Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Max hangi sayiya cikti simdi 7200 mu?

• @mrblack malesef evet. 23 hazirana vermişler

• @svsucr ağa baya pinti çıktı.

• @svsucr Hocam biz konsolosluk araştıralım bence şimdiden 🙂

• burada olmayan 8000 lirde alan var. Söylendi bana

• Konsolosluk darlayin bence de. Rezillikten baska bir sey degil bu. Hic ihtimal vermiyordum Meksika sinirindan giren ahmaklarin DV'ye etki edecegine ancak onu bile dusunmeye basladim acikcasi. Mantikli bir aciklama bulamiyorum cunku.

• @mrblack yurt dışına kaçanlar ahmak mı oluyor?
    biride sana sen neden gelmeyi denemiyor musun? ahmak mısın dese haklı mı olacak? keyfinden çıkmıyor insanlar yurt dışına. Bak sen 7 kere denemişsin.

• @aslanamca bence de

• Excell de mülakat 7200 gözükûyor toplam kac kisi aldi haziran için bilgisi olan var mi?

• 7200'e kadar çıktı demek doğru bir ifade değil.

Excel listesinde göre 7200 den önce bekleyen 37 kişi daha var. 7200 olan kişinin alması ilginç bir durum.
    CN 72** ve DV-260 19.05.2023 olan kişi mülakat alırken örneğin CN 70** ve DV-260 13.05.2023 olan mülakat alamadı.

Bu durumda liste 7200'e geldi demek doğru olmaz. Bir sonraki mülakatta excelden 7200 öncesi 35 kişiye mülakat verseler 7201'e bile sıra gelmeyebilir.

• Herkese merhaba Allah herkesin yolunu acik etsin.Ben 000072xx im DS 16.05 ne gelen var ne giden🤯

• @ekorkut herkese mail aynı gün mü gidiyor acaba? Belki de ilk iş gününde gelir.

• @SemihPehlivan Olabilir. Bu seneye toplanmis sanki butun istisnalar. Ama öyle ümit ediyorum ki onumuzdeki aylarda hizlanir

• Bakalim gorecegiz

• ⭐⭐⭐

@volkan62 yasal yolla çıkan birine kimse bişey demiyor farkındaysanız? case numarana bak geçen yıllara göre suan ABD’de olman lazımdı!!

• @SemihPehlivan Bende öyle düşünüyorum bir sonrakinde aynı sayı vererek aradakileri doldursalar yine 7500 ün üstüne geçmiyor.

• ⭐⭐⭐

@Ozan-D Ankara ne zaman mülakat verirse mülakat verdiği kişilere o sıra gider mail. Mailin gidişi genelde aynı olur ama kimisi geç fark eder

• Arkadaşlar, Excel dosyasında birşey farkettim. Ankara green card mülakatlarını haziran ayında sadece haftanın belirli bir gününe (o da cuma günü) vermiş.
    02.06.2023.Cuma
    09.06.2023.Cuma
    16.06.2023.Cuma
    23.06.2023.Cums
    Belki daha sonra da
    30.06.2023.Cuma
    mülakat tarihi alan bir kişi çıkar.

• Ayrıca verilen mülakatların en erkeni de 7 hafta sonraya verilmiş. Sonuncusu da 10 hafta sonraya verilmiş.

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |