Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bizim eskilerden çıkan da yok galiba 😞

• Bu seneki başvuruyla birlikte 16 kendim için 9 defa eşim için başvuru yaptım. Henüz bakamadım ama cıkmadıgından da eminim. Görünen o ki cok fazla basvuru var bu sene ve cıkan sadece 1 kişi su an icin aktif olanlardan. Cıkanlara yeni hayatında basarılar. Her sene buraya gelip cıkmadıgını söyleyip gitmek de benim rutinim olacak anlasılan..

• Eşimden haber bekliyorum o bakacaktı ama daha ses yok.Bu kadar HNBS görünce heyecanım kaçtı

• @Özgür-Can bakamadik ki guncelleyelim 😞

• 2 adet HNBS de bizden.

• yine olmadı. eşim için 4. kendime sayamıyorum artık kaçıncı başvuru oldu. Pasaport şartının kalkmasıyla umudum çok yoktu zaten.

• @Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bir tıkla aramızda 1 sene var. Akıl karı değil başvurmak. 1 senede neler olur neler. Evde yatıp bunumu bekleyeceğiz saçmalık

Başvururken para vb. ödemiyorsun ki. Her sene hemen hemen aynı form doldurulduğu için bir sayfaya bilgilerimi hazırladım. Fotoğrafımı çekip her sene başvuruyorum. Bence vasıfsız kişiler arasından kura ile aldığı için DV Lottery bulunmaz bir nimet. Sorun şansın düşük olması. Bu kadar düşük kazanma şansı olan bir lotoya umut bağlanmaz.

• ⭐⭐

Allah cezasını versin böyle sitenin bir sonuç bakacaz bir açılmadı.

• @gariban yani.. ucundan kıyısından bir screen alıp atabilirdi. Tuhaf

• Yahu koca sitede kimseye mi çıkmadı🤔🤔

• Kocaman HAS NOT BEEN SELECTED aldım 😔

• 20 yıldan sonra artık bu konuda kaşarlaşmış biri olarak canınızı sıkmamanızı ve sadece bu çekilişe odaklanmamanızı öneririm. Ufaklık uyuduktan sonra rakımızı alıp bakma kararı aldık. Herkes için hayırlısı olsun 🙂

• yine aynı kader.. 😀 çifte şans ile 8. sene, 9. çekiliş.. yine olmadı.

• Umutlar seneye kaldı.

• @ozz Bizim hayaller siyah poşete 🤣

• Teyzem dahil 4 kişi başvurduk tek teyzeminkine bakabildim ona çıkmadı diğerlerini de henüz kontrol edemiyorum girmiyor siteye

• Selamlar herkese kardeşim ve ben başvurmuştuk. Kardeşime çıktı çok şükür. Hayırlısıyla isteyen herkese nasip olsun.

• bizden de 2 adet hnbs. 🙂

• Bu yıl da çıkmadı… 😞

• Her sene 1 tane hnbs görürdüm bu sene 2x gördüm iyi geldi 😂 11. Sefere artık

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |