Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ds260 formu doldururken Amerika'da adres istiyor ,bir adresimiz yok Amerika'da ve buraya ne yapmalıyız

• ⭐⭐

@Muhammed-Yasin ''Eğer 2024 çıksaydı memurluktan istifa etmek zorunda kalırdım '' 𝐨 𝐳𝐚𝐦𝐚𝐧 𝐧𝐞𝐝𝐞𝐧 𝐛𝐚𝐬̧𝐯𝐮𝐫𝐝𝐮𝐧𝐮𝐳 ?

• @ozkan-akbulut, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ds260 formu doldururken Amerika'da adres istiyor ,bir adresimiz yok Amerika'da ve buraya ne yapmalıyız

Facebook gruplarından adres istiyorlar genelde, ve burada Amerika’da yaşayanlardan istiyorlar, yada bulamazlarsa bulana kadar yazmayıp tekrar açtırıyorlar

• ⭐⭐

@muarrem dv.programstate.gov.'dan Conf. Number unuttum diyerek , kayıt olduğun mail adresini yazıp isteyebilirsin

• @Muratoyku Burası var hemde bedava o acentalardan daha iyi videosu türkçe Pdf dosyası ve çok kolay bence para vermeyin kimseye hayırlı olur inş

• neyse bu sayfanında sonu geldı takıpten cıkarabılırız 2025 odasında gorusmek uzere 🙂

• Benim için de bu sayfanın sonu geldi. 2025 odası beni bekler, kazananlara kolaylıklar diler, tebrik ederim. Umarım seneye biz de aynı sevinci paylaşabiliriz buralarda.

• İsminizi yanlış girdiniz uyarısı ile karşılaşıyorum sonuca bakarken. Bu çıkmadığı anlamına mı geliyor acaba

• Yasaklı

Merhabalar, çıkan kişilere tebrikler diliyorum. Ds-260 formunu doldururken baba ve anne adresi istiyor ama ben babamla görüşmediğim için adresini bilmediğimden dolayı bilgim yok kısmını işaretledim. Bu bana herhangi bir sorun yaratır mı?

• ⭐⭐⭐

@Muratoyku acentalardan alamadığınız doğru bilgiyi buradan alırsınız

• ⭐⭐⭐

@Detroit2222 şans bunu kimse bilemez, pandemiyle alakası yok bununda Ankara konsolosluğunun çalışmasıyla alakası bar şu an ki yavaşlığın. Düzelir mi süreç başlayınca göreceğiz

• Ds260 icin meslegim yok ve suan okumuyorum ne yazayim 20yasindayim

• ⭐⭐⭐

@adi9e 300-350 dolara çok güzel hatalı işlemler yaptırırlar size tercih sizin. Avukatların ve danışmanlık şirketlerinin burayı takip edip insanlara bilgi sattığı bir yer bu forum tercih sizin. Buradan bedavaya aldıkları bilgiyi size 350 dolara yarım yamalak şekilde satacaklar

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Detroit2222 şans bunu kimse bilemez, pandemiyle alakası yok bununda Ankara konsolosluğunun çalışmasıyla alakası bar şu an ki yavaşlığın. Düzelir mi süreç başlayınca göreceğiz

Pandemiden dolayı verilen mülakat vize sayısı azaldı zaten pandemi direk etkili hocam

• ⭐⭐⭐

@ssoydan88 dürüst olmanız gerekir sağlık muayenesine gideceksiniz sonuçta, yalan beyan vermeyin. Formu hızlı bir şekilde doldurun ki dediğiniz gibi ekimden sonra süreç. başlayınca 1-2 ay içinde gidebilin. Geçen sene bizde öyle düşünüyorduk eşimle 35xx numara ile martta anca randevu alabildim geç kalmayın forma

• @aytun giriş bilgilerini yanlış girmiş olabilirsiniz tekrar kontrol edin o ile 0 karışmış olabilir veya Türkçe karakter kullanmış olabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@feedermann yaratmaz

• ⭐⭐⭐

@Detroit2222 pandemiden dolayı az vize veriliyor olsa konsolosluğun içi turist vizesiyle kaynamazdı. Pandeminin etkili olduğu DV dönemleri 20-21 oldu birazda 22nin başı. Pandeminin konsolosluğa etkisi biteli çok oldu. Olayın siyasi boyutları var pandemiyle alakası yok

• ⭐⭐

@ssoydan88 Merhaba, hastalık tanısı, ilaçlar ve varsa kısa bir anamnez ve epikriz belgeleri ile eşinizin remisyonda olduğunu ifade edebilirsiniz. Hiç sorun olmayacaktır, sadece ekstra psikiyatrik bir görüş almak isteyebilirler, sağlık randevusunu o açıdan mülakatınızdan en erken alabileceğiniz tarihte alırsınız. Bol şans ve esenlikler.

• sağlık olsun not selected :), seneye tekrar deneriz inşallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |