Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• Herkese merhaba :)))
    Bizde ocak ayının başında DQ olduk fakat check Statu de bilgilerimi girdiğimde hala At Nvc yazıyor bu böyle mi kalıyor yoksa değişiyormu? DQ maili geleli bir ayı geçti çünkü.
    Herkese bol şanslar dilerim

• Merhabalar arkadaslar,

Randevu tarihimiz 16 Mart olarak bu sabah email geldi. Bekleyen herkesin ayni guzel haberi almasi dilegiyle...

• ⭐⭐

@yusufkeser tebrikler 😊

• Arkadaşlar herkese merhaba! Bize de randevu tarihli mail bugün geldi.. DQ tarihimiz 6 Ekim’di.. Randevu tarihimiz 15 Mart.. Umarım bekleyen tüm arkadaşlar da yakında randevu maili alırlar.

• Super haberler! Interview alanlara tebrikler. Mart ayinda baya interview alinmis desenize 🙂

• ⭐⭐

@tekinusa tebrikler

• Congratulations to everyone who received an interview letter this morning!

DQ Date [Interview Date]

August/Ağustos 2022 (Note: Some Aug DQs received interview dates)
    @lucky2022 Late August [Waiting]
    @Handan August 30 [Waiting]
    @Naile-İlyas August 31 [Waiting]

September/Eylül 2022
    @AE123 September 29 [Early March]

October/Ekim 2022
    @tekinusa October 6 [March 6]
    @yusufkeser October 14 [March 16]
    @ekdodo October 17 [March 20]
    @mazeno October 20 [March 21]
    @t34 - October 30

November/Kasım2022
    @trbilgin November 9
    @ecom November 28
    @koro November 30

December/Aralık 2022
    @Thenomad December 2
    @CuckooFlower-Daisy December 7

January/Ocak 2023
    @enayt January 10
    @ufuk_sa January 11
    @matt88 January 24

• @koro almost our time 🥹🥹

Congratulations to everyone who received their dates.

• Herkese tebrikler! Bir ay sonra bir hareket gozuktu ve sevindirdi!
    @Handan @Naile-İlyas elcilikle ulasabildiniz mi? yabanci evraklara sahip olanlar bu kadar uzun sureceklerine beklemiyordum 😥

• Mülakat randevusu alan arkadaşlar adına çok sevindim tebrik ederim.
    31 Ağustos Dq tarihimiz. Eşim bazı yerlere mail atıyor ama sıranız gelınce verilecek gibisinden geri dönüşler alıyoruz.
    Üstelik şuan 4.buçuk aylık hamileyim. Hala neden bizlere sıra gelmiyor anlamıyorum. Bu gidişte burada doğum yapacağım herşey başa dönecek.

• Iyi dilekleriniz icin tesekkur eder, umarim bekleyenlerde en kisa zamanda sevincli haberleri alirlar...

• @lucky2022 Merhaba elçilik ile iletişim imkansız, operatör açıyor ve kesinlikle bağlamıyor sizi, sadece bekletip maalesef buradan yardımcı olamıyoruz diyorlar. Email olarak da public inquiry gönderdik biliyorsunuz iki defa ve ikisinde de “DQ oldunuz, beklemeye devam edin” şeklinde cevap aldık. Başka soruşturabileceğimiz bir telefon ya da email var mıdır bilmiyorum. Siz iletişim kurabildiniz mi?

• @Naile-İlyas Bize de aynı cevap geldi. En son @crazycells ile konuştum ve bir keresinde yabancı ülke doğumlularının hepsini bir defada Eylül de mülakata aldılar dedi. Bilemiyorum bizim durum ne olacak. Siz iletişime geçebildiniz mi kimseyle?

• Mülakat alan herkesi tebrik ediyorum, hayırlı olsun 🍀

• Arkadaslar merhaba ocak 10 da ap kalmistim fakat ayin 24 ve 27 sinde 2 kere guncelleme oldu dosyamda bu konu hakkinda bilgisi olan varmi ?

• @Handan eylulde mulakata aldilar ama ne zaman DQ olmuslar?
    biz acaba yilin sonuna kadar alir miyiz? esim en erken belki yazin ancak mulakat olabiliriz diyor...
    en azindan neyi bekliyorlar ogrensek iyi olurdu

• @lucky2022 Anladığım kadarı ile TC doğumluları öncelik verip yabancı doğumluları bir sene kadar bekletip öyle mülakata çağırmışlar. Neden, hiç bilmiyorum. Evet sorabileceğiniz yer olup da hep aynı “bekleyin” cevabını almak artık canımızı sıktı maalesef.

• @meliskadim randevü gelene kadar öyle yazıyo

• @Handan bir sene mi? yabanci uyruklu da degiliz (Iran gibi) tek bir yabanci evrak icin bu kadar uzun zaman bekletmeleri sasirtici

• Arkadaşlar selam,

Bugün mülakat mail'i alıp appointment online'a register olabilen var mı? Case numarası hazır değil diyor.

Benzer Başlıklar

• 652
  • 8
  • 4861
  • 116
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |