DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Şener-Uysal Tebrikler, vizeniz hayırlı uğurlu olsun👏

• Sağolasın @cebrailoz abi, şu süreçteki en kritik dönemlerimizde, en büyük manevi desteği veren insanlardandın, sağolasın.

• Tebrikler @Şener-Uysal ABD'deki hayatınızda şimdiden başarılar ve mutluluklar 🙏

• Çok teşekkür ederiz @ozlcy biz de öyle umuyoruz 🙏

• Teşekkür ederiz @aura

• Teşekkürler @sean_86 siz de umarım vizenize kavuşursunuz

• @gucarslan güzel dilekleriniz ve gönüllü yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Sizin de tez zaman da olumlu sonuçlanır ve foruma en güzel deneyimi siz yazarsınız 😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Neslihan-Yaşar size ve ailenize abd'de güzel bir hayat diliyorum.
    yolunuz da bahtınız da açık olsun..

• ⭐⭐

@akmaz21213434 Tebrikler, fakat mulakat tarihiniz hatali olmus;

@akmaz21213434, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

14.08.2023 mülakat deneyimim ;

bilginize.

• @gucarslan çok teşekkür ederim size minnettarım

• @Serapp teşekkür ederim Serap Hanım. Bu forumun üyesi olmak çok güzel.

• @norta Güzel dilekleriniz için teşekkürler. ABD'deki yaşamınızda sağlık mutluluklar dilerim.

• Unganlar Sağlık Muayenesi 17.07.2023
    Daha önce sağlık muayenesi için yazılanlardan farklı bir deneyimim olmadı. Yine de bilgileri tazeleme ve ücretleri güncel görmeniz için deneyimimi paylaşmak istedim.
    17.07.2023 tarihindeki 10.35 teki randevum için 10.15 te klinikteydim. 4.kata gittim. Randevu saatinizden erken gelseniz de adınızı sesleniyorlar o şekilde işlemler başlıyor. Sonrasında pasaportumu ve covid aşı belgemi istediler, verdim. Başka hiçbir belge istemediler. Fotoğraf çekilip bir belge vererek testler için 3. Kata yönlendirildim.
    3.kata indiğinizde pasaportu ve 4. Katta size verilen belgeyi oradaki görevlilere teslim ediyorsunuz ve sırayla adınızı sesleniyorlar. Adımı seslendikten sonra işlemler yapıldı ve 3071,99 tl ödeme yaptım. Kan ve idrar testi için örnekler alındı daha sonra röntgene yönlendirildim.
    Test için numuneler alındıktan ve röntgen çekildikten sonra tekrar 4. Kata çıktım ve pasaport ve belgeleri oraya teslim ettim. Buraya kadar olan süreçte işlemler ortalama 20-30 dakika sürdü.
    Saat 13te doktor muayenesi için gelmem söylendi.
    Geldiğimde hemen içeri alındım. Boy ve kilo ölçümü yapıldı. Daha sonra üstümdekileri çıkarmamı ve önlük giymemi söylediler. Doktor hanım geldi ve aşıları yaptı. Herhangi bir hastalığımın olup olmadığını sorguladı. Bu şekilde muayene bitti. 8132tl ödeme yaptıktan sonra işlemlerim bitti. Bu süreç de ortalama 10 dakika sürdü.
    Ayrıca mülakat günüm 28 temmuzda ve zarfı 27 temmuzda alıp almayacağımı sorduğumda hiçbir sıkıntı olmayacağını 27 temmuzda alabileceğimi söylediler.

• @emiroz şimdiden oradaki hayatında başarılar diliyorum inşallah dv25 bize gülecek

• @ozzy22 tebrikler çok sevindim adiniza .uğraşan çabalayan maddi manevi fiziki bu amaca emek veren sizlere bir nebze yardımım olduysa ne mutlu bana.yeni hayatınızda başarılar mutluluklar dilerim :))

• Bana mülakat maili geldi ama mailde evrakları gönderin diye birşey yazmıyor.
    Gerekli evrekları mülakatta yanımızda mı götüreceğiz yoksa mail mi atacağız bilginiz var mı?
    Dv2023 talihlisiyim.

• Mülakat maili geldikden sonra ilk iş sayfadaki linkden ais kaydı yapmak istiyiyorum ama
    ds260 no ve case no yu yazınca geçersiz diyor bilginiz var mı acaba ne yapmam lazım ?

• @ADEM-0 2023 Greencard aşamalarını detaylı okumanızı tavsiye ederim

• @Şener-Uysal tebrikler, vizeniz hayırlı olsun.

• @lumos, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@SemihPehlivan Vizelerinizi basariyla almissiniz tebrikler. Siz ABD ucagindan yine paylasim yapin bence, forumda, bence bu da umut verici olur bir cok birey icin.

Butun yazdiklariniz iki defa okudum, grupta da paylasimlariniza baktim. Bu arada esiniz hala grubumuzda, yani tabii ki arkadaslariniz da vardir, gruptan cikmis olmak hayatinizda cok buyuk bir kaynak sorunu yaratmamistir cunku malum bir cogumuz 14 aydir oradayiz.

Bu arada kusura bakmayin, siz sayi paylasinca mesleki deformasyon ben de bir bakayim dedim, Telegram grubunda, isminizi aratinca o 'kedi'' meselesi ile ilgili iki mesaj ve toplamda 10 mesaj cikiyor, isim benzerlikleriyle, 46.9 Bin mesajin oldugu 1200 civari katilimcinin ve 226 yazarin oldugu bir gruptan bahsediyorum bu arada.

Son olarak; 'Adamlar' ifadesi hos bir zamir olmamis, ozellikle davranis bilimcisi oldugunuzu soylediginiz icin soylemem gerekir diye dusundum, konsolsolukta calisan ekip sadece adam degildir diye dusunuyorum.

• Teşekkürler.
    • Eşim grupta değil
    • Adamlar uyarınız yerinde, katkınız için minnettarım. Güncelledim. (Ek bilgi: Konunun davranış bilimleri ile pek ilgisi yok.)

Benzer Başlıklar

• 516
  • 4654
  • 6498
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

275

41.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.5k

| | | |