Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Beykentli 20-30 bin dolar rüşvet için çok fazla bir ücret zaten bunu karşılayabilecek çok insan yoktur ülkemizde...

• @gucarslan Merhabalar, hatırlatma mailini atalı 1 hafta, ilk mülakat talep mailini atalı 24 gün oldu ancak hala dönüş yok 🥺🥺 Tek gelişme 22 Martta maili attıktan sonra DS260 formumuzda güncelleme yapılmış görünüyor,(case last updated kısmı) bu gelişme sayılırsa tabi..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yakt05 bugün ve pazartesi bir gelişme olmasını beklemeyin, paskalya tatili sebebiyle kapalı olacak.
    endişe edecek halen bir şey yok, 30 eylül'e kadar vizenizi alacaksınız.
    sadece biraz sancılı oluyor hepsi bu..

• Merhabalar. Viyana Amerikan konsolosluğu navigatör linkini paylaşabilecek olan var mıdır rica etsem?

• @gucarslan öngörülerinize güveniyorum umarım dediğiniz gibi olur, çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yldrmflz siz mail atın, onlar size link yollasın.
    her link kullancıya özgü gelebilir.

• @lumos
    Bugün unganlara gittim, kuduz aşımın sorun olmayacağını söylediler fakat covid aşım son 1 yılda yoktu. gelmeden aşı olun dediler. normal de sitede 30 gün içerisinde aşılanmayın yazıyordu ama pazartesiye kısmet artık öğrenmek 🙂

• @gucarslan bey, ben iki keredir “[email protected]” bu mail adresine mail atıyorum. Ama ne cevap geliyor ne de “nevigator” geliyor.Diğer bazı büyükelçiliklerden nevigator geliyor ama viyanadan gelmiyor. Bir yanlışlık yapıyor olabilir miyim? Bilgi verirseniz sevinirim, iyi akşamlar

• @sonokege Merhabalar, doğru mail adresi üzerinden iletişim kurmaya çalışıyorsunuz lakin bazen konsolosluklar iş yoğunluğu veya başka bir nedenden ötürü mailinize geç dönüş yapabilir ya da hiç dönüş yapmayabilirler. Eğer bir konsolosluğun navigator kısmına ulaşmak istiyorsanız bazı konsolosluklar için o konsolosluğun web sayfası üzerinde iletişim bölümü kısmından doğrudan navigator bağlantısına ulaşabilirsiniz. İletişim kurmak istediğiniz konsoloslukların web sayfalarına da göz atmanız faydalı olacaktır.

• ⭐⭐⭐

@Can-Can-0 daha önce bir çok kez yazıldı aslında 30 günlük kısma covid aşısı dahil değil istiyorsanız bir gün önce olup gidebilirsiniz. Yinede yan etki olabilir nedeniyle muayene tarihinden 3-5 gün önce gitmeniz daha iyi olacaktır covid aşısına

• @sonokege, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan bey, ben iki keredir “[email protected]” bu mail adresine mail atıyorum. Ama ne cevap geliyor ne de “nevigator” geliyor.Diğer bazı büyükelçiliklerden nevigator geliyor ama viyanadan gelmiyor. Bir yanlışlık yapıyor olabilir miyim? Bilgi verirseniz sevinirim, iyi akşamlar

Ekteki ABD Viyana Buyukelciligi web sitesi ekran goruntulerine tiklarsaniz sizi ilgili sayfaya (Navigator) yonlendirecektir. Email adresinin dogrulugunu ve mesajinizin hangi bilgileri icermesi gerektigini kontrol edebilirsiniz.

Screenshot 2024-03-29 at 16.28.33.png

Screenshot 2024-03-29 at 16.28.58.png

Viyana ABD Konsoloslugu email Visa Navigator

• Genel olarak bir ABD elcilik/konsolosluk iletisim bilgilerine ulasmak icin:

USEmbassy.gov

Screenshot 2024-03-29 at 16.43.54.png

List of U.S. Embassies and Consulates

Screenshot 2024-04-04 at 17.05.01.png

• @misha90 merhaba, o rüşvet 18 yaşından küçük çocuklara sahip bir ailenin tamamı için. Orada da vizenin 6 aylık olması (aile vizesi daha kısa olmaz) ücreti düşürüyor. 18 yaşından büyük tek kişi için o ücret şu anda 5000'in altı bazen de 2500'ün altı, kafalarına göre ülkedeki yabancı sayısına bakıp değiştiriyorlar ama değmez, hala mülakatlar ücretsiz taşınabilir.

• ⭐⭐

@Can-Can-0 Covid asisi o kapsamdaki asilara girmektedir.

• @Sharm teşekkürler umarım ihtiyaç olmadan kısmet olur

• Bu ileti silindi!

• @Revolter ilginize teşekkür ederim…

• Merhaba,
    Türkmenistan’dan cevap aldım ama vize süreci sıkıntılı bir çok evrak istiyor. Türkmenistan’dan vize alıpta mülakata giren var mı?

• @Beykentli Hocam yardımcı olma niyeti ile yazdığınızı çok iyi biliyorum fakat, rüşvet benzeri illegal önerilerde bulunmanız doğru değil. Her nerede olursa olsun rüşvet almakta vermekte suçtur. Ek olarak dolandırılma benzeri durumlar olabilir. Sonuçta siz sorumluluk almıyorsunuz ve uyarılmanıza rağmen çok rahat bir dille birçok kere benzer iletileri ve hatta rüşvet tarifesi yazdığınıza şahit oluyorum. O yola girecek olan kişi zaten eski iletileri bulup rüşvetin nereye nasıl verileceğine dair sizden kontak bilgisi isteyecektir. Daha fazla insanın gözüne illegal yolları sokmamak gerekir diye düşünüyorum. Saygılar.

• Merhaba herkese 18 nisanda viyanadaki mülakatım için 1 nisan itibariyle belgelerimi toplayacağım sonrasında bayram tatili olacağı için çoğu yer kapalı konsolosluğa teslim edeceğim belgelerin en geç ne kadar süre içerisinde oluşturulmuş olması gerekiyor örneğin 1 nisanda hesap dökümü alacağım 18 nisanda bu belgeyi teslim etmem sorun teşkil edermi Son 7 gün içerisinde belgelerin oluşturulması gerekiyor diye duymuştum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |