DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ipman ABD deki hayatınızda mutluluklar

• Yasaklı

@ipman tebrik ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

DV2023'ün son bülteni yayınladı ve EU bölgesi için bülten 32.000'de kaldı.
    bu sene 32K üzeri caseler için ne yazık ki mülakat alma şansı mümkün olmayacak.
    kalan sürede herkese bol şans.

• @gucarslan sadece excelde 104 case var 32k ustu olan. Onlar adina uzuldum umarim tekrar kazanirlar 😞

• 32k üstü cn olan ve mülakat almış kişilerin mülakatları boşa mı düşecek?
    o konsolosluklar o mülakatları ya da rezerve ettikleri visa'yı ne yapacak? Tamam gelin slotumuz boşaldı vb deme şansları var mı?
    dosya transferi peşinde olanlar için şu aşamada izlenecek yeni bir yol var mı?

• @ipman hayırlı olsun, sıradışı bir abd ilk giriş tecrübesi olmuş, paylaşımınız için teşekkürler.

• ⭐⭐

@cgcore 32 Bin ustu bir CN'nin mulakat alabilmesi mumkun degil. Tasima yapanlarin yerine sirayla donus yapabilir konslolosluklar, yani evet orada slot acilmis oluyor ama bu kyine konsloslugun kapasitesine ve niyetine bagli.

• Arkadaşlar merhaba DV2023 27k küsür sıralamam var. Bugün Almanya ulusal vizesi aldım ilk fırsatta Frankfurt'a mail attım, mail çok kısa zaten ad soyad, case number bir de vizeyi scan edip eke koydum. Frankfurt hakkında bilgisi olan var mıdır?
    Bir de sonradan Varşova'ya yazdım, orada da sisteme yönlendirdiler bir şeyler doldurdum. Şimdi aynı anda birden çok yere yazmamın bir mahsuru olur mu bunu merak ediyorum? Yoksa hepsinden cevap geldikten sonra mı yeni yere yönelmeliyim. Siz de takdir edersiniz ki zamanım çok daraldı. Halihazırda Almanya'dayım ve vizem de var bu şansı kullanmak istiyorum. Yardımcı olursanız gerçekten çok mutlu olurum. Nasıl bir yol izlemeliyim. Herkese sevgiler.

• Arkadaşlar hala dosya taşıma şansımız var mı? Sıram 27k ve Almanya'dayım ulusal vizem var. Frankfurt'a mail attım bugün. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sevgiler.

• @ipman çok keyifli bir deneyim, herkesin olmak istediği rahatlık seviyesi budur herhalde. Tebrik ederim vizenizi

• @gucarslan dosyasını taşımış current olmayı bekleyen arkadaşlar adına çok üzgünüm. Emeklerinizin karşılığı bu olmamalıydı. Hayat size başka güzellikler getirir umarım

• @cgcore genelde oturum için başvuru yapıp oturumun çıkması bile 2 3 ay sürüyor maalesef

• @cgcore, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

32k üstü cn olan ve mülakat almış kişilerin mülakatları boşa mı düşecek?
    o konsolosluklar o mülakatları ya da rezerve ettikleri visa'yı ne yapacak? Tamam gelin slotumuz boşaldı vb deme şansları var mı?
    dosya transferi peşinde olanlar için şu aşamada izlenecek yeni bir yol var mı?

Ankara için bakacak olursak 32k üstüne mülakat ayrıldığını söylemek çok da doğru olmaz açıkçası öyle değil mi? Diğer ülkeler için ise bilemiyorum..

• ⭐⭐

@binbasitom 32k ustu EU zaten mulakat almadi, dunyada hic bir yerde. Dosya tasimakla mulakat almak karismasin.

• @binbasitom 32k üstü olanlar için süreç ne yazık ki son bültenle beraber bitti.

• @lumos Haklısınız. 32k üstü dosyasını taşıyan veya AOS bekleyen tüm talihliler için çok kötü oldu. Herkes için en hayırlısını diliyorum.

• ⭐⭐

@binbasitom Evet maalesef. tasiyan ve AOS surecinde olan arkadaslar icin icimiz buruk.

• @Ahmet-Furkan-Sorkun Bence aynı anda kaç farklı at koşturabiliyorsanız kardır. Cevapların ortalama 3-5 iş gününde geldiğini düşünecek olursak cevap beklemek çok fazla zaman kaybına yol açacaktır. Umarım içlerinden biri dosyanızı taşır ve kısa zamanda mülakat alırsınız.

• @Ahmet-Furkan-Sorkun birden çok yere mail atmanızın bir sakıncası yok, frankfurt ve varşova genel olarak yoğun konsolosluklar. süreç sona doğru yaklaşıyor, hızlı aksiyon alın.

• ⭐⭐

@Ahmet-Furkan-Sorkun Merhaba, oncelikle lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin.
    DV2022-Dv2023 tablolarindan ve deneyim baslikalrindan Frankfurt ozelinde sureci okuyabilirsiniz. Genel olarak konsolosluklarin websitelerinin yonergeleri de gayet yeterli.
    Polonya icin, form doldurmussunuzdur, bazi konsolosluklar bu sekilde calisiyor. Her iksi ayni anda transfer yapmaz, su anda dosyaniz nerede? Onu da sorgulayin ki size soru gelirse cevap verebilesiniz boylece oradan dosyanizi transfer ederler. Umarim ikisinden biri olur en kisa surede. Bol sans.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.3k

| | | |