Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @eren34 çok teşekkür ediyorum umarım size de en hızlı şekilde dönüş yapılır.

• @eren34 çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için . umarım dönüş alır bekleyen herkes.

• @pinbil @raltan Güzel haberler, hayırlı olsun 🙂

• @evren-eroglu-0 Merhabalar Vizeniz hayırlı olsun, deneyiminizi de detaylıca okumak isteriz 🙂

• Bu ileti silindi!

• @Revolter tesekkur ederim. Tabi.

• arkadaşlar selam.. bu yıl umman veya hong kong a dosya taşıma talebinde bulunan oldumu? savaştan ötürü umman a taşısam o bölgelere gitmekde sıkıntı yaşar mıyım acaba. https://dvcharts.xarthisius.xyz/ceacFY24.html# buradan incelediğimde avrupa kategorisinde vize vermemiş umman henüz. hong kong da bir tane vermiş. yanlış mı baktım acaba ?

• Merhaba arkadaşlar bu sabah vianadan mail aldım dosyamı transfer ettiklerini söylediler. yeni süreç bizi bekliyor diğer taşıyan arkadaşlarada hayırlı olsun

• @pinbil hayırlı olsun darısı başımıza inşaallah
    10 nisanda yazdım cevap vermediler dün yadım olumsuz cevap geldi bu gün bir daha gönderdim bakalım

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Murat 4 Murat 4 

• Merhaba, Viyanadan daha olumsuz mail almıştım 12 Nisanda tekrar mail atmak sizce doğru bir karar mı olur? Attığım mailde Avusturyada olacağım tarihleri belirtmiştim acaba bu tarihler arasında bi uygunluk yok diye mi kabul etmediler diye düşünmeden duramıyorum. Schengen randevum çarşamba günü yani tatili planlamak için son şanslarım, Viyanaya uygunluk var ise seyahatimi ileri bi tarihe de erteleyebilirim diye bi mail atsam çok mu darlamış olurum?

• Kaçırdığım mülakat için yeni randevu talebinde bulunmuştum 5 iş gününde yanıt geldi mailden anladığım kadarıyla yeni randevu izni vermişler, ancak ais sitesinden denediğimde uygun randevu bulunmamaktadır diyor devamlı kontrol mü etmek lazım?

• arkadaşlar mülakat maili geldi 11 haziran viyana

• @Esra-Siren Merhabalar, doğru bakmışsınız. Güvenlik konusu hakkında birşey diyemeyeceğim, güvenlik konusunu sizin araştırmanız daha sağlıklı olacaktır. 2-3 ay kadar önce bahsettiğiniz iki konsolosluğa da talebimi bildirmiştim lakin iki konsolosluktan da olumlu bir dönüş alamamıştım. Eğer bahsettiğiniz konsolosluklar ile iletişime geçecekseniz bahse konu iki konsolosluğun da kendi sitesinden ulaşabileceğiniz Inquiry Form doldurmanız gerekmekte.

• @musa-k Çok güzel haber, kutlu olsun 🙂

• @eren34 hocam her hafta hemen hemen ülkere mail atıyordum ne cevam versem bilemiyorum
    aralıktan beri

• @Esra-Siren Selam, Hong Kong ve Umman' a taşıma talebinde bulundum ben.

Hatta Umman kabul etse online olarak 50 usd karşılığında 1 yıllık çok girişli vize alabiliyoruz ne güzel Schengen sitresinin yanında çok daha tercih edilebilir ama işte keşke kabul etse. Hong Kong son doldurduğum forma dönmedi(15 Nisan)

Muscat' ın dönüşü:

58947869-8feb-4c88-b4b6-1d3381f61fa9-image.png

• @Esra-Siren Bu arada sn. @Kramer in mülakat deneyimlerinde paylaştığı bir bilgiyi buraya bırakıyorum: "Gitmeyi düşündüğüm, mail attığım ülkelerin ABD nezdinde güvenlik seviyelerini de şu linkten kontrol ediyordum."

• Ayrıca arkadaşlar Şubat ayında Viyana'ya dosya taşımaya başlayınca 535. sayfada @atalardankalanbirben hocamız diğer arkadaşların Viyana Mülakat deneyimlerini toplayıp paylaşmıştı. İlgilenen/dosyasını taşıyan arkadaşlar aman göz ardı etmesin. Sizlerin de mülakat deneyimlerini umarım bir gün toplarız. Darısı diğer bizim gibi bekleyen arkadaşlara olsun

• @atalardankalanbirben, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Xcode.pdf

Arkadaşlar merhaba çorbada benim de katkım olsun istedim DV23 e ait önemli gördüğüm 34 Viyana mülakatını not almıştım.Her mülakatta ayrı bir detay var.Mülakat deneyimlerini okuyup her şeye hazırlıklı olmak isteyen arkadaşlar faydalanabilir.
    PDF olarak paylaştım okuyan arkadaşlar kolaylıkla mülakatları birbirinden ayırabilir anlaşılıyor zaten.

• @zge ben de geçen hafta Hong kong'dan olumsuz bir dönüş aldim malesef.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |