Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@volkan62 Asıl talihli vizesini aldıktan sonra vizenizin resmini ekleyerek ankara'dan talepte bulunabilirsiniz daha önceki yıllarda yardımcı olmuşlar fakat bu sene nasıl bir işlem yaparlar bilinmez veya ailenizle orada mülakata girebilirsiniz konsoloslukla görüşerek.

• Nisan ayında current oldum vize mülakatı temmuza kadar verilmez ise BARBADOS adasında ABD konsolosluğunda işlemleri yapabilir miyiz? tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

• @achillesoag ailece fildişinde mülakata girme seçeneği aklımızda ama meşekatli bir iş .ankara bahsettiğiniz seçenekteki gibi yardımcı olurlarsa bizim için daha kolay olur. teşekkürler

• 4.tip E-mail aldıktan sonra vize için randevu tahminen ne zaman gelir?

• @cumhur-kutlu Hocam bunu bilemeyiz. Sizden önce 4.tip mail alan binlerce kişi var numarası da erken. Hepsine dağıtıldıktan sonra size verilecektir

• Merhaba,

DS-260 formunu gönderdikten sonra KCC ' den önce istenilen evraklara dair mail geliyor, ardından mülakat tarihiyle alakalı bir mail mi geliyor ? Yani bu süreçte biz toplam 2 mail mi bekleyeceğiz. Süreç tam olarak nasıl ilerliyor ? Bilgi alabilme şansım var mı ? şimdiden teşekkür eder, herkese bol şans dilerim.

• @cumhur-kutlu teşekkürler

• @kartal989 Merhaba pandemi döneminden itibaren evraklarla ilgili mail kalktı. Artık sadece mülakatla ilgili mail bekleyeceksiniz

• ⭐⭐

@berenelesabd her bir konsolosluk bu karari kendi veriyor, kendinizin sorup ogrenmesi gerekiyor.

• şimdiden teşekür ederi martta ne kadar mülakat verecekleri bellimi bide sıra kaçlarda ankara için herkez heyecanla beklemekte iyiki böyle bir gurup var millet beklemekten kafayı yiyordur bide anlık paylaşımlar olsa yenilikler olur sürekli

• @kartal989
    Merhaba. İmzanızı günceleyebilir misiniz? Sorulara daha kolay cevap verebilmemiz adına sürecinizi imzanıza taşıyın.

Evrak istek maili, @aslanamca'nın dediği gibi 2 yıldır gelmiyor.

• konsolos acaba depremden mi korktu yada yıllık izine mi ayrıldı. şubat ayında son iki hafta mulakata katılan biri var mı?
    mesala 17 şubat ve 24 şubatta mulakatı olan vat dı. onların mulakatı gerçekleşti mi?

• ⭐⭐⭐

@resit-34 her bir başlığın altına yazmanıza gerek yok doğru başlığın altına bir defa yazmanız yeterlidir öncelikle.
    Ankara henüz 6100ün üstüne çıkamadı mülakatlarda, Mart ayı mülakatları dağıtıldı zaten çoktan, ek bir mülakat gelir mi Mart ayına pek sanmıyorum artık ama bellide olmaz.
    Telegram grubuna eklenmek için bu konu başlığının ilk sayfasında talihli kayıt formu var onu doldurdunuz mu?

• @resit-34 Hocam size tavsiyem şimdiden konsolosluk arayışında olmanız. Sıra numaranız bir az yüksek ve aynı zamanda formu yollama tarihiniz de Temmuz olduğundan dolayı, Ankaranın da mevcut durumu göz önüne alınırsa geçen her dakika zararınıza gibi duruyor...

• Merhaba,
    Sıra numaramda çok yüksek değil ama yukarıda okuduklarımdan 4. tip mail alanlar var fakat ben hiçbir mail almadım şu ana kadar. Sadece mülakat maili gelecek diye bekliyordum. Normal mi bir mail almamam?

• ⭐⭐⭐

@basa-k DS260 ı ne zaman gönderdiniz ? İmzanızı güncellermisiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@basa-k ziyadesiyle normal, çünkü o mailleri alanlar kcc'ye mail attıkları için aldılar.
    lakin artık hiçbir önemli yok, bülten 30K ve sadece mülakat maili bekleyeceksiniz.

• @tolgasatir 12 Mayısta göndermiştim

• @gucarslan Uğur bey Şubat ayında mülakat verilecek mi beklentiniz nelerdir? 2 gün kaldı sonuçta

Benzer Başlıklar

• 1471
  • 73
  • 642
  • 296
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |