DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @whereismind tebrikler vizeniz hayırlı olsun.

• ⭐⭐

@whereismind Sevgili Hasan kardeşim, ne güzel anlatmışsınız... anneniz, babanız ve kardeşinizin vizeleri hayırlı uğurlu olsun en kısa zamanda farklı bir yol ile onların yanına gitmeniz dileğiyle 🙏

• @SemihPehlivan vizeniz hayırlı olsun abd hayatınızda başarılar.

• @ozzy22 tebrikler vizeniz hayırlı olsun.

• ⭐⭐

@SemihPehlivan Çok talihsiz bir paylaşım olmuş. Yazmasaydınız daha iyiydi. Yüzlerce binlerce insana sabırla, özveri ile yardım eden birine sizin bu yazdıklarınız leke getirmez elbette ama okurken rahatsız oldum.

• @whereismind tebrikler.

• ⭐⭐

@ozzy22 Sevgili Oğuzhan sizi çok tebrik ederim. Çok mutlu olun inşallah. Birlikte yemeğe gidişimiz ve konsolosluktan çıktığınızdaki mutluluğunuz gözümün önünde. Yolunuz açık olsun, sevgiler.

• @tolga-a, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@SemihPehlivan tebrikler, vizeniz hayırlı olsun. abd'deki hayatınızda bol şans.

Çok teşekkürler...

• @Serapp, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@SemihPehlivan Çok talihsiz bir paylaşım olmuş. Yazmasaydınız daha iyiydi. Yüzlerce binlerce insana sabırla, özveri ile yardım eden birine sizin bu yazdıklarınız leke getirmez elbette ama okurken rahatsız oldum.

Saygı duyarım. Amacım kimseyi lekelemek değil.

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@SemihPehlivan bir telegram grubunda paylaşılan alelade bir köpek maması iletisinin, size ülkede yaşanan lanet okunabilecek bir "çocuk istismarı" vakasını çağrıştırıyor olmasını, bir kabzimal olarak hemen not ettim.

umuyorum ki; burada ya da forumun herhangi bir oluşumunda yazılmış bir ileti, fayda sağlamıştır vizenizi almanıza.

attığımız taşlar kuşları ürkütmesi her ne kadar içimizi acitsa da, teşbihte olmayan hataların da hakkını savunacağız.

tıpkı sokak hayvanlarını savunduğumuz gibi!
    yolunuz açık olsun..

Teşekkürler. Forumun ve oluşumlarının çok büyük katkısı oldu. Hatta abartı gibi algılanmazsa forum olmasaydı süreç çok daha zor olurdu diyebilirim. O yüzden bu siteyi kuranlara ömrüm boyunca minnettar kalacağım.

• @bozyuruk, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@SemihPehlivan vizeniz hayırlı olsun abd hayatınızda başarılar.

Çok teşekkürler.

• @ozzy22 Vizenizi tebrik ediyorum. Asla ama asla unutulamayacak bir deneyim. Yeni hayatınızda başarılar diliyorum. Sevgiler.

• @SemihPehlivan Vizenizi tebrik ediyorum. Yeni hayatınızda başarılar diliyorum. Darısı tüm bekleyenlere.

• @SemihPehlivan tebrikler vizeniz hayırlı olsun

• @whereismind hasan çok tebrik ediyorum inşallah sen de em kısa zamanda vizeni alacaksım 🙏🏻

• @ozzy22 Vizeniz hayırlı olsun yeni hayatınızda başarılar 🎉

• @binbasitom, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@SemihPehlivan Vizenizi tebrik ediyorum. Yeni hayatınızda başarılar diliyorum. Darısı tüm bekleyenlere.

Çok Teşekkürler..

• @ozzgedenizz, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@SemihPehlivan tebrikler vizeniz hayırlı olsun

Çok teşekkürler.

• @bozyuruk Çok teşekkür ederim

• @binbasitom Çok teşekkür ederim. Sevgiler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.6k

| | | |