Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Dilara-dgn Tebrik ediyorum, vizeniz hayırlı olsun 🙂

• @mine9119 Tebrik ederim vizeniz hayırlı olsun, mutluluklar 🙂

• @Dilara-dgn yeni hayatınızda mutluluklar,bol şans diliyorum

• @mine9119 tebrik ediyorum,mutluluklar diliyorum

• ⭐⭐⭐

@mine9119 Tebrikler vizeniz hayırlı olsun, yeni hayatınızda başarılar

• Tebrik ederim - yeni hayatınızda başarılar olsun . Herşey umduğunuz gibi gerçekleşsin

• @clementine Vizeniz hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐

@Dilara-dgn Tebrikler. Yeni hayatınızda mutluluklar. Şans sizinle olsun.

• ⭐⭐⭐

@mine9119 Tebrikler. Yeni hayatınızda mutluluklar. Şans sizinle olsun.

• Herkese merhabalar
    27 ocak mülakat deneyimimizden bahsedeceğim
    4 kişilik bir aileyiz 09:15 randevumuza sabah 08.15 gibi kapıda beklemeye başladık.
    15'şer dakika aralıklarla randevuları alıp orda ayrı bir sıra oluşturuluyordu bebekli olan aileleri önden alınmıştı daha önceki yazılarda da okumuştum biz sıraya girdik önümüzde 5-6 kişi vardı öncelik taninmadi ama ilk gorevlilerden son görevliye kadar gayet nazikti personeller.
    Her neyse orayı da geçince güvenlik tedbirlerinden geçiyorsunuz x ray cihazindan sonra bahçe gibi yerden geçip esas işlemlerin yapıldığı binaya ilk giriş yaptığımızda Pasaporta vize türünü yapıştırıp sıra veriyorlar sonra ordan direk ücret ödemeye geçiyorsunuz kişi başı $330 ücret ödeniyor akabinde bir sonraki banko da evrak kontrolü yapılıyor yabancı uyruklu bayan çok nazik şekilde sakince evrakları istedi tek tek verdik mülakatı Türkçe mi yapacaksınız ingilizce mi dedi Türkçe dedik sonra bize yine bir numara verildi en çok orda bekledik yaklaşık yarım saat 45 dakika sürmüştür.
    Mülakat numaramız yandı sarışın son derece naif bir beyefendi denk geldi.
    K: Konsolos
    E: Eşim (asıl talihli)
    B: Ben
    K: merhaba
    E: merhaba
    K: Beyanimiz için yemin ettirdi
    Yemin ettik
    K: Amerika'da nereye gideceksiniz ?
    E: Maryland
    K: Orada tanıdığınız var mı ?
    E: Evet aile dostumuz var
    K: Burada ne iş yapıyorsunuz ?
    E: Ana sınıfı öğretmeniyim şuan bebeğim olduğu için çalışmıyorum
    K: Bana dönüp siz ne iş yapıyorsunuz dedi ?
    B: Elektrik teknisyeniyim dedim
    K: Orada ne iş yapacaksınız dedi
    B: Öncesinde hizmet sektöründe çalışıp dilimi geliştirince kendi isim olan elektrik işimi yapacağım dedim
    K: Diplomaya bakıp ne mezunusunuz ?
    E: Çocuk gelişimi dedi
    K: Orada ne iş yapacaksınız?
    E: Bebeğim olduğu için ilk etapta calismayacagim bebeğim biraz büyüyünce mesleğim olan anasınıfı öğretmenliği yapacağım dedim
    K: Tebrikler vizenizi onaylıyorum 1 hafta içerisinde pasaportlariniz PTT ile gelir denildi
    Biz ailecek sevinerek ayrıldık ordan 🙂
    Herkese bu süreçte başarılar umarım isteyen herkes vizesini alır grupta da demiştim burda da söylemekten onur duyarım ki özellikle uğur abi böyle müthiş bir grup ve forumu bizlere sunduğu için Allah razı olsun diğer adminlerimize de çok teşekkür ediyorum yolumuz açık olsun hep birlikte 🤗

• Bu ileti silindi!

• @mine9119 Yeni yaşamınızda mutluluklar dilerim. Vizeniz hayırlı olsun

• @Dilara-dgn Tebrik ederim yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• @mine9119 Vizeniz hayırlı olsun tebrikler yeni hayatınızda bol şans dilerim.

• @doga26 hayırlı olsun vizeniz yeni yaşamınızda mutluluklar dilerim.

• @clementine tebrik ederim vizeniz hayırlı olsun yeni yaşamınızda başarılar dilerim.

• @leviathan tebrikler vizeniz hayırlı olsun.

• @MSK8827 tebrikler vizeniz hayırlı olsun.

• @ali-k vizeniz hayırlı olsun tebrik ederim yeni hayatınızda bol şans dilerim.

• @tpekgil54 vizeniz hayırlı olsun tebrik ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |