DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @norta Değil mi 🙂 Ankara'da işime 10 dk mesafedeyken konsolosluk dünyanın bir ucuna gittik 🙂 Ama iyi ki gitmişiz, sizlerle tanıştık. Keşke daha çok vakit geçirebilseydik. Ayrıca Hong Kong'a bayıldık. Her yeri gezilmeye değerdi 🙂

• @ozgurcc tebrikler vizeniz hayırlı olsun yeni yaşantınızda başarılar.

• @Berkay-BHR Hadi gözün aydın yeni hayatında mutluluklar 🙂

• Mülakat sonrasındaki AP (normal süreç olan AP) sürecim 4 gün sürdü, bugün PTT'den SMS geldi. Yarın muhtemelen adresime ulaşacaktır. Ais'ten 123TL ödeyerek iş adresime gelmesini istemiştim. Muhtemelen PTT şubesine gitmem gerekmeden bana gelecek.

• @jacky_y merhaba ap ye neden kalmıştınız acaba benim eşim de ap ye kaldı ama hala haber yok

• @Neslihan-Yaşar Mülakat sonrasında AP süreci ile eksik evrak anlamına gelen AP karıştırılıyor. Benim dediğim süreç normal olan ve bankodaki mülakatı yapan kişinin "I approved your visa" dedikten sonra CEAC'ta yazan AP. Yani bir zararı yok. Eşiniz için ek evrak talebi varsa Ais sayfasından kontrol edebilirsiniz veya mülakat günü bankodaki mülakatı yapan memur dile getirmiş olması lazım neden veya hangi evrakta sorun var diye.

• @jacky_y tamam anladım sizi ben sizin de eksik evrak talebiniz var zannettim biz eksik evrağı gönderdik zaten haber bekliyoruz normalde işleme aldıklarında mail gönderiyorlarmış onu da göndermediler

• @Neslihan-Yaşar Ankara biraz yavaş çalışıyor ancak evraklarınızı Ais koordinasyonu ile gönderdiyseniz umarım en kısa sürede PTT'den pasaportunuzla birlikte vizeniz de gelmiş olur diye ümit ediyorum.

• @Neslihan-Yaşar AP sürecinde belli bir süreç sınırı yok maalesef. Benim de eşim 63 gündür AP de hala bekliyoruz. Sabırla beklemekten başka bu süreç için yapabileceğiniz bir şey yok maalesef.

• @jacky_y güzel dilekleriniz için teşekkür ederim sistemden sürekli kontrol ediyorum umarım en kısa sürede onaylanır

• @ozgurcc tebrikler. Bol şanslar yeni hayatınızda..

• @Berkay-BHR baya gülümsettiniz yazınızla:) Tebrikler, bol şanslar..

• @ozlcy merhaba, sizin dosyanız 30 binlerdeyken mülakat alabildiniz mi? sizde dosya mı taşıdınız?

• Herkese merhaba, az önce çıktığımız Unganlar randevumuzu anlatmak istiyorum; saat 09: 10 da benim 10:10 da eşimin randevusu vardı. Biz 09:05 te unganlardaydık. İlk olarak 4. Katta muayenehaneye gidiyoruz sonrasında pasaportlarımız, aşı kartlarımız ve ds confirmation page i görevli hanımefendiye teslim ettik. Sonrasında aynı bankoda fotoğraflarımız çekildikten sonra hemen 1 alt katta kan tahlillerimiz ve akciğer röntgenimiz çekildi, sonrasında ise belgeleri 4. Kata tekrar teslim ettik. Saat 10 olmuştu, görevli hanımefendi eşimle beni birlikte alacaklarını söyledi ve 11 de muayenehanede olmamızı söyledi. Bizde eşimle hemen unganların girişinde bulunan daha öncede sıklıkla oturduğum kahveciyi ziyaret ettik. Kahve falan filan derken saat 11 oldu hemen eşimle yukarı çıktık. Boy-kilo ölçümü sonrasında ise ameliyat önlüğünü sadece iç çamaşırınız kalacak şekilde giyip normal fizik muayene olduk. Standart sorular sordu doktor hanım, (hastalık-ameliyat geçmişi vs.) sonrasında ise çıktık. Röntgen sonucumuzun çıkmadığını bir sıkıntı olursa gün içinde arayacaklarını eğer aramazlarsa yarın saat 15:00 da belgelerin hazır olacağını ilettiler. Umarım okuyana faydası olacaktır. Herkese bol vizeli günler olsun 🙂

• @orhant mülakatta görüşmek üzere şimdiden tebrikler hayırlı olsun ☺

• @tugbaokutan vizeniz hayırlı olsun, ailenizle birlikte yeni hayatınızda mutluluklar.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

180

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.0k

| | | |