Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 ağustosa kadar gelmez ise gideceksin başka yerlere çünkü riske girmeye değmez

• ⭐⭐

@ayvalik10 peki son soru bir ayda dosyamı taşıyabilir miyim işlemler 3-5 günde tamamlanır mı? maillere bilebak sadıkları oluyor bir iki hafta diyolar

• ⭐⭐

@debbieLA77 Bu büyük bir risk mesela geçen sene mail atmayanları bile taşıdıkları gibi 5-6 ay önce mail atmış kişilere sıradan döndükleri oldu. Bu sebeple süreci doğru yönetebilmek önemli.

• ⭐⭐⭐

@mrblack 15-30K arasının AV listesine ne şekilde dahil edildiğini bilmiyoruz şu anda bir dağıtım daha görmemiz gerekicek bunun için. Böyle bir durumda 28 üstü alamaz söylemi herhangi bir dayanağı olmuyor çünkü söyleminize göre 28K altı rahat olabilir anlamı çıkıyor ki maalesef ki kimse güvende değil şu anda

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 eylül ayında mülakata girenler tqbii ki olur ama bu dağıtım ağustos ayında belli.ankara eylülün başında eylülün ortasına veya sonuna doğru mülakat vermiyor. Mesela Geçen sene eylül ayı içinde mülakat alabilenler Mumbai ve Barbadosdan aldı bu randevuyu. Geçen sene ankara 28 temmuzda eylül ayına az bir mülakat verdi ve öyle kaldı. Eylül ayında evet ankara iyi bir sayıda vize bastı olarak gözüküyor Visa Statistic kısmında ama bunun büyük çoğunluğu AP sürecinin sonlanmasını bekleyen kişilerdi.

Şu anda daha erken olarak düşünen arkadaşlara şu şekilde değerlendirmesini öneririm geçen sene de daha erken diye bekleyenler son 2 ayda dünya yol katetmesi gerekti Barbados, mumbai gibi ama erkenden aksiyon alanlar Bosna gibi daha yakın ülkelerden hem daha kolay hem daha az maliyetli bir şekilde vizelerine kavuştular

• ⭐⭐⭐

@Mr-Yavuz elinizde hali hazırda güzel bir çözüm yolu varmış zaten telaş yapmayın. bu gidişle kullanmanız gerekecek gibi bu yolu ama zamanınız var

• ⭐⭐⭐

@Fatih-Taş boş geçtiği ay olabilir tabii ki görünüşe göre bu saatten sonra nisana kolay kolay mülakat gelmez. Toplu mülakat gelebilir mi planlamalarında böyle bir şey var mıdır zaman gösterecek gelir veya gelmez diyen kimse bildiği için değil sadece öyle olacağına inandığı için onu söylüyordur

• @Mr-Yavuz Çok haklısınız, burada kimse kimsenin umudunu kıracak bir davranışda bulunmamalı. Önümüzde 6 ay var daha. İnşallah vize mülakat deneyiminizi okumak nasip olur.

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 oturumu olmayan yere 3 günde taşıyanda oldu, oturumu olmasına rağmen 2 ay taşımak için savaşanda oldu. Burada geç kalmayın derken bunları göz önüne alarak söylüyoruz, son 1 ay içinde böyle bir davranışa kalkmak çok büyük bir risk almak demek

• Selamlar, case number örneğin 30k geldiğinde bu sıra tüm avrupadan veya region içindeki 55k içinden bizim sıramız değil mi? Türkiyeye özel değil ama türkiyede olduğumuz içinde burada işleniyor.

• ⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın Case Numberınız avrupa genelindeki sıralamanızdır Türkiyeye özel değil

• Merhaba amerikada şu anda turist vizem bulunuyor. Amerika'da mülakat talep etme gibi bir durumum olabiliyor mu? Yani aslında direk oraya taşıyabiliyor muyum dosyamı? Dosya taşıma hakkında çok fazla konuşulmuş fakat biraz kafam karıştı ondan dolayı sormak istedim

• ⭐⭐

@achillesoag valla buaralar süreç buralarda karma karışık 🙂

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş oturumu olamayan yerlere bakmayı planlıyorum tabi ihtimal dahilinde oturumda sorun çıkartabilirler diye düşünüyorum... herşey riskli herşey mülakat almak için 🙂

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş evet haklısın birazcık daha erken hareket etmek gerekebilir... ben mesela numarama göre değerlendiricem tabi inşallah... haziran deadlineım olacak gibi duruyor

• ⭐⭐

@debbieLA77 hele çıksın da yol haritasi belirlenir 🙂

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan şu anda bunun yol haritasını çizmek çok zor zaten.Dediğiniz gibi süreç içinde çizebileceğiniz bir yöntem olacak biraz.Yani dosya taşıma için söylüyorum bunu. Çünkü her sene konsoloslukların tavırları değişiyor. Geçen sene kabul eden konsolosluk bu sene kabul etmiyor, geçen sene kabul etmeyenler bu sene kabul edebiliyor.

• Yasaklı

yarim saate belli olur visa bulletin ne olacagi.11 30 da belli olur yoksa cumartesi

• @sanaldeniz, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@EJDER-MALO geçen sene de megafon isimli bir zat vardı. Şöyle bittik, böyle bittik, tövbe sıra gelmez derken, kendisi Nisan Mayıs gibi mülakat aldı. Bana göre 25 bini rahat geçer. Normali 35 bine kadar mülakat verilmesi...

inşallah dediğiniz gibi olur.

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |