DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan teşekkür ederiz uğur bey yardımlarınız için minnettarız inşallah sizinde mahkeme süreçleriniz olumlu gider. hem burda hem amerikada kocaman bir aileniz var.

• @Emre-Kurtulmuş çok teşekkür ederiz emre bey

• ⭐⭐⭐

@Erkan-Gürsoy yeni hayatınızda başarılar dilerim okurken cok keyif aldım , bi yandan hüzünlendim. Forumdaki herkes yavaş yavaş ABD’ye yerleşmeye başlıyor.. Umarım zaman su gibi geçer ve vatandaşlık sürecinizde bu kadar kolay geçer tebrik ederim.

• ⭐⭐⭐

@sedat3459 tebrik ederim yeni hayatınızda başarılar dilerim..

• @Erkan-Gürsoy detaylı yazınız için çok teşekkür ediyorum.Her cümlesi yol gösterici.Yeni hayatınızda çok mutlu olmanızı diliyorum

• @sedat3459 detaylı anlatımınız için çok teşekkür ederim.Şansınız açık olsun.Amerikada ki deneyimlerinizi de bekliyoruz

• ⭐⭐⭐

@waterman

Çok teşekkür ederiz ☺

Umarım sizden de en kısa sürede güzel haberler alırız 🙏 ✌🇺🇸

• ⭐⭐⭐

@aemte

Çok teşekkür ederiz ☺

• ⭐⭐

@çakıl Harika bir duygu.. umarım ben de oğlumun mülakat deneyimini okurum :)) o da 2023 talihlisi

• @Hokkabaz36 tebrikler bundan sonraki hayatınızda başarılar

• @Erkan-Gürsoy Hayırlı olsun mülakat yazısını okuyunca kendim almış gibi seviniyorum 😃

• @adm tesekkur ediyorum 🙂

• ⭐⭐⭐

@adm

Teşekkür ederiz 🙂 Darısı sizlerede olsun.

• @aemte teşekkür ederiz inşallah herkez vizesini alır

• @waterman çok teşekkür ederiz saolun

• ⭐⭐

@sedat3459 Yeni hayatiniz da bol şans dilerim umarım her sey gönlunuzce olur 🙏🗽

• ⭐⭐

@Erkan-Gürsoy Evettttt sonunda geldi o beklenen gün 🙂 Çok araştırdık , çok bekledik önce o dosya durumunun değişimini beraber gördük sonra mülakat mailini. Evrakları kaç kere kontrol ettin hatta ettik 🙂 Artık hayalleri gerçekleştirme zamanıdır abi. Her şey gönlünüzce olsun , şans sizinle olsun @çakıl . Kutsal topraklarda görüşmek üzere biraz rötarlı da olsa geleceğim yanınıza...

• ⭐⭐

@sedat3459 Tebrikler , Yeni hayatınızda şans sizinle olsun.

• @achillesoag teşekkür ederiz çok sağolun

• ⭐⭐⭐

@achillesoag

Desteklerin için çok teşekkürler kardeşim.

Evrak telaşı çok zevkliydi değil mi 🙂

Berbaber kurduğumuz hayalleri gerçekleştireceğimize inanıyorum.

Güzel olacak herşey, viski ile karşılayacağım seni havalimanında.

Çok gecikme 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.0k

| | | |