Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK 46 numarayı sana ayarladık önün boş rahat rahat uzatırsın ayaklarını

koltuk.jpg

Teşekkürler 😂 ama tek başıma sıkılırım arkalarda yanıma birileri yazılır her halde 😅

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam bu nasıl bir iki seçenek ya 😃 ya en pahalısı ya en ucuzu 😃

Forum genel olarak houston tarafına gidiyor başlangıç için fena sayılmaz diğer eyaletlere nispeten uygun oraya gidebilirim ama gencim los angeles da da arkadaşım var yardımcı olursa oraya gitmek isterim biraz çalışıp para kazanmak isterim ondan sonra duruma göre bakmayı düşünüyorum kafalar bu iki eyalet arasında karışık yani 😬 😅

@yenihayaletadam yani iklim zıt olucak belki ama Chicago'ya, Boston'a da gelebilirsin komşu oluruz ☺️ kimseler istemiyo yalnız kalicam valla 🙈

Boston için biz varız 😅 benim de kafamda olan yer Boston ama tabi önce hanımı orada üşümeyeceğine ikna etmem lazım 😂

@ErdalK o biraz zor mu sanki 🤭

Olumlana yapıyorum 😂 ev merkezi sistem sabah 7 gibi yakıyorlar biz uyandığımızda ev tam ısınmamış oluyor onda bile üşüyor Boston da bir gün geçirse muhtemelen ben güney tarafına gidiyorum sen bak başının çaresine der 😂

@ErdalK bu nasıl olumlama ahajakakak 😄 aynı şekilde ben de eşiniz gibiyim yalnız 🙈 bendeki bu cesaret nerden geliyo hiç bı fikrim yok 🙈

Çaktırmayın işte olumlamaya devam 777 aldım kabul ettim 😂😂 ( ritüel bu şekilde mi onu da bilmiyorum da tabi 😅 )

@ErdalK 😄 bı de 21 gün boyunca kağıda yazarsan tamamdır ritüel gerçekleşti 😂

Bu kadar kolaysa olur ya 😂

@ErdalK oldu say 😂

Hemen denemem lazım o zaman bu başka şeylerde de işe yarıyor mu acaba mesela 21 gün boyunca kağıda yazarsam CN ilk 100 lerde olur mu 😂😅

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman ahahahhahaha

13 saat boyunca uçakta dönecek muhabbetin bir kısmı belli oldu 😂

• ⭐⭐

@ErdalK bu çılgınlığı kim yapar 😃 hahahahah

• @ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam bu nasıl bir iki seçenek ya 😃 ya en pahalısı ya en ucuzu 😃

Forum genel olarak houston tarafına gidiyor başlangıç için fena sayılmaz diğer eyaletlere nispeten uygun oraya gidebilirim ama gencim los angeles da da arkadaşım var yardımcı olursa oraya gitmek isterim biraz çalışıp para kazanmak isterim ondan sonra duruma göre bakmayı düşünüyorum kafalar bu iki eyalet arasında karışık yani 😬 😅

@yenihayaletadam yani iklim zıt olucak belki ama Chicago'ya, Boston'a da gelebilirsin komşu oluruz ☺️ kimseler istemiyo yalnız kalicam valla 🙈

Boston için biz varız 😅 benim de kafamda olan yer Boston ama tabi önce hanımı orada üşümeyeceğine ikna etmem lazım 😂

@ErdalK o biraz zor mu sanki 🤭

Olumlana yapıyorum 😂 ev merkezi sistem sabah 7 gibi yakıyorlar biz uyandığımızda ev tam ısınmamış oluyor onda bile üşüyor Boston da bir gün geçirse muhtemelen ben güney tarafına gidiyorum sen bak başının çaresine der 😂

@ErdalK bu nasıl olumlama ahajakakak 😄 aynı şekilde ben de eşiniz gibiyim yalnız 🙈 bendeki bu cesaret nerden geliyo hiç bı fikrim yok 🙈

