Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @afrkns umarım çok vakit kaybetmeden olumlu dönüş alırız.

• @Begum bizde aynı durumdayız şuan Ummana mail gönderdik cevap bakmiyoruz.

• @bates7 Mail hazırlama sürecinde ChatGPT'den de yararlanabilirsiniz. Çok daha güzel cümlelerle durumu ifade ediyor.

• @ozzgedenizz Mülakatta tek tek her şeyi sorup yeniden yazıyorlar zaten. Kaygılanacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Başarılar 🙂

• Merhaba, mülakatım başarılı geçti elime passaportum ulaştı, şu anda vizem üzerinde ve Ocak 2024 son tarih. Umarım burada ki herkesin hayalide gerçekleşir. Öncelikle bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim. İlerleyen süreçte işimden vakit buldukça kendi hayatıma dair sizlere daha fazla bilgi paylaşmak isterim amerikaya gidince. Umarım bu bilgiler sizlerede yardımcı olur.

Son bir sorum olucaktı. Şu anda Türkiyede işlerimi bitirip gitmek istiyorum. Bu da Aralık 2023 e denk geliyor. Green Card ücretini Amerika'ya giriş yapmadan ödememiz gerekiyor. Ücreti Aralık ayında ödesem ve ve Aralık ayında Amerika'ya gitsem sizce bu sıkıntı olur mu ? Ben sıkıntı olacağını sanmıyorum son gün 8 Ocak 2024 gözüküyor vizemde. Ben biraz aralığın 23-30 Aralık 2023 gibi Ülkeden çıkabilirim gibi gözüküyor. Sizlerinde fikirini almak istedim.

• @mrozan tebrikler. yeni hayatinizda basarilar.

• @mrozan tebrikler vizeniz hayırlı olsun

• @mrozan tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum.

• @mrozan öncelikle tebrikler Amerika'ya giriş yapmadan önce ödemeniz yeterli olur

• @mrozan tebrikler yeni hayatınız size şans getirsin

• ⭐⭐

@mrozan
    Tebrikler. Yaptığınız plan biraz riskli gibi. Gidişiniz 8 Ocak'tan bir ay öncesi olsun en azından. Ne olur ne olmaz. Salgın olur, uçak seferlerinde sorun olur, akla gelmeyen her şey olabilir. Olmayabilir de ama işi sağlama almak lazım.

• @mrozan Bahsettiğiniz tarihlere göre sorun teşkil etmez gibi. Şunu hatırlatayım; USCIS FEE’yi ödemeden GC basım süreciniz başlamıyor. O yüzden son dakikaya bırakmasanız iyi olur. Giriş yapmadan bi 30 gün önce yatırabilirseniz iyi olur. Yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• @mrozan Tebrik ederim. Hayırlı olsun vizeniz 🙂 Ben böylesine bir fırsatı elde etmişken riske atmamak adına erken gitmeye çalışırdım. Resmiyette herhangi bir problem olmasa da hastalık vs. durumlarına karşı sona bırakmak biraz riskli gibi. Yine de siz bilirsiniz. Amerika'daki yaşamınızda mutluluklar diliyorum 🙂

• umman konsolosluğuna taşımak istiyorum dosyamı ancak e posta adreslerini hiçbir şekilde bulamadım. yardımcı olabilir misiniz

• @mrozan
    Bende buradan birşey sormak istedim.greencard ücreti çocuklar içinde ödeniyor mu?bildiğim kadarıyla çocuklara greencard gelmiyor anne babaya geliyor ama ödeme yapılacak mı bilemedim?cocuk 4 Yaşında.bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim,,

• @ayşebirkadın ummana taşıyan arkadaşlar sitedeki formdan başvurdular

• ⭐⭐

@uraz-mert Tabii ki odeniyor, yesil kart kimlik kartiniz gibi olacak...

• Bu ileti silindi!

• Selamlar, bir sorum olacak yurtdisi ABD konsolosluklarina verilecek belgeler icin apostil gerekiyor mu?

• ⭐⭐

@Burakcan-0 Bey, kisisel numaranizi isterseniz buradan paylasmayin, Muhammed bey'e mesaj olarak iletin, burasi fazla kamusal, bilginize.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

50

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |