DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ümit-Karabayır mülakat alırsanız Ankara'ya mail atin ve ds260 formunuzu actirin gerekli düzenlemeleri yapıp tekrar submit edin. Kesinlikle mülakat almadan formunuzu actirmayin.

• @bendedimsize binlerce kişinin hakkına girme imkanım var mı diye soruyorsunuz yani. Sonraki iletinizi okudum kendiniz için sormadığınızı anladım. Kusura bakmayın

• @Oguzhanyesildag malesef buna kimse cevap vermez. DV 22 de ocağa kadar çok az mülakat dağitildi. DV 23 daha fazla dağıtıldı. Her sene dinamikler farklı umarım mülakat alır vizenize kavuşursunuz.

• @Ahmet2023 asil talihli için eğitim bilgileri önemli.

• @betulxk gelen mail ekinde hem barkodlu ekran hemde form olması lazım. Form yoksa ds260 ekrarnina girip completed yazısını gorduyseniz problem yok. O ekranda yapacağınız hiç bir işlem formu açmaz.

• @misha90 bir sorun olmaz, yine de tek hesapta toplama imkanınız varsa sizin için kolaylık olur. banka imza sirküleri vs için evrak kalabalığı yapmamış olursunuz.

• @akim diğer okulları girmediyseniz mülakat alınca ds 260 formunu açtırabilirsiniz. Mülakat almadan kesinlikle actirmayin.

• @efe3535 bunu kimse bilemez malesef her sene farklı ilerliyor süreç.

• @ozanurgun bende sadece en yüksek lisansımı girdim , lise girmedim mesela. Önemi olduğuna emin misiniz? Sadece bu konu için dosya açtırmak gerekli mi? Sonuçta üniversite diploması almak için lise mezun olmuş oluyorsunuz.

• Merhabalar,
    Ds 260 formunda bitirmedigim ilk universitemin bilgilerinde diploma bolumune NONE yerine NOT RECEIVED yazdim. Bu bir sorun teskil eder mi ?

• ⭐⭐

@gca Onemli evet, mulakat alinca guncelleme talebi yapmanizi tavsiye ederim.

• @gca tüm eğitim bilgilerini girmeniz gerekiyor.

• @gca önemli ds260foemunu açtırmak ve düzenleme yapmak karmaşık ve zor bir işlem değil. Ben de açtırdım. Girmiş olduğunuz bilgiler kayıtlı duruyor, baştan doldurmuyorsunuz. Mülakat alinca düzeltin kafanız rahat olsun.

• Teşekkür ederim tüm cevaplarınız için.Mülakat alabilirsek güncelleyeceğim.

• @fyrnaa sürecin basindasiniz umudunuzu kaybetmeyin. Dosyanızı taşımak icin başka konsolosluklara mail atin.

• @adaderyaela gecen senenin dinamiği farklıydı. Submit tarihine bir sınır çekildi ki bunun da ayrı bir sebebi var ve submite göre mülakat dağitildi.

• @zge dosya numaraniz aktif değilse kccye, aktif olduktan sonra ilgili konsolosluğa mail atin dosyanızı taşımak için. Geçerli bir US vizeniz varsa AOS yapın.

• @Hanhun umarım siz de alırsınız vizenizi. Bugün sonunda vize basılmış pasaportumu ve evraklarimi teslim aldım inanılmaz mutluyum umarım gitmek isteyen bir kişi bile geride kalmaz.

• @Emy-0 süreç sonuna geldiğimiz için malesef seçim şansınız pek yok gidebileceğiniz bütün konsolosluklara mail atin. Konsolosluğun performansını kontrol etmeyi unutmayın.

• @teamspirit 07/07/2023 tarihinde mulakatim olumlu sonuclandi bugün vizemi ve evraklarimi teslim aldım darisi sizlere.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

36

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |