Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Brezilya'nin Sirbistan'a attigi ikinci gol gorsel olarak cok harikaydi! Richardlison atti.

• ⭐⭐

MySea@
    evet o gol sahaneydi,iki toplarida direkten dondu,,,ilk maclarin pek heyecanli olacagini dudunmuyordum ama gercekten surprizler oluyor, almanya japonya, saudi.arjantina gibi.bu sabah sizinkilerle bizimkiler yenisemediler. usa-eng

• @sir-altan Umutlar son maclara kaldi. ABD ile Iran oynayacak. Bize galibiyet lazim. Ingiltere ise Galler ile oynayacak. Beraberlikte bile Ingiltere cikiyor gruptan.

• Bugun Ispanya-Almanya maci var. Almanya icin olum-kalim maci. Kaybederse, gruptan cikmasi cok zor.

• ⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: World Cup 2022 - Dunya Kupasi

Bugun Ispanya-Almanya maci var. Almanya icin olum-kalim maci. Kaybederse, gruptan cikmasi cok zor.

Umarım seyir zevki güzel bir maç olur. Merakla bekliyoruz bakalım 😁

• ⭐⭐

Dünya kupası turnuvasının en berbat yılı açık ara buydu.

• @Erkand Evet su ana kadar hic tadi yok maclarin. Tribunler cok sessiz ve sakin. Ickisiz mac mi izlenir tribunlerde!!!

• ⭐⭐

.......australya ve USA nin ceyrek finale yari finale kalmasi imkansiz gibi,australya danimarka ile oyniyacak en azindan beraberlik alirsa 16 ya kalma sansi var.good luck diyelim..kanada crotia macini izledim kanadali futbolcular top ayagima gelsin diye bekliyorlar,canla basla gergin mucadele etmediler ve eve donmeyi hak ettiler.makarnaci italyanlarinda yoklugu hissediliyor yani.kucuk takimlar buyuk takimlara karsi cok sert oynuyorlar,meshur oyuncularin ayagina top gelince rakip oyuncular mubarekler buldozer gibi biciyorlar.

• Fransa gruplardan cikmayi garantileyen ilk takim oldu. 6 tane yildiz oyunculari sakatlik nedeniyle eksik olmasina ragmen oldukca mucadeleci ve hizli bir takim.

• Fransa benim izlediğim takımlar arasında oyun anlamında göze en hoş gelendi, Ispanya Fransa finali güzel olabilir.

• ⭐⭐

Fransa favorim

• Portekiz alır kupayı, Arjantin gruptan bile çıkamayacak bak görürsünüz.

• ⭐⭐

....avrupanin bir cok ulkesinde cocuklar 13 yasinda kuluplerin alt takimlarinda futbola basliyorlar,siyahi kokenli cocuklarda daha cok futbol oynama istegi var .. ingiltere ve fransa siyahi kokenli guzel futbolcular yetistiriyorlar, milli takimlarinin yarisi siyahi kokenli futbolcular,hemen hemen fransiz takiminda gercek fransiz kanli futbolcu bulmak zor,ingilterede ayni sekilde
    ..kanada takimi sahaya cikinca allah allah bunlardadami bu kadar siyahi futbolcu var diye hayret ettim, evet siyahi futbolcu coktu ama avrupada yetistirilen siyahi futbolcular kadar kuvvetli fizikleri yoktu.....ilk elemeler bittikten sonra maclar biraz daha heyecan kazanacak zannediyorum,ronalda sacinin teliyle gol atti.

• Amerika ve Kanada futbolu çok ilerletmişler..gelecek yıllara böyle üst üste koyarsa kupayı alırlar..

• Aksamki Iran Usa maci epey ilginc bir tecrube olacak.

• A grubundan Hollanda ve Senegal ust tura ciktilar.

• @AE123 ABD-Iran maci cok ilginc olacak gercektende. Yenen ust tura cikacak.

• @MySea Rengimiz belli bu gece 😁 🇺🇸 🇺🇸

• 🇺🇸 🇺🇸 🇺🇸 🇺🇸

• mustakbel 2. evime tam destek 🇺🇸 🇺🇸

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |