DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İyi akşamlar herkese, biz çoçuklara pasaport çıkarttık, formu doldururken yoktu pasaportları ve dosyamızda mail değişikliği yapıcağız, mülakat tarihi aldıktan sonra dosya bilgilerimizi değiştirmek için KCC mail mi atmamız gerekiyor mu dosya açtırmak için yoksa kendimiz direk girebiliyor muyuz? Şimdiden çok teşekkür ediyorum 🙏

• @Pamuk-0 Bildiğim kadarıyla mülakat tarihi aldığınızda dosyanız ankaraya ulaşmış oluyor. Bu yüzden ankaraya mail atmanız gerekiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Pamuk-0 çocuklarınızın pasaport bilgisini değiştirmenize gerek yok formda, direk mülakata yeni pasaport ile gidin.
    bir de e-mail değişikliğini neden yapacaksınız?

• @gucarslan mail adresini malesef yanlış yazmışız . Mülakat aldıktan sonra değiştirmemiz gerektiğini öğrendik.

• @achillesoag teşekkür ederim 🙏🏻

• @lumos cevap için çok teşekkürler zaten 15k dolar engeli de var önümüzde

• Merhabalar;

Biz eşimle dv-2024 talihlisiyiz. Eyalet konusunda Floridaya karar kıldık fakat adres konusunda ne yazık ki bir tanıdığımız yok. Bizlere bu konuda yardımcı olabilecek bir forum üyemiz var mıdır sormak istedim? 🙏🤗

• @lumos merhaba. dv2023 case numaranız 30 binlerde sanırım. mülakat tarihi aldınız mı ? saygılar

• ⭐⭐

@Mesut-Isler Merhaba, imzamda yaziyor detaylar.

• @Meho35 buyuk bir problem herkes icin.heleki kurun daha da arttigi bu gunlerde

• ben bekarım, düzenli bir iş sahibi de değilim. bunlar önüme engel olur mu?

• @pncrdmn bekar olmanız bir engel değil düzenli bir işte sorun değil

• Merhaba Dsv 260 doldurmadım formda pasaport bilgileri mevcut istemiş olduğu bilgilerde pasport geçerlilik tarihi yazıyor benim pasaportun süresi geçmiş bu sorun olur mu pasort suresini uzatıp öyle mi doldurmam gerekli

• @Pamuk-0 Mülakat almadan kesinlikle DS 260 formunuzu açtırmayın. Mülakat aldıktan sonra muhatabınız, mülakat aldığınız konsolosluk.

• @pncrdmn DV vizesinde bunların bir önemi yok. Şartlar açık, lise mezunu iseniz ve bankada paranız varsa ki yeterli görünmezse yine red almazsınız sponsor isterler, endişe edecek bir şey yok.

• @Mesut-Isler DV 2023 sürecinde 13 K ve üzeri olanlar dosyasını başka ülkelere taşıyarak mülakat aldı. Ben de öyle. Ankara'ya güvenmeyin dosyanızı taşıyın.

• @Süleyman-Açık önünüzde iki alternatif var ,pasaportunuzu hızla yenileyin öyle doldurun veya pasaport seçmeyin other documents i seçmeniz lazım ama ondada mülakat öncesi dosyanızı açtırıp pasaportu girmeniz gerekli,her halükarda mülakat öncesi pasaporta ihtiyacınız var.

• @lumos 2NL ne demek acaba

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

177

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.0k

| | | |