Çaktırmayın işte olumlamaya devam 777 aldım kabul ettim 😂😂 ( ritüel bu şekilde mi onu da bilmiyorum da tabi 😅 )

@ErdalK 😄 bı de 21 gün boyunca kağıda yazarsan tamamdır ritüel gerçekleşti 😂

Bu kadar kolaysa olur ya 😂

@ErdalK oldu say 😂

Hemen denemem lazım o zaman bu başka şeylerde de işe yarıyor mu acaba mesela 21 gün boyunca kağıda yazarsam CN ilk 100 lerde olur mu 😂😅

@ErdalK hahahahha neden olmasın dur ya ben de yapicam hatta 😄

• 62+2 gün kalacak yarınn 🙂

• @Simge-Kutlu Çok guzel bilgiler ve deneyimler iceren bir kanal. Kesinlikle takip edilmeli.

• ŞAFAK 63 Urfa Gençler
    O Sene Bu Sene 2024
    Mexica Sınır İhlalleri Nedeniyle
    Artık Sınırları Türklere Kapatmış
    2024 İnterview Sayısında bir Artış Bekliyoruz İnşallah Herkese Hem GC Hem Mülakat ALIRIZ

• @celica inşallah hocam kendimden çok çocuklarımın geleceklerini düşünüyorum. Gönlümüze göre olsun

• Yasaklı

@ytrbilgisayar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ŞAFAK 63 Urfa Gençler
    O Sene Bu Sene 2024
    Mexica Sınır İhlalleri Nedeniyle
    Artık Sınırları Türklere Kapatmış
    2024 İnterview Sayısında bir Artış Bekliyoruz İnşallah Herkese Hem GC Hem Mülakat ALIRIZ

Eksik bilgi. Sınırları Türk’ lere kapatmadı. Olası ilticalara karşı önlem alıyorlar. Benim ABD vizem var. Bu durumda Meksika’ ya gidebilirim.

• @Chromium Değil altılı masa, ki malumunuz masa da kalmadı ortada, dedikleri gibi Ata'm kalkıp gelse mezarından bu ülke 20-30 yıl belini doğrultamaz. Doğrultsa dahi bu ülkenin insanıyla aynı havayı solumak zulüm, dolayısıyla ya gideceğiz ya gideceğiz arkadaşlar =))

• @Chromium kim kazanırsa kazansın umurumda olmaz. Kaybolan yıllarım hayallerim ne olacak peki. Gitmekten vazgeçenler şansı da bize dönsün zaman.

• Keske gerçek olsa 🙂

• Uykum kaçtı 😩

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir bütün gece uyumayip uçakta uyursan oraya akşam üstü gideceğin için bu sefer orada gece uyuyamazsin söylemedi deme 🙂

İlginç bir şekilde doğudan batıya giderken jet lag etkisi olmuyor ya da daha az oluyor ama batıdan doğuya geldiğinize jet lag bayağı etkiliyor. Bunun biyolojik açıklaması var tabi ama bence vücut Amerika'ya gitmiş olmanın heyecanıyla jet lag sen bir dur diyor da olabilir.

• @berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu sabah aklıma takıldı bir şeyi merak ediyorum. Diyelim ki ben talihli oldum ve vizemi de alabildim (inşallah). Ailemi yanıma alma şansım yok değil mi ?

Aileden kasıt anne baba ve kardeşlerse malesef 😔
    Green Card sahipleri sadece eş ve çocukları için Green Card başvurusu yapabiliyorlar. Anne baba ve kardeşler için ancak ABD vatandaşı olduktan sonra başvuru yapılabiliyor

• @berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika var tabiki de turist vizesi için başvuru yaparsın yada green kart için de başvuru yapabilirsin.

GC için başvuru yapabileceğimi sanmıyorum en az lise mezunu olma şartı var ya o sebepten. Ancak turist vizesi olur ama onda da geri dönmeyeceklerine dair izlenime kapılırlarsa handikapı var... Linki şimdi gördüm hemen bakıyorum teşekkür ederim 🙏🏼

Lise mezuniyeti (ya da onun yerine iş tecrübesi) şartı sadece çekiliş ile Green Card kazananlar için var. O da sadece asıl talihli için. Diğer kategorilerde böyle bir şart yok.

Çocuğu Green Card ile ABD'de yaşayan ve kendilerinin turist vizesi olan çok fazla anne baba tanıyorum. Bunu direk bir red sebebi olarak kesinlikle kullanmazlar. Bu insanlık dışı bir uygulama olurdu. Çocuklarından bağımsız şekilde , ABD'de illegal göçmen olarak yaşama niyetleri olmadığına konsolosluğu ikna eden her anne baba, turist vizesini rahatça alabilir. Zaten hiçbir anne baba da sırf çocukları kafaya koydu Amerika'ya gitti diye Türkiye'deki hayatlarını bırakıp oraya gidip yerleşmiyor genelde. Green Card ile Amerika'da yaşayanların tecrübelerine bakarsanız çoğunun anne babaları Amerika'da değildir. Bunun böyle olduğunu bizim kadar vize verenler de biliyorlar zaten.
    Anamıza babamıza özgürlük heykelini gezdirme hakkımız engellenemez (son kısmı slogan şeklinde okuyun)

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika aile üstünden GC larda anne baba için lise mezuniyeti şartı var mıydı bilmiyorum. sadece GC talihlisi olarak değil vatandaş olduktan sonra onlara GC için sponsor oluyorsunuz. @denizci10 @gucarslan @ayvalik10 Anne Baba ya sponsor olurken anne baba da lise mezuniyeti şartı var mı ?

Hayır tabi ki. Okuma yazma bilmelerine gerek olduğunu bile düşünmüyorum hatta 🙃

• @celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

6'li masa dagilmis. ah be. insallah gc kazaniriz 😞

Dağılsın bişey olmaz.

İki aday olsa birisi %51 almak için uğraşacaktı,

Şimdi 3 aday olacak, hiç kimsenin ilk turda kazanamayacağı kesin, herkes en az %33 alıp ilk ikiye girmek için yarışacak,
    RTE %35i geçer birinci olur. İkincilik yarışı KK ile İyi Parti adayı arasında geçer. İyi parti adayı tepki oyları nedeniyle çok puan kaybeder, KK HDP oylarını da alır rahat ilk ikiye girer. Ekrem İmamoğlu hem akıllı hem uyanık adam, benim gördüğüm bu durumu o da görür İyi Parti adayı olmaz, Mansur Yavaş aday olabilir ama olsa bile kazanamaz

Gelelim ikinci tura; hangisi daha çok oy alır, RTE mı, KK mu? Ortalık durulup, toz duman dağıldıktan sonra herkes oturup sakince düşünür, değerlendirir, ikinci turda ona göre oyunu verir, KK muhtemelen kazanır, oyun yeniden başlar. Tabi belli olmaz tam tersi de olabilir. Ama sıfırlama depremi ile gerçek deprem arası 8-10 yıllık süreçte yaşanan akılalmaz büyüklükteki tüm rezaletlere rağmen, halkın yarısından çoğu hala mevcut iktidara oy verebilecek durumdaysa da, zaten bir önemi yok batsın bu dünya...

• @Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

6'li masa dagilmis. ah be. insallah gc kazaniriz 😞

Değil 6’lı Masa Atatürk mezarından kalkıp ülkenin başından geçecek deseler bile tek istediğim green card şu saatten sonra.

Bu ülke gençliğimi çürüttü daha fazla yıllarımı harcasın istemiyorum..

👍 Tarzın hiç değişmiyor, duruşunda milim değişiklik yok 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

146

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |