Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Selly, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

mülakat sırası bekleyenler https://www.instagram.com/p/CosKAdxDaOp/ bunu izleyip araştırın öne çekme için talepte bulunma durumunuz olabilirmiş.

Bu dediğiniz durum diversity visalarında maalesef bi etki etmez çünkü diversity visa’da NVC süreci yok direk KCC > Ankara olarak sistem işliyor

• Çok teşekkür ederim 🙏 @cebrailoz

• Çok teşekkürler @waterman

• @tunci vizeniz hayırlı olsun, bundan sonrası için de kolaylıklar 🙏🏻

• @editargem vizeniz hayırlı oksun, yeni yaşamınızda mutluluklar 🙏🏻

• @editargem yıllarca kazananların örnek alacağı muhteşem bir süreç. Başardınız ve başaracaksınız. Yeni hayatınızda sağlık ve mutluluk sizinle olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cerenk tebrikler, vize hayırlı olsun.
    size ve ailenize abd'de bol şans diliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tunci tebrikler, vizeniz hayırlı olsun.
    abd bol şans ve başarı diliyorum sizlere.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@editargem genelde AF dosyaların ankara'dan mülakat almasına alışmıştık ama; EU olarak gidip afrika'dan mülakat alman çok güzel oldu. biraz da biz meşgul edelim onların konsolosluklarını.. 😉

çabanın karşlığını almana çok sevindim, mücadelen çok değerli.
    abd'deki hayatında da bu çabanın karşlığını alman dileğiyle..
    yolun açık olsun!

• @cerenk @tunci vizeleriniz hayırlı olsun yeni hayatlarınızda bol şanslar

• Çok teşekkür ederim Uğur Bey :)) @gucarslan

• @cerenk Vizeniz hayırlı uğurlu olsun bundan sonraki hayatınızda mutluluklar dilerim 🙂

• @tunci Vizeniz hayırlı uğurlu olsun bundan sonraki hayatınızda başarılar ve mutluluklar dilerim 🙂

• @editargem Vizeniz hayırlı uğurlu olsun başarılar ve mutluluklar dilerim 🙂

• Kazanan tüm arkadaşlara yeni hayatlarında başarılar - inanın sizlerin yazılarını okurken kendimiz kazanmış gibi hisle okuyup heyecanlanıyoruz .

• ⭐⭐

@editargem @tunci @cerenk Tebrikler vizeniz hayırlı olsun.

• merhabalar, mülakattan kısa süre önce evlenen kişiler pasaport değiştirmeden mülakata girerse bir sorun olur mu? daha önce böyle bir şey deneyimleyen var mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@elif678 evlilik sonrası değişmiş soysiminiz ile aldığınız yeni pasaportunuz ile mülakata girmenizi şiddetle tavsiye ederim.

• Arkadaşlar merhaba,
    Cuma günü sabah saat 9:00’da Unganlarda randevumuz vardı. Tam 9:00’da oradaydık. Kimsecikler yoktu. Pasaport, covid-19 aşı kartı çıktısı, 17 yaşındaki kızımın e-devletten alınmış, aile hekimine imzalatılmış çıktısını verdik. Case number çıktısı istediler, yok ama numarasını söyleyeyim dedim. Kabul ettiler. 5. Kattaki Düzen laboratuvarına yönlendirdiler. Ben 49 yaş, eşim 47 yaş ve kızım 17 yaş için 35’er dolardan 105 dolar ödedik. 3. Kata yönlendirdiler. Orada akciğer filmi çekildik sadece. Sonra 4. Kattaki Unganlar muayenehanesine tekrar gittiğimizde saat 11:00’de gelmemizi istediler. Sanırım doktorlar henüz gelmemişti. 11’de tekrar gittik. Önce ben muayene oldum. 4 tane aşı vurdular, sonra eşim gitti. Ona da 4 aşı yapmışlar. Kızım girdi ardından, ona da 4 aşı yaptılar. Ben ve eşim için 340$+340$=680$ ödedim. Kızım için 490$ ödedim. Fark nereden geliyor dediğimde, kızıma bizden farklı olarak Hepatit A ve menenjit aşısı uyguladıklarını söylediler. Ertesi günü 11-12 saatleri arasında alabileceğimizi söylediler. Ertesi günü o saatte gidip evrakları aldık. Bu hafta Cuma günü elçilikte mülakatımız var. Mülakat bitiminde olanları ve sonucunu sizinle paylaşırım inşallah

• @editargem Okurken sizinle beraber sürecinizi yaşamış kadar oldum değerli deneyiminizi aktardığınız için teşekkürler vizeniz hayırlı olsun yeni hayatınızda başarılar dilerim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |