DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lumos anladım, o kadar artış ülkemiz için normal:) Çok zor buldum aşıyı yaptırıp geçeyim. Çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@ozlcy Gecmis olsun, evet bir an once yaptirin.

• @Portakal07 Mutlaka başka konsoloslukları deneyin derim. Viyana- Hong Kong- Muscat en çok dosya taşıyanlar oldu. Yer açıldıkça kabul edebilirler. Bol şanslar.

• @ozlcy Sağlık ocağından talep ettiniz mi? Bildiğim kadarıyla paslanmış metal-demir kesiklerinde acil olarak ücretsiz yaptırabiliyorsunuz 1 doz ☺️ Belki böyle bir şey bahane edebilirsiniz..

• @Portakal07 Ankara için çok zor görünüyor, diğer konsolosluklarda şansınızı denemelisiniz

• ⭐⭐

@ozlcy Mevcut döviz kuru ile orada daha pahalıya gelecektir size türkiyede çözmeye çalışın aşılarınızı.

• Bu ileti silindi!

• @lumos hayır ben dv2024 tahliliyim neden 23 e taşıdılar

• @erennlk Hem support ile başlayan mail adresine mail attım, hem de konsolosluğun sitesinden forma doldurdum.

• @hsn-kartal evet oturum var, orda yasıyorum.

• ⭐⭐

@mustafadurmuslu Cunku DS-260 formunu 29 Eylul'de doldurdugunuzu ifade etmissiniz (@mustafadurmuslu, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Green card çekilişi kazandım sıram 7xxx de ne yapmam lazım ds formunu 29 eylülde yolladım nasıl bir yol izlemeliyim mail gelemedi

ve de imzaniz olmadigi icin DV2023 kazanani olma ihtimalinizden dolayi sizi ilgili basliga davet ettim. Lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin, hala belirsiz. DV2024 kazanani olarak henuz gelmeyen 29 Eylul 2023 tarihinde, ya da gecmis olan 29 Eylul 2022 tarihindeformu doldurmus olamazsiniz zira.

• Cevap: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları merhaba
    En son mülakat dağıtım tarihi ve ya ortalama hangı ay en son mülakat dağıtılır bilginız varmıdır 2023 için Eylül ayında da konsolosluk mülakat dağıtıyor mu ? Ve ya boş yer olması durumunda Eylül ayında çağırıyor mu ?
    Case , 2023EU10xxx
    Ds 260.conf. 04.11.2022
    Kcc. Current

• @hamitt25 Bosna oturum istiyor.Biz dosya taşıma için mail artik gelen cevapta oturum olursa yardımcı olunacağı yazıyordu

• @ozlcy 5 haziranda 470 tl ödedim adacel e siz daha ucuza almışsınız.

• Merhaba,
    Ayın 21 i oldu.
    Bu noktada artık mülakat mailleri gelme ihtimali olabilir mi ?
    Yoksa bu ay artık bir sonraki bültene kadar bir beklentiye girilmemeli mi ?

• Sonunda mülakat randevusu aldım 25 ağustosa. Telegram grubundaki arkada sevinmeyi sevmiyor herhalde ordan yazamıyorum. Mülakat tarihi aldıktan sonra ne yapmam lazım anlatabilecek var mı?

• @Gökhan-Öz, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba,
    Ayın 21 i oldu.
    Bu noktada artık mülakat mailleri gelme ihtimali olabilir mi ?
    Yoksa bu ay artık bir sonraki bültene kadar bir beklentiye girilmemeli mi ?

Bugün mülakat tarihi için bir çok kişiye mail geldi

• @Gökhan-Öz biraz önce mülakat mailleri geldi telegram grubundan anlık olarak takip edebilirsiniz

• @Gökhan-Öz bende cok merak ediyorum
    Eylül ayındada mülakata çağırıyorlar mı ?!
    Ve ya iptal olan yer açılan. Yer olunca arada tekrar mülakat dağıtıyorlar mı ki ?!
    konsolosluğun mülakat dağıtımı en som Hangi tarih acaba ?!
    Case : 2023EU10xxx
    Ds260. 04:11.2022

• @Gökhan-Öz evet bugün bir tanıdığım ankara’dan mülakat aldı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

200

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.1k

| | | |