DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sudenur-Meydan geçenlerde benzer soruyu sormuşlardı ve site yöneticilerinin sorun değil İstanbul'da yazsanız otomatik Ankara gelecektir cevabını hatırlıyorum.Forumda arayın muhakkak var bu durumun cevabı ama sorun olmaz dediklerini biliyorum

• @Sudenur-Meydan hicbisey onlar sizi zaten ankaraya yönlendirir

• @adaderyaela bana da mail gelmemişti ama siz forumda cevap alabildiniz mi?

• @melikemim Formu doldurduktan sonra eğer kendinize mail gönderme seçeneğini kullanırsanız kendinize mail geliyor, kullanmazsanız gelmiyor. Mesela ben kullanmadım ama sonrasında mail adresimde de kayıtları olsun istediğim için barkodlu sayfanın ve DS-260 formunun cevaplarının olduğu sayfanın örneklerini pdf formatında kendime mail attım.

• Merhabahalar;

Benim askerlik tecilim temmuzda bitiyor fakat askeriyeye gittiğimde bana 31 aralık 2023 e kadar askerlikle alakan yok dendi. Aynı zamanda green card mülakat tarihiylede çakışabilir bu durumda ne yapmalıyım. Yoklama durumunda yurtdışına çıkabilirmiyim.

• @bedosamka Eğer case numberınız üç rakamlıysa -kesin olmamakla beraber- ilk dağıtımda alma şansınız hayli yüksek. Yani 31 Aralık olmadan ABD'ye gidebilirsiniz 🙂

• @hope123 evet 3 basamaklı teşekkür ederim cevabınız için

• Merhaba eşim talihli dosya numarasi 4bin küsürlerde şimdi bize herangi bir mail gelicek mi evrak dosyaları taratıp gönderilmek üzere yoksa sadece gelicek mail mülakat tarihimi olucak ve tahmini bu numara için hangi aylarda gelebilir teşekkürler şimdiden herkese

• ⭐⭐

@harunpursali Merhaba bu sorunuza birden fazla kere cevap verildi sanırım burada. Sürecinizi takip açısından burayı okumayı ihmal etmeyin. Tekrardan cevap vereyim mülakat maili dışında KCC sizlere bir mail atmayacak ve bir belge istemeyecek tüm belgelerinizi mülakatta götüreceksiniz. Mülakatın ne zaman geleceği konusunda kimse bir tahminde bulunamaz bulunanlara da itibar etmeyin sadece sürecinizi yakından takip edin.

• ⭐⭐

@ozanurgun ve @misha90 Temmuz 2023'te 'Agustos 2023' bulteni yayinlanacak ve o bultende ulkelere gore kazananlarin bilgisi olacak. Agustos 2023'te 'Eylul Bulteni' yayinlanacak ve onda da Ekim 2023 ayinda baslayacak olan mulakatlar icin, mulakat alabilir CN'lerin limitini yani DV2024'un ilk Cutt-off sayilarini gorecegiz. Ulkelere gore kazananlar listesi, gecen sene Temmuz'da yayinlandi, teyit etmeden lutfen burada veri paylasmayin sayin @ozanurgun .

• Merhabalar, eğer yanıtlanan bir soruysa ve gözden kaçırdıysam özür dilerim şimdiden. Numaralarımız aktif olmadan dosya taşıma ile ilgili maillerimizi atsak bir problem yaşar mıyız acaba? Benim numaram epey yüksek ve açıkçası bu yılki gidişat yüzünden Ankara’yı beklemek yerine en hızlı şekilde dosya taşımak istiyorum mümkünse. Tecrübesi olanlar aktarabilirse çok memnun olurum.

• ⭐⭐

@nazlihande, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar, eğer yanıtlanan bir soruysa ve gözden kaçırdıysam özür dilerim şimdiden. Numaralarımız aktif olmadan dosya taşıma ile ilgili maillerimizi atsak bir problem yaşar mıyız acaba? Benim numaram epey yüksek ve açıkçası bu yılki gidişat yüzünden Ankara’yı beklemek yerine en hızlı şekilde dosya taşımak istiyorum mümkünse. Tecrübesi olanlar aktarabilirse çok memnun olurum.

Şu an 2023 yılı işlemleri devam ediyor. Sizin döneminiz 1 Ekim'de başlıyor. Mali yıl başlamadan mail yazamazsınız.
    İlk aylardan mail yazmak da doğru değil. Hangi ülkeye yazacağınız belli değil. Ülkelerin kazananları belli olsun, performanslarını inceler ona göre karar verirsiniz.

• @nazlihande ds260 formunu bir an önce doldurmanızı tavsiye ederim.

• @achillesoag çok teşekkür ederim

• Arkadaşlar merhaba excel tablosuna nerden bakılıyo ve bu durumu anlatabilir misiniz?

• @efedemir40 bu başlığın ilk sayfasında bulunan ilk iletinin 2 numaralı bölümü efe bey.

• @Serap-2 evet ne yazık ki çok geciktim, Mayıs ayı iş seyahatlerimle geçti ve ancak müsait bir hafta sonu yakalayabildim, bugün doldurup göndereceğim umuyorum. Çekilişte ön sıralardayım ama DS tarihi daha önemli sanıyorum.

• @lumos teşekkür ederim bugün dolduracağım ne yazık ki biraz geciktim...

• Selamlar herkese
    Ben şuan hastanede asistanlık yapmaktayım, asistanlığı tamamlayıp yerleşmek istiyorum.Diyelim ki tüm aşamaları geçtim, green carti aldım.
    Turkiye de 2 sene daha asistanligim var.
    6 ayda bir girip ,1 hafta USA'da kalıp, tr ye dönsem sıkıntı olur mu? Ya da bunun için ne yapabilirim?
    Yanıtınız için teşekkürler

• @Armağan-Yılmaz Merhaba, imzanıza dosya numaranızı da ekleyebilir misiniz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

195

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.3k

| | | |