Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dalailama bu veri analizi videolarını ben de takip ediyorum. USCIS 2 aydır daha fazla kişi çalıştırdığı için başvuru sonuç süresini 15 aydan tahmini 12 aya kadar düşürdü. bu çok iyi bir haber bu hızda devam eder umarım departman.

• @BordeauxBro Bende yeni Noa2 aldım çok şükür. Şimdi evraklar Ankara'ya gidecek ve ardından randevu alabileceğim sanırım. Ankara'daki gitmesi evrakların 1 yada 2 ay, daha sonra randevu kaç günde alınır sizce?

• @suat-mavi İmza bilgilerimi güncelledim. Yakın zamanda NVC sürecini tamamladım. Şu anda dosyam Ankara'ya gelse bile uygun randevu yok ve aylardır randevu alamayan insanlar var. Bitti bitiyor çok sabırlı olmak gerekiyor.

• @findiklahmacun Mart ayından bazı günler ve nisan ayından günler açıldı , umarım bir an önce randevu alırsınız , size özelden sorduğum da önünüzde kaç kişi var diye sebebi buydu. Hakkınızda hayırlısı olsun. Ara ara sistemi kontrol edin tavsiyem öğlen 2-5 arası sürekli kontrol edin.

• @suat-mavi randevu işi biraz sancılı nisan ayınıda açtılar dolduğunu söylüyorlar , mart ayından ara ara yine açıyorlar ama ona yetişme şansınız zor , 45-50 günde dosyanız burada olur uscis 30 gün içinde gönderirse eğer , daha uzun sürede gönderirse nvc ye biraz süreciniz uzar ama 2 aydan fazla süreceğini düşünmüyorum.

• @ob16222 21 şubat 16:00'da açıldı. Sürekli kontrol ediyordum ancak o zaman online olamadım ve yaklaşık yarım saatte randevular tükenmiş. Sıra numaram gelmese açık randevular bana gözükmüyor mu yani? Bunu anlayamadım.

• @findiklahmacun hayır sıra numaranız değil böyle bişey yok zaten hızlı olan alıyor, siz benim hala ne demek istediğimi anlamadınız , önünüzde kaç kişi olduğunu bilebilirsiniz ve ona göre bir çıkarımda bulunabilirsiniz sonuçta sistemi kontrol eden tek siz değilsiniz , 21 şubatta açılan tarihler 6 7 8 marttı sabah 7:45 ve 8:30 daha sonrasında 6 mart a bir slot daha açtılar 10:30 , sonrasında tekrar açtılar nisan için , son açılanlar 21 şubattan sonra olanlar demek istediğim yeteri kadar kontrol etmiyorsunuz. son olarak 30 dk sürmedi bile randevuların bitmesi. Yerinizde olsan sistemden çıkmazdım her 5 dk da bir kontrol ederdim hafta sonları hariç.

• önümdekileri bilmek ne işime yarayabilir? facebook ve whatsapp gruplarında ağustos ve eylül ayından onay alanlardan kaç kişinin olduğu belli zaten. 21 şubatta 17:00'da ödeme yapan birisi var yarım saatten fazla bile sürmüş aslında:) siz aldınız mı randevu?

• @findiklahmacun merhaba. medikal muayene sonrası hastanede neler kontrol edildi bunları yazar mısınız o gün sonrasında? teşekkürler 🙂

• Merhaba, bizim evlendikten sonraki surec icin hangi konu basligini takip etmemiz gerekiyor? Tesekkurler...

• ⭐⭐

@pin aos surecini takip etmelisiniz

• Öncelikle herkese merhaba .Bu soruma acil cevap verecek arkadaşlar olursa çok mutlu olurum .Ben depremzede bir vatandaşım.Sevgilim ABD vatandaşı bir Türk .önümüzdeki haziran ayında Türkiye’ye gelecek ve ya nişan yapacağız ya da direkt nikah kıyacağız.Benim merak ettiğim şu .Ben ohal bölgesinde olduğum için mülakat tarihimin öne alınma gibi bir şansım var mı ? Erkek arkadaşım konsolosluğa bunu bildirirse süreç daha hızlı işler mi ?

• @canaykarahan32 Oncelikle cok gecmis olsun… Oncelikle hangi vize turune basvuracaginiza karar vermelisiniz. Evlenip mi evlenmeden mi basvuru yapacaksiniz?
    K1 basvurusu yapacaksaniz oncelikle dosyanizi hazirlayip sunmaniz lazim, noa1 aldiktan sonra da durumunuza dair USCIS’e expedite talebinde bulunmaniz lazim. Bununla alakali kesin kabul ederler yada etmezler gibi bir cevap vermek zor. Rusya Ukrayna savasinda bazilarini expedite etmezlerken bazilari cok hizli tamamladilar sureci. Denemek isterseniz kanitlarinizla birlikte(depremzede oldugunuza dair ve turkiyede zor sartlarda oldugunuza dair) sunmaniz gerekmekte. Yolunuz acik olsun…

• Arkadaslar öncelikle iyi aksamlar sevgilim beni bu subat ayında ziyaret etti , ve geri döndü , birbirimizi 1 yıldır tanıyoruz ve K-1 Nişanlılık vizesine adım atmak istiyoruz , sorun şuki bazı avukatlara ulaştım ve fiyatlar çok pahalı , forumdan baktıgımda ise yorum yoruma bindiği için çok karışık gözüküyor , bu basvuruları sırasıyla ve kendi başına yapan birileri varsa bana ulaşabilir mi , eksiksiz ve doğru yapmak istiyoruz , birisi bana ulaşıp yardımcı olursa çok sevinirim 🙂

• @Osman-Sönmez bastan sona kadar okumalisin baska turlu fikir sahibi olman biraz zor olur

• @dalailama yapmış olan biri olsa daha iyi olur aslında adım adım , banada daha temiz söyleyebilir .

• @Osman-Sönmez YouTube da binlerce örnek var hocam. Form doldurmadan tutun , hangi kanıtları ekleyeceğinize dair.

• Merhaba
    Ds160 formunu 6 aydan önce bir zamanda doldurmuş olmamız bir sorun olurmu? Malum vize bekleme süresi 1,5 - 2 seneye kadar uzuyor.

• @suat-mavi geçerlilik süresi 6 ay , 6 aydan sonraki formlar kabul edilmiyor.

• @ob16222 teşekkür ederim

Benzer Başlıklar

• 1468
  • 114
  • 116
  • 1234
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |