vizeniz hayırlı olsun. yeni yaşamınızda mutluluklar dilerim.

• @uraz-mert Cevap ıcın tesekkurler fakat benım kast ettıgım baska bır konuydu. Sormak ıstedıgım ,hersey tamam aıle olarak ABDye gırıldı ve bır sure sonra asıl talıhlı ABDde kaldı dıger aıle bıreylerı Turkıye ye dondu.Daha sonra aıle yenıden ABD ye gıtmek ıstedıgınde bır sorunla karsılasır mı (bu arada ABD den uzak kalma surelerının asılmadıgını varsayıyoruz) Tesekkurler

• Merhaba, 20 Temmuz 10.45 Unganlar deneyimimi aktaracağım. 20 Temmuz sabahı Pasaportum, DS260 Confirmation Page’ini se alarak Eskişehir’den 6.35 treni ile ayrıldım. Saat 8.00 civarında Ankaraya ayak bastım. Ankara YHT garından taksiye binerek Kuğulu Park’a gitmek istediğimi söyledim, 15-20 dakikalık yolculuğun ardından Kuğulu Parkta indim ve Unganlara vardım.
    Vardığımda saat 8.20’idi bu yüzden aşağıdaki kafede bir şeyler içerek zaman öldürmeye çalıştım ve saat 10 gibi 4.kattaki Unganlar Kliniğine girdim ve kayıt işlemlerimi başlattım, erken girmenizde bir sakınca yok işlemleri başlatıyorlar. Pasaport, ds260 confirmation page ve randevu onay mailini kendilerine verdim ancak ilk iki belgenin yeterli olduğunu söyleyerek sadece Pasaport ve DS260 CP aldılar. Akabinde beni bir alt kattaki Düzen Lab. gönderdiler. Burada işler hızlı ilerliyor, benden sırasıyla, Kan, İdrar testi ve Röntgen aldılar (25 yaş altıysanız bu test isteniyor.)istediler ve bunlar için 117.5 USD ödeyip verdikleri belgelerle tekrardan Unganlar’a çıkıp belgeleri kendilerine teslim ettim.(Bu esnada Naz Hanımla tanıştık kendisi de evlilik yoluyla vizesini almaya çalışıyormuş ve Yeşilkartfoum’dan çok faydalanmış kendisine selamlar.)
    Görevliler bana 12.45 saatinde muayene için tekrar gelmemi söylediklerinde saat 10.50 civarıydı yaklaşık 2 saatlık bekleme ardında muayeneye çıktım 10 dakika kadar bekledikten sonra içeri alındım. Siyah steril önlük veriliyor ve iç çamaşırınız hariç her şeyi çıkartarak bu önlüğü giymeniz isteniyor. Akabinde Mehmet Bey geldi ve sedyeye uzanmamı istedi, sigara kullanıyor musun, alkol kullanıyor musun, dövme veya yara izin mvcut mu, hiç operasyon geçirdin mi Birleşik Devletlerde nereye gideceksin vb. klasik sorular eşliğinde koluma iki adet aşı yaptı ve giyinmemi söyledi. Ardından kendisine teşekkür edip tekrar ana bölüme geldim ve 310 dolar muayene ücreti ödedim. Ertesi gün gelip dosyamı alabileceğimi söylediler. Şu an ise dosyamı aldım ve Eskişehire dönmekteyim. Herkese sevgiler ve saygılarımı sunarım.

• @ekorkut tebrikler, vizeniz hayırlı olsun. çocuklarınıza da eğitim hayatlarında başarılar diliyorum.

• @baran-bozdogan tebrikler, vizeniz hayırlı olsun.

• @ekorkut Vizeniz hayırlı olsun,👏 Amerika'daki yeni hayatınıza başarılar dilerim.🇺🇲

Benzer Başlıklar

• 5
  • 89
  • 516
  • 13
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.5k

| | | |