Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar belki bileniniz vardır türkiye'de three, lycanmobile gibi 6 ay kullanılan sonra kapanan hatlar var (kontör yüklenirse çalışmaya devam ediyomus). Bunlar bi isme kayıtlı değil böyle hazır kart gibi. Bunlar yasal mıdır ? Yani ticaretini yapmayı düşünüyorum. İngiltereden alıp türkiyede telefonculara felan satarım.

• Yasaklı

@xkira7 İngiltere den alabiliyorsan süper olur
    Önemli olan tedarik olması yani devamlı
    www.ingilterekart.com

• Merhaba,

Şu an türkiyede bulunan ve elinde kullanmadığı(aktif olması şart değil) fiziksel sim kartı olan varsa satın almak istiyorum. hattın kapalı olması önemli değil, sadece amerika sim kartı olması yeterli. Şimdiden teşekkürler.

• Amerikadan Türkiyeye nasıl sim kartı getirtebilirim bunu yapan bildiğiniz bir tedarikçi var mı?

Şu an türkiyede bulunan ve elinde kullanmadığı(aktif olması şart değil) fiziksel sim kartı olan varsa satın almak istiyorum. hattın kapalı olması önemli değil, sadece amerika sim kartı olması yeterli. Şimdiden teşekkürler.

Benzer Başlıklar

• 105
  • 4
  • 3
  • 8
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |