Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @daydreamer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

galba bu ara forumda fazla takılıyorum benim bilinç altı amerika ile dolu dün gece rüyamda new york uçağına yetişmeye çalışıyordum 🙂 galiba psikoloji nanay 😂 😂

Yetişebildiniz mi peki?

Uyandım 😕

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam anca rüyanda görürsün anlamına gelmediği sürece sıkıntı yok :)) daha çok gör daha çok umutla dol 🙂

geçen sene rüyamda çıkmıştı rüyamda ki çıkan yere gittim ama çıkmadı 😞 yani anca rüyanda görürsün dedi hayat 😕

• @yenihayaletadam Hadiii. Tüh

• @daydreamer abi bu sefer bende 🙂 geçen sene acemiliğe geldi ama bu senee kaçmaz seneye bu zamanlar amerika da çalışıyor olacağım 🙂

• @yenihayaletadam inş cnm ya dermişim 🤣🤣

• Ama zaten boşa endişe ediyorsun, bu sene forumdan herkese çıkacak, hem de binli sayılarla. 💪 Sen şehir seçmeye bak bir yandan...

Ama zaten boşa endişe ediyorsun, bu sene forumdan herkese çıkacak, hem de binli sayılarla. 💪 Sen şehir seçmeye bak bir yandan...

Benim mekan hazır abi başlangıç için muhtemelen houston olabilir veya los angeles iki seçenek var ah yeter ki çıksın hepsi hallolur inşallah. Tek eksik düşük case nuberlı mektup 🤭

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam bu nasıl bir iki seçenek ya 😃 ya en pahalısı ya en ucuzu 😃

• @tolgasatir Los Angeles'a gelmek isteyenleri korkutmayalım çok rica edicem. Orada yalnız yaşamak istemiyorum.

En güzeli diyebilirsiniz ama bakın o serbest ❤️Hem en pahalı da değil ayrıca, olsa olsa 2. en pahalı😉

• ⭐⭐⭐

@daydreamer sen öyle diyorsna öyle olsun 😃

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Forum genel olarak houston tarafına gidiyor başlangıç için fena sayılmaz diğer eyaletlere nispeten uygun oraya gidebilirim ama gencim los angeles da da arkadaşım var yardımcı olursa oraya gitmek isterim biraz çalışıp para kazanmak isterim ondan sonra duruma göre bakmayı düşünüyorum kafalar bu iki eyalet arasında karışık yani 😬 😅

@tolgasatir Los Angeles'a gelmek isteyenleri korkutmayalım çok rica edicem. Orada yalnız yaşamak istemiyorum.

En güzeli diyebilirsiniz ama bakın o serbest ❤️Hem en pahalı da değil ayrıca, olsa olsa 2. en pahalı😉

abi o zaman bizim kahve işini los angeles da organize edelim miii 😂

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam valla bekleriz houston taraflarına 🙂

• Ewet sevgili Aziz green cardcılar
    Nası gidiyo gerisayım?ben toto oynuyorum hergün iyide vakit geçiyo hiç tutmuyor çok para lazım Amerika ya gitcez😎

• @tolgasatir nazik teklifinizi düşüneceğim 🙂

• Herkese merhabalar bu sene ilk defa gc başvurusu yaptım uzun zamandır forumda yazılanları okuyordum ve dedim ki neden üye olmuyorum😄 Umarım herşey hepimizin istediği gibi olur

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Forum genel olarak houston tarafına gidiyor başlangıç için fena sayılmaz diğer eyaletlere nispeten uygun oraya gidebilirim ama gencim los angeles da da arkadaşım var yardımcı olursa oraya gitmek isterim biraz çalışıp para kazanmak isterim ondan sonra duruma göre bakmayı düşünüyorum kafalar bu iki eyalet arasında karışık yani 😬 😅

@yenihayaletadam yani iklim zıt olucak belki ama Chicago'ya, Boston'a da gelebilirsin komşu oluruz ☺️ kimseler istemiyo yalnız kalicam valla 🙈

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@daydreamer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir Los Angeles'a gelmek isteyenleri korkutmayalım çok rica edicem. Orada yalnız yaşamak istemiyorum.

abi o zaman bizim kahve işini los angeles da organize edelim miii 😂

Süper olur 👍

• @Ahmet-Manav Kütahya’dan mı Katılıyorsunuz

• @gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İlk kez bu sene başvuru yaptığımı nasıl mı unuttum? Konuyu bağlıycam merak etmeyin; Afad çalışanı olarak depremi daha bir canlı gördüğüm için çok korktum ve evimiz yok ama deprem öncesi satılık daire bakıyorken şimdi vazgeçip eşime arsa üzeri tek katlı bina için ısrar etmeye başladım. Eşime dedim ki "sen arsa al bu evi yap, sana söz bahçeye kümes kurup tavuk besler, bostan ekerim" . Önce biraz şaşırdı sonra da gülerek bana artık "Amerika'ya gitmek istemiyorsun herhalde" dedi. Ben Ağustos'ta Kanada turist vizesine başvurmuş, Kasımda ise ret almıştım ve artık 12. greencard başvurusuna ek olarak masrafı bir yana bu Kanada vizesi için 1 hafta parmak izi vermek için yollarda çoluk çocuk dolaşmıştık (1 hafta yol boyu aile ziyaretleri yaptığımız için sürdü). Ret gelince önce üzüldüm, sonra kabullendim. Eşim dayanamadı beni yurtdışında yaşayan arkadaşımın yanına götürdü teselli olmam için. Sonra nedense vazgeçtim ve aklımdan çıkmış. Eşim söyleyince fark ettim sanırım artık istemiyorum, Birkaç saat geçti ben nasıl hayallerimden vazgeçtiğimi düşündüm sonra da eşime "burada da Amerikadaki gibi yaşarız dedim" o da nasıl olacağını sorunca "mutfağı Amerikan yaparız" diyerek gülüştük. Evet sevgili Forumdaşlarım buranın eski müdavimi ve eski ateşli Amerika Rüyası hastası biri olarak bunu söyleyeceğimi hiç düşünmezdim ama sonuç olarak diyorum ki umarım bana çıkmaz çünkü çıkarsa da gitmem bu saatten sonra. Şimdi çıkarsa başkasının günahına girdiğimi düşünebilirsiniz çünkü ben olsam düşünürdüm ama başvuru yaparken bu düşüncede değildim. Gene de bu forumu seviyorum ve sizlerle her yıl nasıl sonuç gününü beklerken güzel sohbetler ediyorsak hüznümüzü de paylaşmamız gerekir diye düşündüm.
    Merak etmeyin sonuçlar açıklanınca çıkıp çıkmadığını yazarım.
    Hepiniz çok değerlisiniz, kendinize iyi bakın.

@gariban öncelikle çok geçmiş olsun. Büyük acılar, büyük travmalar yaşadık ülke olarak. Tartışılamaz bır gercek ki, bizler bu olaylara televizyonlardan bakip dayanamazken, tabiki orada bu felaketi yaşayanlar ve sizler hepimizden kötülerine maruz kaldınız... Kararlar, fikirler değişebilir elbet. Nasıl mutlu olacaksiniz öyle olsun, hakkınızda hayırlısı olsun. Nerede olursanız olun mutlu ve istediğiniz gibi bir hayat sürmenizi dilerim...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

61

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |