Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kız arkadaşım üniversitede okuyor.Green card çekiliş başvurusunda eğitim kısmına lise mezunu seçtik.Ds-260 formunda ise universty no degree seçtik.Bu bir sıkıntı olur mu?

• @crazycells teşekkürler cevabınız için

• ⭐⭐

@mustafa_27 olmaz. Neticede lise mezunu ve üniversiteyi daha bitirmemiş.

• ⭐⭐

@UnluEmre mülakat deneyimlerini okuyun. Amerikaya ilk giriş deneyimlerini okuyun. Gideceğiniz eyaleti araştırın. Kısaca keyfinize bakın.

• Nedense bir problem olacak ve mulakat olumsuz olacakmis gibi hissediyorum ve cok fazla endiseleniyorum.Baskasinda boyle olan var mi? 😃

• ⭐⭐

@eray26 o zaman sizi mülakat deneyimlerine alalım. 2022 ve 2023 deneyimlerini okuyun. Hiç birşeyiniz kalmaz.🙂

• @selamibasaran okumaya baslasam iyi olacak sanirim yoksa paranoyaya baglayacagim 😃

• @crazycells, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Evet, dogrudur. esinizin formuna su an dokunmaniza gerek yok, mulakat tarihi aldiktan sonra da doldurup gonderebilirsiniz.

biz de nişanlımla benzer bir durumda olduğumuz için konuştuğunuz konu hakkında araya girerek bir şey sormak istiyorum emin olmak adına. eşinizin formuna su an dokunmanıza gerek yok, mulakat aldıktan sonra da doldurabilirsiniz demişsiniz. peki mülakat almadan doldurulursa sorun olur mu? yani bekar birisi bekar olarak ds-260'ı doldursa, sonra evlendiğinde mülakat tarihi almadan add applicant yaparak yeni eşini eklese ve yine mülakat tarihi almadan yeni eşinin ds-260 formunu submit etse sorun olur mu sırada geriye düşülür mü?
    çünkü benim anladığım kadarıyla add applicant yaparak yeni eşin ds-260 formunu göndermek mülakat tarihi almadan önce de aldıktan sonra da sırada geriye düşmeden yapılabiliyor doğru mu?

• Bahreyn amerika konsoloslugunun sitesine baktim hicbir sey bulamadim.Bahreyn amerika konsoloslugunu secerek yanlis mi yaptim acaba?

• Merhaba, şu anda eşimin DS-260 formunu submit edeceğim. Asıl talihli benim, eşimin formunu da benim case number ile dolduruyorum bildiğiniz üzere. Eşimin formunu submit etmek üzere son adımdayım. Aşağıdaki " your passport number" alanına kendi pasaport numaramı mı gireceğim yoksa eşimin pasaport numarasını mı?

image.png

• Merhaba....
    DS260 formu doldurulurken pasaport bilgisi isteniyor mu?

• @eray26, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Mulakatlar verilmeye 15 haziran itibariyle mi baslayacak yoksa eylulde baslayip mulakat verilenler hemen mi cagiralacak.forumu okudum,fotoyuda gordum ama anlayamadim.

• Merhaba, green carda basvururken verdigim emaili adresini unuttum. Ama confirnation numarami biliyorum.

Ne yapabiliirim?

• Merhaba, green carda basvururken verdigim emaili adresini unuttum. Ama confirnation numarami biliyorum.

Ne yapabiliirim?

• Merhaba....

• ⭐⭐⭐

@OzzieOzzy8, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba, şu anda eşimin DS-260 formunu submit edeceğim. Asıl talihli benim, eşimin formunu da benim case number ile dolduruyorum bildiğiniz üzere. Eşimin formunu submit etmek üzere son adımdayım. Aşağıdaki " your passport number" alanına kendi pasaport numaramı mı gireceğim yoksa eşimin pasaport numarasını mı?

image.png

Eşiniz için form doldurduğunuz icin doğal olarak eşinizin pasaport numarasını girmeniz lazım

• ⭐⭐⭐

@H-K, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba....

İlk iletiyi inceleyin

• ⭐⭐⭐

@eray26, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Bahreyn amerika konsoloslugunun sitesine baktim hicbir sey bulamadim.Bahreyn amerika konsoloslugunu secerek yanlis mi yaptim acaba?

Ne için yanlıs yaptığınızı düşünüyorsunuz?

• İyi günler. DS-260 formunu doldururken eşim için additional kısmı yok, yani bildiğiniz dil falan sorulan kısım. Ama spouse olarak doldururken o kısım açık. Bir şeyi yalnış mı yapıyoruz?

• @crazycells Yani öğrenci yurdunda kaldığım adresi de yazmam gerekiyor değil mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |