Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• dün akşam geçtim tv'nin karşısına daldım öylece, çayımı yudumlarken gc kazandığımı sonra youtube da video falan attığımı düşünüyorum. o esnada çayın dibinde şekerin tam erimediğini görüp tekrardan bardağımı karıştırdım. hanım ile göz göze geldik yine mi gc dedi. hayır dedim abd iran maçı çok enterasan konu kapandı.

• @diablo_ercan hahahaha valla inss hep birlikte arkadaslar 😃 ben inene kadar inanmam galiba ya amerikaya ayak bastigim an video atarim söz hahahaha

• ⭐⭐

@Programmer ameriga bitmiş yaa 😛

• bu yıl benimde içimde bir umut var ama ilk defa başvurmanın umudumu bilemedim inş mayısta bu umut yerle yeksan olmaz 🙂

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@ytrbilgisayar iyi ve güzel dileklerin için teşekkürler 😊

• @tolgasatir yazın green carda artık başvuralım konuşmasını eşimle yaparken çanakkalenin ufacık bir ilçesinde cafede önümüzden california plaka üstü açık mustang geçmişti.. bu geçişini 4 5 kez tekrarlayınca başvuru tarihlerine bakıp başvurma kararımızı kesinleştirdik.. işaretmi değilmi mayısta görürüz 🙂

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

amerika da türk gibi yaşamak için değil de amerikalı gibi yaşamak için sevinirdim her halde

Bu is boyle olmuyor. 4.5 aydir irlandadayim. Ama ne kadar uyumlu olursaniz olun kultur farki yuzunuze tokat gibi carpiyor. Yani onlar gibi yasamak isteseniz de bir sure sonra geri adim atiyorsunuz. Ilk nesilde bu biraz zor. Ama orada dogan cocugunuz falan olursa yada cocugunuz kucukse okula orada baslarsa eger o zaman belki kulturu benimseyebilir.

• ⭐⭐⭐

@uzaysan Bence bu kişiden kişiye değişim gösteren bir nokta, ama 4.5 ayda zaten bir kültüre komple adapte olup onlar gibi yaşamak imkansıza yakın bir şey

• @uzaysan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

amerika da türk gibi yaşamak için değil de amerikalı gibi yaşamak için sevinirdim her halde

Bu is boyle olmuyor. 4.5 aydir irlandadayim. Ama ne kadar uyumlu olursaniz olun kultur farki yuzunuze tokat gibi carpiyor. Yani onlar gibi yasamak isteseniz de bir sure sonra geri adim atiyorsunuz. Ilk nesilde bu biraz zor. Ama orada dogan cocugunuz falan olursa yada cocugunuz kucukse okula orada baslarsa eger o zaman belki kulturu benimseyebilir.

Ne gibi kültür farkı yaşıyorsunuz? Bizden farklı olarak neler yapıyor bu insanlar? Mesela ben ailemi senede 1 kez görüyorum. Haftada 1-2 kez telefon üzerinden konuşuyorum. Çevremde eş ve iş dışında sık sık görüştüğüm birileri yok. Haftada bir iki alkollü ortamda bulunuyorum bir kaç gezinti olsun diye. Bu nedenle “Onlar gibi yaşamaya çalışmak” ne demek bunu anlayamıyorum sanırım gidip görmeden anlayamayacağım 🙂

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@uzaysan Bence bu kişiden kişiye değişim gösteren bir nokta, ama 4.5 ayda zaten bir kültüre komple adapte olup onlar gibi yaşamak imkansıza yakın bir şey

Amerikalılar zaten evde vakit geçirmeyi çok seven insanlar. Evde aileleriyle oluyorlar eğer çok merkezi bir konum değillerse 🙂 bayramlarında hareketli oluyorlar o da güzel bir şey 🙂

• ⭐⭐

@uzaysan tabi ki yaşayan bilir ama ben kendimi ayarladım asimile olmak mı saniyesinde, ilk gidildiğin de başlangıçta zorlanır mıyım %100. ama bende ki irade inat kimse de olmayabilir kafama taktığımı yaparım.

• ⭐⭐⭐

@JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@uzaysan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ne gibi kültür farkı yaşıyorsunuz? Bizden farklı olarak neler yapıyor bu insanlar? Mesela ben ailemi senede 1 kez görüyorum. Haftada 1-2 kez telefon üzerinden konuşuyorum. Çevremde eş ve iş dışında sık sık görüştüğüm birileri yok. Haftada bir iki alkollü ortamda bulunuyorum bir kaç gezinti olsun diye. Bu nedenle “Onlar gibi yaşamaya çalışmak” ne demek bunu anlayamıyorum sanırım gidip görmeden anlayamayacağım 🙂

bi an kendim yazdım sandım 😃

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bi an kendim yazdım sandım 😃

Kafamız rahat 😃

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Mantikli.

Ne gibi kültür farkı yaşıyorsunuz? Bizden farklı olarak neler yapıyor bu insanlar?

Mesela burada alkol su gibi tuketiliyor. Basta ben de boyle davranmistim ama sonra ne bileyim icesim gelmedi mesela.

@uzaysan tabi ki yaşayan bilir ama ben kendimi ayarladım asimile olmak mı saniyesinde, ilk gidildiğin de başlangıçta zorlanır mıyım %100. ama bende ki irade inat kimse de olmayabilir kafama taktığımı yaparım.

Insallah yaparsiniz.

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Mantikli.

Ne gibi kültür farkı yaşıyorsunuz? Bizden farklı olarak neler yapıyor bu insanlar?

Mesela burada alkol su gibi tuketiliyor. Basta ben de boyle davranmistim ama sonra ne bileyim icesim gelmedi mesela.

Insallah yaparsiniz.

Alkol olaynda bizim kafa acaba alkolik mi oluyorum a gidiyor aslında 😃 bende bi ara 1 ay her cuma cumartesi 1-2 tane bira içtim acaba alkolik mi oluyorum dedim bıraktım 😃

• @Lossantosdy 😄 ya herkes kendine bı işaret buluyo 🙈 Gc'ın açıklanacağı gün yani 6 Mayıs eşimin doğum günü dedim ki bu bı işaret. kesinlikle bana cikicak ve sana hayatının doğum günü hediyesini vericem 🤭

• @JesusLord aaaa valla ben demekki hiç zorlanmam fhdgfhgjgh 🤪

• @Batu merhaba net üzerinden almıştık

• @ayvalik10 Merhaba, bilgi için teşekkürler 🌸 bunu bilmiyordum yarın dediğiniz yollara başvurayim bu ciddi zamların etkisi randevulara baya yansımış durumda

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |