Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@uda4a DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Herkese merhaba, Gelen mailde belirtilen evraklar hakkinda bir kac sey sormak istiyorum,
    1-Dogum belgesinin Turkiyedeki karsiligi, vukuatli nufus kayit ornegimidir.
    2- Cocuklar icin dogum belgesi bizim vukuatli nufus kayidindan kopyasini ayrica mailde ek olarak yollamalimiyiz.
    3- Talihli disindaki es icin (erkek) askerlik terhis belgesi koymalimiyiz.( web sayfasinda askeriyede gorev yapmis diye okumustum)
    Tesekkurler

1. Evet.
    2. Orijinallerini gondermeniz yeterli.
    3. Turkiye'de askerlik yapanlar icin gerek olmayacak gibi, bunu gondermeyin bakalim ne cevap verecekler. Resmi dokumanlarda gerekmedigi yaziyor cunku.

Tesekkurler

• evrak icerikli mail bana da geldi. 29.09.2018 tarihinde gonderim yapmistim, pasaport bilgilerim yoktu. Diger arkadaslarla ortak noktamiz pasaport olabilir mi seklinde bir soru sormak istiyorum. case no 68**

• Kcc sistem mi değiştirdi? Mülakattan önce belge toplamaya başladılar sanırım. Ön eleme veya mülakata katılımı belirleyip visa bulletin listelerini buna göre açıklayacaklar gibi duruyor. İyi bir şey gibi görünüyor. Bu arada Kcc mülakattan önce kişi taraması Yapıyormuydu? Yani vize almaya uygun veya değil gibi bir belirleme oluyormuydu? Sanki olmuyordu? Çünkü 2019 da çok Ap ye kalan var görünüyor.

• @kürşat case numaranız kac

• Arşiv kayıtlı adli sicil kaydı ile ilgili, e-devlet üzerinden alınan İngilizce yazı yeterli midir?

• @sfati 83**

• @vipwilly yeterli olur..

• Mailden anladığım kadarıyla tüm aile bireylerinin evrakları isteniyor doğrumudur?benim 4 yaşında çocuğum var onada nüfus kayıt örneği belgesi gerekiyor mu?

• Sayın @sash anladım. Bilgi paylaşımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

• @vipwilly neden İngilizce ? Türkçe kabul etmiyorlarmi?

• @Kürşat case numaramız kaç acaba

• Tamam yazmissinz gordum @Kürşat
    9000lerde mail alan var mi acaba ?

• Parasız bir şekilde ABD vizesi alınabilir mi? Yani kendimiz için gösterebileceğimiz miktarlarda paramız yoksa greencard kazanınca vize alabilir miyiz? İnternetten iş bulup, ABD'ye gider gitmez işe başlamak mümkün mü? Yani böyle bişi olur mu ve hiç tanımadığımız biri bize iş teklif anlaşması yollayıp işe alır mı? Bunu vizede sunarsak kabul alır mıyız?

• @mel cuttoff 9 binlere ulaşmıyor muhtemelen.. 8800 falan olur sanırım.. o yüzden siz sonraki ay a kalacaksınız benim gibi.. biz den de önümüzdeki ay sonlarına doğru belge isteyecekler gibi görünüyor

• Bizim 15 binlerde 😏😏 ben de bu ay 10 binlerde cut off yaparlar diye umuyordum ondan soruyorum :)) hayirlisi hepimiz icin @sfati

• @aman-aman paranız yoksa ABD den sponsor bulmanız gerekiyor.. sponsoru üzerine yoksa görüşmeye giderken hesabınızda para olması gerekli.. aksi halde eksik evrak tan dolayı vizeniz gecikebilir

• @burhan808 söz konusu email bana da geldi ama benim pasaportlarım tamamdı. Sanırım ortak noktamız bu değil. 🙂

• Emaili 9000+ üzeri alan arkadaşlar var mı?

• @mel sizinkine muhtemelen daha 3 ay var

• Arkadaslar merhaba,

Bugun girdigimiz gorusmede vizemis onaylandi. Detaylari eve donunce yazacagim, herkese tesekkurler yardimlari icin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |