DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Dopi26 Forumda artik eskisi gibi yardim edecek adam sayisi azalmis. bende su adnda I-130 dolduruyorum sizin eski evlilik ile sorunuza cevap vermek istedim. uscis e-devlet uzerinden alinan qr kodlu belgeleri kabul ediyor ama eski evlilinizin bittini kanitlamak icin uyap vatandas portalindan mahkeme kararinin ciktisini alip ingilizceye cevirin o yeterli. ben bi kac saat once yaptim kendiminkini:) birde ingilizce cevirileri biz kendimiz yapiyoruz gerek yok yeminli tercumanlara

• @Umutcum çok teşekkür ederim yanıtınız için, ben de nüfus kayıt örneği aldım e-devletten, orada boşanma bilgileri yazıyordu, tercüme ettirip yükledim, şimdilik sorun olmadı, umarım hızlıca sonuçlanır bekleyen herkesin süreci 🙏

• Arkadaslar herkese merhaba , I-130 u a yı bu hafta dolduracağız. Ancak benim bir sorum var bilen biri cevaplarsa cok sevinirim. Evlilik cüzdani ve benim doğum belgemi ve evlilik belgesini Formul A ve Formul B olarak alabiliyoruz nufus mudurlugunden. Aldık ve bunları cevirmenize gerek yok dedi oradaki hanım. Bu belgeleri sorunsuz olarak kullanabiliyoruz değil mi ?

• @Burak-0 Merhabalar, ben belgelerimi e-devlet üzerinden alıp kullandım. Bir sorun olmadı. Haftaya mülakata gireceğim. Sizinkinin de sorun olmayacağını düşünüyorum.

• @daphne Cok teşekkür ederim. Kafamı kurcalıyordu. Umarım mulakatınız da istediğiniz gibi geçer!

• @daphne Birde aklıma gelmişken sunuda sorayım , evlilik cüzdanının hangi sayfalarını taramamız gerekiyor? Zaten formul b yi aldık ama onunla birlikte birleştirip göndereceğim.

• @Burak-0 merhabalar, ben evlilik cüzdanında resimlerin olduğu sayfayı ve ad soyad kütük bilgilerinin olduğu diğer sayfayı tarayıp yükledim. Umarım sorunsuz halledersiniz.

Benzer Başlıklar

• 1478
  • 996
  • 4960
  • 10725
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

188

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.6k

| | | |